reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie

Airfix dokładnie w lumpie dla maluszka jeszcze można coś fajnego upolować ale dla takich starszych jst mało rzeczy Pewnie dlatego że bardziej dzieci się brudzą i niszczą:)

Aljul też raczej wybieram bawełne ale z welurku też mam troszkę Chyba się skusze na śmietanowiec który poleciłaś ale to dopiero jak się przeprowadzę Ty to chyba muszisz cukiernie otworzyć jak czytałam o torcie Angry Birds to byłam pod wrażeniem :) nie dziwie się że ciśnienie Ci się podniosło rano Tak to jest w Polsce załatwianie spraw w Urzędach

MAggie ślicznotko super włoski

Bada m nawet się niezorientujesz a już niedługo Ty będziesz szła na połówkowe :)

Piranhu
boski ten kotek :) Miło było mi wczoraj Cie usłyszeć:* Kaju dziękuje :) niedodzwoniłam się do tego gina bo był w warszawie na jakims szkoleniu czy coś w podobie

Dorcia co tam u Ciebie ? jak w pracy? Super że staranka będa wcześniej

Roszpunka kupiliśmy w starym budownictwie Sami będziemy remontować Ma 64 m2 -2 pokoje ale duży jest przedpokuj i kuchnia :)

Nuuska pewnie już ściskasz Olcie :) Kochana to szukaj pracy wiem że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo ale na pewno sie uda Oby wypłata była na czas Super że waga spadła Trzymam kciuki

Ilaczek super że Komunia udana

Airfix kurcze nieciekawie w tym przedszkolu W szkole będzie miał nowych kolegów i wszystko będzie dobrze

Oczy niebieskie cudowna mamusia i synuś też:)

Wczoraj na badaniu lekarz powiedział ze chłopak, ale oczywiście dopiero dowcipnie udało się podejrzeć bo albo stopa albo noga na nogę :) mały wsydzioszek A wiecie co jest najlepsze.... na tym opisie z badania mam napisane : Narządy płciowe zewnętrzne odpowiadają płci żeńskiej :D daletgo się pytałam czy to lekarz sam pisze czy generuje komputer Próbowalam dodzwonić się dzisiaj do niego ale był w Warszawie i niemógł rozmawiać i stwierdziłam że już mi wszystko jedno NAJWAŻNIEJSZE ŻE ZDROWA DZIDZIA :)

Miłej nocki
 
reklama
Oczy niebieskie ślicznego masz synusia i mamusia także piękna :-)
Nuusia pewnie się córcią dzisiaj nacieszyć nie możesz
Zakręcona, pewnie że najważniejsze że dzidzia zdrowa :-) jak na chłopaka to wstydzioszek rzeczywiście, chociaż może z tą płcią nic pewnego jak określił lekarz, a to by dopiero było :-)
 
Zakręciu dziękuję..lubię troszkę pichcić jak mam na to czas i lubię też jak moim dzieciom się to podoba co dla nich zrobiłam:tak:

Maggie Tobie również dziękuję ...za komplementy co do moich zdjęć

Dodałam fotki mojej ekipy na grupie....nareszcie się udało:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry

Aljul
nic bardziej nie cieszy jak szczęśliwe dzieci :-) SŚliczna masz,rodzinke :-)
jak tam tempki staraczek ? :-)

Nuuska udalo Ci sie dodzwonic do lLekarza?czekam na info jak Olcia :-)

Miłego dnia
 
Zakrecia jejku jak ten czas leci. Juz zaraz 20 td. Super.
Iliaczek fajnie ze udało sie wszystko z komunia. I udanego i owocnego odpoczynku. Malty zazdroszcze ;-) :*
Nuska i jak spotkanie z Olcią?
Wszystkim oczekującym na II kreseczki w tym cyklu życze tego z całego serca.

Przepraszam że tak długo sie nie odzywałam,ale mam troche problemów.Pozniej na zamknietym opowiem. Moje staranka bede musiala chyba odlozyc dopiero na poczatek przyszlego roku :zawstydzona/y::wściekła/y::no:
A moja koleżanka z kwietniówek wczoraj II kreseczki zobaczyła w pierwszym miesiacu starań. :)
 
hejo :):)

Wrocila cala i zdrowa...no powiedzmy ze zdrowa, bo zasmarkana ze hej. Przyjechali o 19.15, do 23 robilam pranie, a udalo sie na razie tylko dwa, trzy kolejne czekaja na zaladowanie :wściekła/y: Strasznie duzo tego wszystkiego :szok: Olcia opalona wrocila, [ierwsze co to wladowalam ja do mycia, obcielysmy pazurki, pytam sie jej czy na ten katar cos panie jej dawaly to powiedziala ze nie, malo tego, lekow ktore jej dalam tez nie ma, wiec w poniedzialek nie omieszkam sie spytac co sie z Nimi stalo.
Dostalam bransoletke, 3kamienie, worek piasku i 4 bursztynki :-) Teraz pewnie juz wstala, ja niestety w pracy siedze ale mam nadzieje, ze szybo wroce do domku.
Aaaaa no i oczywiscie taka bidna glodna przyjechala, ze biegusiem robilam jej truskawki ze smietanka i cukrem bo obiecalam ze zrobie, bo bidna przez dwa tygodnie nie jadla w ogole truskawek...powiedziala, ze raz mialy kompot z truskawek do obiadu :dry:

małe liski hehe tamte zdjecia sa troszke przestarzale powiem Ci szczerze. Od kiedy mam stwierodzona niedoczynnosc przytylam niestety, nie wiem czy moge jedno z drugim polaczyc, czy to kwestia przypadku, ale tak sie stalo, ze przez prawie 3 lata przybralo sie 10kg, nigdy nie umialam sie zmoblizowac do tego zeby zaczac cos robic, cos zmieniac, ale powiedzialam sobie dosc, bo jak tak dalej pojdzie to do 30-tki bede sie kulac.

aljul ja Ci powiem ze tu mam juz niestety to glupie przyzwyczajenie, jakby nie patrzec pracuje tu juz 3 lata, w sumie gdyby nie atmosfera jaka panuje tu od jakiegos czasu moglabym sie zawachac ze stwierdzeniem ze to jak drugi dom. Ale nie mam co plakac, bo pewnego dnia moze sie po prostu okazac, ze nie mam gdzie isc, watpie zeby szefostwo podnioslo sie z tak powaznych problemow finansowych jakie maja, chyba musialby sie zdarzyc cud :wściekła/y: O zdjeciach zapomnialam :zawstydzona/y:ale obiecuje ze poprawie sie !!

maggie oki, zaraz Cie kochana przepisze. Tez cwiczysz z Mel B ? dla mnie Chodakowska troszke przereklamowana jest, nie twierdze bron boze, ze to co robi nie daje rezultatow, bo na pewno tak jest, ale jednak dla mnie po pewnym czasie jej istnienia ze tak powiem, wiele rzeczy, chocby wpisow na FB i zdjec zamieszczanych na jej profilu stalo sie chwytem marketingowym, bo ostatnio ukazal sie post w ktorym prosila,zeby zdjecia metamorfoz robic z jej ksiazka...po co ? promocja ? :sorry2:

czarna perła trzymam kciuki oczywiscie, pozytywne myslenie przede wszystkim i zycze Ci, zeby udalo sie w tym pierwszym wlasnie cyklu starankowym :)

ilaczek 7-ro dzieci tylko ? Lo matko, a co tak malo ? U Nas bylo 30-cioro prawie :wściekła/y: Ale tu to duza parafia i duze osiedle, choc Oli klasa jest najmniej liczna w szkole, bo zaledwie 16 dzieci. Dla mnie dobrze,bo mniej charmidru w klasie i wieksza sznasa na to, ze Pani poswieci kazdemu dziecku tyle uwagi ile potrzebuje :blink:
Hah a kolonia nie dosc ze tematyczna, to mozna powiedziec, pod pelna kontrola, raz dwa w razie czegos i jestes na miejscu ! Super sprawa, zaluje ze my nie mieszkamy blizej morza :-p kochana czy znasz juz termin lipcowej @ ?

Airfix wiesz co nie wiem, ale wyslugiwanie sie dziecmi a zwlaszcza Olka ( bo one tam doskonale wiedzialy ze Ola zawsze pomoze, jak sie ja poprosi ) jest troche nie na miejscu. W dodatku Olka mi powiedziala ze Pani wice dyrektor, kiedy Ola sie spakowala, zamiast pomoc wyniesc jej walizke z pokoju to zaczela ja kopac...nosz kur*** ja mam nadzieje, ze to zebranie bedzie juz jak oceny zostana wystawione, bo normalnie jestem tak negatywnie nauzowana na szanowna kadre,ze co niektorym na pewno wygadam co nie co :dry:

liluś kochana moja :** Kiedy Ty zaczynasz staranka ??? Bo juz chyba mialas co ??? do gina sie nie dodzwonilam, bede sie dobijac w przyszlym tygodniu. Dzis taka niewyspana jestem ze chyba padne jak wroce do domu. Nie umialam spac, i nie wiem czy choc z 3h przespalam :dry: A mnie sie z Mel B bardzo fajnie cwiczy. Z chodakowska nie potrafilam, nie wiem moze dlatego, ze jej treningi trwaja dluzej, sa jakies takie...bardziej sztywne. Mel B ma przewaznie program 10minutówek na kazda partie ciala, wiec mozesz sobie fajnie dopasowac wszystko wedle siebie :tak:

zakrecia dzieki kochana za dobre slowa :* Slonik grzecznie spi pod podusia ze mna codziennie. Choc nie wiem czy teraz jak Olcia wrocila, czy mi go nie wytaszczy bo ona do grzebania wszedzie ma talent, a wczoraj stwierdzila, ze jej duza owieczka ktora miala ze soba jest juz prawie do niczego bo kazdy ja ciagnal za szyje, w efekcie czego szyja ze tak powiem - flakiem sie stala :wściekła/y::wściekła/y:

vivienka ach no tak, przeciez zapomnialam ze Ty mialas ta pozna owulacje:happy2: W takim razie podaj mi kochana date planowanej czerwcowej @, przepisze Cie od razu w tabeli.

ania_g mam nadzieje, ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli, pamietaj - kazdy problem mozna rozwiazac, i czesto mozemy wiecej niz Nam sie wydaje, takze glowka do gory i moze wcale nie trzeba bedzie niczego odkladac :)

piranha aaaaaa idz !! tn kot jest zlosliwy tak ze normalnie nie wiem co jemu sie podzialo. W skrocie...nie podobaja mu sie moje skarpetki..:dry::nerd: Sobie wyobraz ze szanowny wacpan przedwczoraj nasikal mi na skarpetke ktora lezala w lazience. Owszem ja rozumiem ze brudna, ale raczej nie jechalo od Niej jak w kuwety, a on bezczelnie biegiem do lazienki, nasilkal, zakopal ja w dywanik i polecial. Wczoraj przez nieuwage moja, a w sumie przez to ze pranie lezalo na podlodze nawet znowu dorwal skarpetke, i znowu nasiural :angry::angry: normalnie gnojek maly dostal w dupe, ale wiem ze nic sobie z tego nie zrobi, myslac powaznie zastanawiam sie co jemu.....???? W zyciu czegos takiego nie widzialam, i nie spotkalam sie z tym zeby Garfield gdziekolwiek idziej niz poza kuweta sie zalatwil a tu uwzial sie na moje skarpetki :shocked2:

Dziewczynki robie juz liste na sierpien takze maggie, Dorcia, gdusia jesli zaczynacie staranka w lipcu to mozecie podawac mi juz daty sierpniowych @ :))


attachment.php


Starających się : 11
Oczekujących na staranka : 8



CZERWIEC 2014 :

Roszpunka - termin @ 04.06 ( 1 cykl starań )
Vivienka - termin @ .06 ( 1 cykl starań )
Elle87 - termin @ 07.06 ( 2 cykl starań )
Matik2012 - termin @ 23.06 ( 14 cykl starań )
milla - termin @ 24.06 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 25.06 ( 13 cykl starań )

LIPIEC 2014 :

ilaczek - termin @ .07 ( 2 cykl starań )
małe liski - termin @ 04.07 ( 1 cykl starań )
Justi - termin @ 09.07 ( 1 cykl starań )


SIERPIEŃ 2014 :

maggie2205 - termin @ .08 ( 1cykl starań )
Dorcia - termin @ .08 ( 1cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

anias2 - ( czerwiec 2014 )
lilly78 ( czerwiec/lipiec 2014 )
gdusia_ ( lipiec/sierpień 2014 )
Annette ( sierpień 2014 )
Airfix ( sierpień 2014 )

kate.. (lato 2014 )

ania_g21 ( lato 2014 )
Katriina ( lato 2014 )
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczynki, miłego słonecznego dnia dla wszystkich, u nas dzisiaj ładnie
Nuusiu co do Chodakowskiej mam niestety podobne odczucia, dodatkowo jak ćwiczyłam to po jakimś czasie niestety nużyły mi się jej ćwiczenia. Mel b bardziej mnie przekonuje jest taka żywsza i radośniejsza, ja ćwiczę od dwóch dni dodatkowo jeżdzę na rowerku zobaczymy, grunt to systematycznośc. Dobrze że Olcia już w domku.
 
Piszę z fona wiec tak szybko...
Zrobiłam dzis test i wyszła blada kreska wiec chyba nie ma juz żadnych wątpliwości...pierwszy cykl starań jest moim ostatnim...:-)sciskam Was...
 
reklama
Do góry