reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

zakrecona zawzięta ta Twoja kobietka. bo przecierz zawzięte są tylko kobiety ;) Trzymam kciuki za poniedziałek
 
reklama
Hejka
Nuska no ładnie działaliscie hehehe.
Kira i jak sie czujesz?
Dorcia a ty w pracy dzisiaj?

Powiedzcie czy jak jest bol jajnika i ciagnacy śluz to juz owulka? Testy mi nie doszly i nie wiem jak to interpretowac ? Dzis w pracy przez 30 minut mialam bol prawego jajnika i poszłam do łazienki i miałam mega rozciagliwy sluz. Teraz juz taki nie jest i bol jakby zanikł. Wogole nie umiem tego interpretowac :confused2:
 
ania_g a jaki zawsze masz bol przy owulacji ? U mnie wczesniej przy suplementacji bol owulacyjny trwal okolo 2h, wczoraj moze z pol h ale taki ze wstac nie moglam stad od razu wiedzialam ze to to. A sluzu bylo jak na lekarstwo, rozciagliwy byl bodajze 2 dni wczesniej a wczoraj lejacy sie przezroczysty. a nie masz w domu testu kochana ?
 
Nusia, dopiero weszłam na forum i widzę, że owulka jednak przyszła, super super!! a Wasze starania hihihi, z takich zwariowanych musi coś wyjść!! :-D

zakrętko, no co za wstydliwa dziewczynka z tej Twojej fasolki ;-)

manowce, tak jak dziewczyny piszą, nie daj się zwariować :-) myślę, że jak dokładniej zaczneisz badać swój cykl, włączysz pomiar tempki to jeszcze z Piranii pomocą zajdziesz raz dwa :-)

Kiraa, kochana, cały czas pamiętam i myślę o Tobie ciepło!!

lecę doczytywać, bo znów się zapuściłam;-) i w ogóle dziś mi zupełnie niechcący i poza planami wyszedł dzień dla siebie, zaraz nakładam farbę na włosy, pazurki już zrobione, jeszcze jakąś maskę na twarz zarzucę, w moim wieku już odmładzać się trzeba
 
Piranhiu sylk jest łagodniejszy od replensu? replens może wybić żołnierzyki, tak? Dziękuję za wszystkie info. Dieta którą stosowałaś to chyba dieta stricte z książki Tamary - tam rzeczywiście prócz malin, truskawek, zielonego groszku, fasolki, ogórka, nie ma innych warzywa owoców. Ciekawa jestem jak wygląda u mnie poziom estradiolu i testosteronu - pije morze mięty. Lada dzień dostanę @, po 2, 3 dniach zbadam hormony. To będzie mój ostatni cykl przed staraniami - cieszę się bardzo a jednocześnie stresuję :) byłoby pięknie jakby i u mnie było - do trzech razy sztuka :)

Airfix, Roszpunka, nie pamiętam która z was o to pytała, cały czas u mnie mętlik w głowie jeśli chodzi o odstęp, wstrzemięźliwość...w tym miesiącu chciałabym pójść na monitoring, jeśli będę miała pewność, że te bóle które odczuwam to bóle owu, to zdecyduję się na O+12 :), przynajmniej w pierwszym miesiącu. Ale stres będzie duży :) Odpuszczam sobie kalendarze, jonasy, ale chyba wezmę pod uwagę fazę księżyca - chyba jest coś na rzeczy jeśli chodzi o księżyc, moja położna mówiła kiedyś, że jest znacznie więcej porodów w czasie pełni niż w inne dni. Więc może jakoś księżyc na nas działa :) Piranhia wspomina o tym, że właśnie w pełnie częściej płodzi się synów, tak więc spróbuję ominąć pełnię i okolice. Dziewczyny a wy będziecie celować w odstęp 2- 3 dniowy tak? Czym będziecie się zakwaszały zaraz po kochaniu - sylk, replens? Nie wiem, czy nie zamienić replensu na sylk

Nusia, Aljul zobaczcie co dziś kupiłam na balkon - nazwy już nie pamiętam :), dokupiłam jeszcze pelargonie i zioła które od lat już muszę mieć w czasie lata na balkonie - bazylię i mięte. Aljul bardzo dobry komentarz na wróżby teścia :) ...Powiem ci szczerze że mam czasem takie dni kiedy łzy mi napływają do oczu na myśl, że może nie będzie mi dane kupić różowej małej sukienki, ale kiedy mam dobry nastrój, cieszę się na samą myśl rozpoczęcia starań, że będzie mi mam nadzieje dane jeszcze raz poczuć te kopniaczki w brzuchu, a po porodzie przytulić takiego małego ciepłego kurczaczka :)

Ilaczek przyszła @??

Kiraa...jak się czujesz? ...musi ci być teraz bardzo ciężko...ściskam cię

P5100313.jpg

P5100320.jpg
 

Załączniki

  • P5100313.jpg
    P5100313.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 64
  • P5100320.jpg
    P5100320.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 64
Małe liski śliczne kwiatki, piękny masz balkon:-)
@ nie ma...wczoraj tylko przez moment była krew w śluzie rozciągliwym, a tak potem spokój, dzisiaj ani kropli. brzucho nie boli, a piersi mi chyba zaraz eksplodują:-D pewnie jutro przylezie z wielkim hukiem:-)
pozdrawiam

 
Małe liski ja to nie wiem czy ten ksiezyc az taki wazny bo ja mam 2 babeczki I Ala poczeta po nowiu a Maja po pełni... Maja to w ogóle winna byc chłopcem wg wszystkiego co możliwe a jest Babeczka bo dieta jednak wg mnie jest czynnikiem najwazniejszym I w najwiekszym stopniu decydującym ;)
 
Male liski śliczny balkon :-) taki przytulny :-) boski

ilaczek ja dalej kciuki trzymam zeby @ nie przyszla :-)

My poszlismy na spacer do lasu i zeszły na 2 godziny :-) z 2 lata temu wciagnelo nas Geocaching Opencaching Polska i jak gdzieś jesteśmy to sprawdzamy czy da skrzynki i idziemy Dzisiaj 2 zdobyliśmy :-) lubimy spacerować i to nam bardzo sie spodobało :-) aaaa nie pisalam Wam wychodzimy z domi na spacer i jak otworzyłam drzwi to strasznie sie wystraszyłam a niezgodniecie czego??:-) ha dwóch tulipanów ktos na klamkach na naszej klatce powkladal po 1,2 tulipany różowe (my takie dostaliśmy) i żółte :-) nie wiemy o co chodzi ;-)
 
Boziu jakie tu jest tempo:-) jeszcze nie ograniam
mamakaja te wszystkie laboratoryjne cuda laski na in gender robią ze wszystkimi 7 czynnikami. Ale była dziewczyna która miała 5 chłopaczków i stosowała EGS i 7 czynników i mimo tego urodziła 6 chłopczyka wiec 100 % to na pewno nie daje
Roszpunka zachodzą ale zajmuje to średnio ponad rok czasu. Ale raczej wirowanie i "gotowanie" spermy tego nie ułatwia:tak:
Nuuuśka bardzo chętnie zostane:-)
Piranha jak tylko znajde badania to wpisze,( i hormony i minerały) z drugiej ciąży bede miec napewno tylko karte do diagnostyki musze znaleźć a z pierwszą to bedzie cieżko bo wyniki tylko na papierze miałam. Co do miętowej to się zasugerowałam tym wpisem, ale może to jakies stare wpisy:D ale jak mieta obniża to ok bo ja normalnie litrami ja piłam:-)
peppermint tea

This is another drink. In the past we thought peppermint tea would lower testosterone, lower or stabilize estrogen and raise progesterone. Newest studies studies suggest that it may raise estrogen or stabilize. Because the effect to estrogen isn't unknown at this time; We now recommend Saw Palmetto to raise progesterone and lower estrogen and testosterone (see below). But this is gentler; so if you want to use this instead of SP you take 3 cups a day. This is the only tea you can drink for ttc a girl.
Co do hormonów to mam świadomość że jest to chyba po diecie drugi kluczowy czynnik, dlatego też za drugim razem zdecydowałam sie na O+12 co by naturalnie ten progesteron skoczyl a estrogen w dół poszedł:tak:
Ana87 no pewnie że namiętnie sprawdzałam płeć, do chyba 12-13 tyg była to moja obsesja:-) sikałam do sody, gotowałam kapuste, wahadełka i te sprawy również:-) chciałam nawet kupić ten test na płeć ale się powstrzymałam tłumacząc ze za chwile bede wiedziala a za kase to sobie ubranka kupię

 
reklama
Do góry