reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

pomylilam tam pod koniec lipca ide po skieroanie na badania na laptopie pisac nie umiem :crazy::crazy:a czy dziewczynom dzieki tym polaczonym metodom udalo sie ustrelic wymarzona plec ??:-)
 
reklama
hej kochane

odpisze na posty popoludniu, wpadlam zeby wkleic liste - odszukalam :-D

i tak : lilly, justi, elle czy moge prosic daty sierpniowych @ ? :)

ilaczku Twojej nie mam jeszcze nawet lipcowej :(

iweet84 widze ze Ty rowniez sie juz starasz pelna para :) jesli Ciebie tez moze prosic, date wrzesniowej @,oczywiscie na razie teoretyczna, rozumiem ze staracie sie o dziewczynke ?


attachment.php


Starających się : 14
Oczekujących na staranka : 2



LIPIEC 2014 :

Nuuuśka - termin @ 20.07 ( 14 cykl starań )
Matik2012 - termin @ 23.07 ( 15 cykl starań )
ilaczek - termin @ .07 ( 2 cykl starań )

SIERPIEŃ 2014 :

małe liski - termin @ 01.08 ( 2 cykl starań )
maggie2205 - termin @ 01.08 ( 1cykl starań )
Roszpunka - termin @ 11.08 ( 3 cykl starań )
Justi - termin @ 12.08 ( 2 cykl starań )
iweet84 - termin @ 27 .08 ( 1 cykl starań )
lilly78 - termin @ .08 ( 2 cykl starań )
Elle87 - termin @ .08 ( 4 cykl starań )

WRZESIEŃ 2014 :

Annette - termin @ 03.09 ( 1 cykl starań )
Katriina - termin @ 17.09 ( 1 cykl starań )
Airfix - termin @ 20.09 ( 13 cykl starań )
gdusia_- termin @ .09 ( 1 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


kate.. (lato 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny :)


VIVIENKA trzymam mocno kciuki by cosiek chciał się zadomowić u ciebie na całe 9 miesiecy,ale przecież inaczej być niemoże :) ;-)

Nusia7 kg ? to bardzo ładny wynik :) nic tylko pozazdrościć :) i zabrać się do ćwiczeń , a nie tak jak Ja patrzę w lustro i marudzę, że tu za dużo tu za galaretkowato :) :-D
ciekawe co to za cholerstwo u Olci się przyplątało oby nic poważnego...
możesz wpisać @12.08

Gdusia oczywiscie najlepszą decyzję jaką podejmiesz to zmienić lekarkę, bo ta zktórą masz teraz doczynienia jest jakaś niepoważna ... Ja też niestety wszędzie chodzę prywatnie :| i kasa z konta ucieka ekresowo ... mam nadzieje, że w końcu to zaoowocuje II kreseczkamina teście :)

nie pamietam , która z was pytała, ale w tym cyklu sprobujemy zrobić maraton :) aż do 2-3 dnido owu :) jeśli uda się mojemu ginkowi określić owu to kto wiemoze sprobujemy jeszcze o+12 choć dla mnie to baaaardzo ryzykowne, bo uważam,że w moim organizmie nie bede miala nigdy pewności 100% kiedy ta owu jest by zmieścić się w tych 12 godzinach :)
chyba, że w końcu kiedyś poznamy się bliżej :) narazie robi mi same psikusy ...

Lilly czyli starania zaczynacie w tym cyklu ??

Ania_g może to nocne szaleństwo zaoowocuje :) trzymam za to mocno kciuki &&&

Airfix co miałaś namyśli pisząc ...... "żeby ich tam u góry zostało jak najwiecej, tyle ze za tyle dni to meskie zdarzą zginąć i zostanie przewaga żenskich"

Zakręcona :) kochana czy ty dorabiasz jako kosmetyczka :) ?? bardzo dłuuuga lista musze się nad nia zastanowić również :) bo moja skóra woła POMOCY :)

Miłego dnia dziewczyny :)
 
Ostatnia edycja:
Kevinka :* dziękuje za wyjaśnienie :)

dziewczyny, a powiedzcie mi co z arbuzem czy przy staraniach dziewczynowych można go jeść ?
truskawki się skonczyły, malin jak na lekarstwo BRAKUJE MI OWOCÓW :(
 
Ostatnia edycja:
Witam sie prawie juz weekendowo:-)

Nusia
mam nadzieje ze z Olcia i jej oczkami szybko sie sparaw wyjscni i nic jej z cozkami sie nie pogorszylo.
Ja tam za ciebie kochana trzymam naprawde BARDZO mocno kciuki wkoncu czas najwyzszy!!!!!!!
Jak narazie nie dociera do nie to jeszcze jutro lub pojutrze bede testowac jeszcze raz czy aby kreska cemnieje a tak narazie nic nie czuje,troche mnie tylko burzch boli jak na @ i troche cos mnie ciagnie.
Gratuluje utraty wagi,mi sie wydaje ze to ze postanowilas zajac sie cwiczeniami i ogolnie soim cialem i mialas nowe postanowienia nie byl twoj organizm na trybie „ciaza“ i moze dlatego teraz masz takie piekne cykle i napewno bedzie o wiele latwiej zajsc w ciaze….jak juz jej nie ma :*

Marchew koniecznie wstaw zdiecie Gabrielka ;) Paleczke przejelam,ale mam nadzieje ze niebieska i z ogromna checia podziele sie z Nusia przejeta paleczka :* no i oczywiscie z maran bo reszta to na rozowe fluidki czycha :)

Kevinka przypomnij kiedy ty masz wizyte? wlasnie doczytalam... ale mialam nosa dzis masz wizyte?

Gdusia glowa do gory ja tez bylam w tym cyklu u ginka i bylo to dokladnie w 18dc i tez mi powiedzial ze jajeczkowanie bylo albo go nie ebdzie bo nie ma dominujacego pecherzyka….. i co…. Tydzien pozniej byla owulka tak jak Piranha powiedziala :) Takze nie tracimy wiary :*
A tak na marginesie masz troche nie normalna.. ginekolog….

Matik doslownie jak popatrzylam na twoje widoczki to az sie rozmarzylam i urlpiku mi sie zachcialo,ahhhhh.

Airfix widze ze orzeprowadzka pelan para… nie daj sie zwariowac,moze nawet i dobrze ze masz cos innego do roboty to nie bedziesz myslala clay czas o owu i o tym wszytskim i wtedy jak glowa pusta szybciej sie tze udaje ;)

Ania ciekawa jestem czy z wieczornej zabawy pozostanie pamietka ;)

Lenka ja tez bylam spuchnieta na dole tak od 8 do 10 dnia pozniej tylko szyjka macicy byla taka miekkawa nie twarda jak zawsze.Takze moze jednak kropeczka.

Jak to teraz jest dziewczyny z witaminami i castagnusem?
bralam po owu castagnusa rano i wieczorem przez 6 dni,pozniej dwa dni 1,5 a od wczoraj 1 tabl bo niby pisze ze nie wolno go drastycznie odkladac???
Wiatmine B comlex 100 tez zaczelam po owu-odlozyc juz czy jeszcze nie? i luteine dopochwowo tez biore ale to bede brala najlepiej do 12 tyg co nie?
Myslalam zeby na pierwsza wizyte isc okolo 7 tygodnia zeby moze juz serduszko zobaczyc jak myslicie?Wczesniej i tak nic nie bedzie widac.


Nie chce jeszcze zapeszac ale dziekuje wszytskim za kcikaski i prosze trzymajcie dalej &&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć :-)

Vivienka - mocno zaciskam &&&&&& bardzo się cieszę, że taki prezent dostałaś od losu na urodzinki :-)

klaudia82 - ładna z Was rodzinka, a córcia przesłodka :tak:

Nuuuśka - już masz 65 kg? wow! super :tak: ale jesteś uparta kochana! podziwiam i trzymam &&& za osiągnięcie wyznaczonego celu :-D

Kate - myślałam, że spróbujemy z długim "postem " i O+12, ale boje się, że źle określę owulkę i będzie klops ;-) ciągle się zastanawiam. Sprawdzałam ostatnio ph i ładnie się trzyma koło 4,3-4,5, więc może ten Crystal działa :happy:

małe liski - &&&& za udane staranka :tak:

Airfix - w końcu nie pisałaś mi o tym pozwoleniu ;-) ale cieszę się, że już masz i to w dodatku prawomocne :tak: a dlaczego tak szybko się uprawomocniło? tam nie jest czasem 14 dni na wniesienie odwołania? mniejsza z tym - masz uprawomocnione i to najważniejsze :-D ja ciągle czekam ..... architekt zawalił na całej linii. nie dość, że skłamał, że złożył wniosek o wydanie pozwolenia (a faktycznie złożył dopiero po 2 tygodniach) i kłamał mi prosto w oczy, że wszystko jest złożone :wściekła/y: to jeszcze zapomniał, że trzeba złożyć wniosek o wyłączenie z produkcji rolnej i teraz muszę czekać 2 tygodnie na uprawomocnienie się tej decyzji, żeby ją dołożyć do wniosku o pozwolenie i wtedy Pani w starostwie wyda decyzję :no: normalnie masakra! a ile kosztuje ten prąd budowlany? my też nie mamy jeszcze prądu w granicy działki, ale w razie czego nasz wykonawca powiedział, że będzie budował z agregatu, więc spoko. teraz tylko czekamy na to pozwolenie ..... ale jest zamieszania z tą budową - a to dopiero początek ! :baffled:

Kevinka - &&& za dzisiejszą wizytę :tak:

Ania - może te wieczorne igraszki poskutkowały jakimś cośkiem ;-)

Gdusia - koniecznie zmień ginka!

udanego dnia! :-D
 
Do góry