reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zakręcona a to "wstydna Baśka" nooooo ...

Nuuska
działacie ...bo ja tu nic nie słyszę ??? Olke możesz do mnie podesłać ...pobawią się z Młodą !!!
Kociasty dzisiaj miał pobieraną krew...dzisiaj i jutro mam mu sama podać zastrzyk - antybiotyk-boję się. Od rana nie siusiał ale pęcherz nie jest przepełniony bo miał dzisiaj kolejne usg. Czekam na wyniki badania krwi-zrobią kreatyninę i mocznik chyba bo na to mają odczynniki.
Bidulek z niego...taki pokłuty.

Ejjjjjjjj bo mi tynk na głowę leci .... Nuuuśka !!!!
 
reklama
Nusia działajcie!!! :)
Zakręcona nosisz CUDO :) to jeszcze 2 dni niepewności, ale wstydziocha
Manowce szacun za to co napisałaś :) ...czyli dołącza do nas jeszcze jedna staraczka dziewczynkowa
 
Hejo wieczornie.
Nuska probujcie wieczorem nie ma to tamto. Bede trzymala kciuki.
Zakrecona a to wstyddziocha. No to kciuki za poniedzialek.

A mnie cos chyba zaczyna bolec prawy jajnik ale tak delikatnie, u mnie to wogole masakra bo zadko kiedy cokolwiek czuc na owulke :no: No w pracy troszke sluzu bylo takiej ciagnacego, bo jego tez mam zawsze tak malo ze masakra. Potwierdzilabym testami ale wczoraj dopiero wyslane i pewnie dopiero w poniedzialek przyjda.:baffled:
 
Zakrecia A to wstydnisia z tej Twojej córeczki ;) Pamiętam że koleżanki córcia też tak na każdym usg zakładała noge na noge i koniec :) Nie ma podglądania. W takim razie czekamy do poniedziałku :)

Maran-atha Powiem Ci ze ja mu tez nie pobłażam, bo by na glowe wszedł. Jak jesteśmy na zakupach w normalnych sklepach u nas w miescie to jest dość dobrze, mowie nie -kupujemy i tyle. Choć i tak nabierze soczków, a to jogurty-niech będzie. Tez ciagle gada- moge to, moge tamto, ale czasem trzeba głos podnieść zeby odlozył coś. Najgorzej jest tylko jak jedziemy do Krakowa do hipermarketu, bo wtedy właśnie pozwalamy mu coś sobie kupic za swoje pieniądze- z tym że On wtedy mysli tylko i wylacznie o sobie, a nas ma gdzieś. Ja to mam czasem ochote złapać za bety i wyprowadzić go ze sklepu żeby się nauczył zachowywać, bo w aucie tłumaczy sie co mu wolno a co nie, a na miejscu i tak robi po swojemu. Jak mu zwracam uwage głośniej w sklepie to od razu się ludzie patrza na około i wyglada tak jakbysmy dziecku nie pozwolili sobie zabawki wziasc za 5zl, a prawda jest taka ze on ma tyle zabawek ze przedszkole by sie całe bawiło, bo babcia mu przysyła i pozatym kupuja mu ciągle coś. Ja próbowałam z nim chodzic do psychologa bo ma niby chwiejnosc emocjonalną, a koledzy w przedszkolu sobie zrobili z niego kozła ofiarnego i ciagle jakies afery sa w przedszkolu bo go tak leją, ale psycholog stwierdzila ze mam czekac az wyrosnie :/
 
Zakrecia,a to niegrzeczna coreczka,moglaby sie pochwalic ;-)

Nuśka,nosz,co ta twoja owu sobie robi? Wieczorem koniecznie zadzialajcie!

Nareszcie weekend! Dzis bylam z malym na zakupach i jestem wykonczona. Jutro od rana smigamy na budowe,a pozniej do mojej jedynej siostrzenicy na urodzinki :-) wpadne jutro pomarudzic ;-) dla wszystkich udanego weekendu :-)

P.S. zrobilam dzis test owu i ani cienia drugiej krechy,wiec na pewno znow bedzie bardzo pozno.wkurza mnie,ze tyle musze na nia czekac,a m juz marudzi na `oslabianie zolnierzykow` hihi ;-)
 
Witam wszystkich. postanowiłam napisać na tym forum gdyż chyba tylko tu zostanę zrozumiana. Moim marzeniem jest córcia :-) od 4 lat korzystam z zasobów wiedzy na in gender i porad Tamary. Po 4 miesiacach diety, wyniki super hormony jony itd. Usg: chłopczyk. Drugie podejście usg: chłopczyk :-) chcemy podjąć trzecią próbę ale o diecie i supl nie ma mowy , gdyż po ostatniej nabawiłam się powaznych problemów :-( i tutaj zaczyna się mój dylemat czy spróbować EGS (Extreme Gender Swaying) tylko że to nie ma już nic wspólnego ze staraniami tylko przypomina domową inseminacje (wirówki inkubatory i te sprawy) czy wg Was to już przesada?? Piszę tu gdyż nie mam kompletnie z kim pogadać zanim poruszę temat z mężem, Mamie jak w żartach napomknęłam to… a szkoda pisać nawet. Rozumiem że wcinam się miedzy Wasze sprawy tak ni z gruszki ni z pietruszki ale będę baaaardzo wdzięczna za każde plusy i minusy. I oczywiście chciałabym z Wami zostać dłużej:tak: Pozdrawiam
 
Fiołek :) Witaj :) Powiem Ci ze dla mnie nic juz nie jest przesadą w spełnianiu marzeń :) Gadaj co to za metoda, na czym polega, wszystko co i jak, o tym chyba nie słyszałysmy :) Podziel sie swoja wiedza , a my i tak Cie przyjmiemy do swojego grona :
 
Airfix no pewnie ze farbowane mowie Ci powaznie !!! :tak: Masz bialego storczyka mowie Ci powaznie,zacznij go podlewac atramentem i sama zobaczysz :wściekła/y::-p Mialam Ci zapodac zdjecie ale juz tak ciemno ze nic nie zapodam bo nie mam jak zdjeciucha zrobic, ale rzeczywiscie ten tri kolor jest przesliczny a ten ktory mi teraz kwitnie, ponoc tez musial byc czyms wczesniej farbowany,bo naturalne storczyki nie moga zmieniac koloru podczas kwitnienia.
A gadalam dzis ze specem ktory ma ponad 100storczykow i to roznych rodzai takze slucham sie jej grzecznie :-)

Dziewczynki zdzialane :-D:-D ale zebyscie wiedzialy jak ! haha z Piranha opracowalysmy taki plan, ze Ola na Nas musiala chwile pod Kosciolem czekac bosmy sie nie wyrobili :-D :-D No ale jednak cos w tym jest, wiedzialam od rana ze cos jest nie tak bo brzuch bolal, a potem to juz bylam pewna ze to owu. Jaka zlosliwosc losu, najpierw testu wczoraj nie zrobilam, potem z tego wszystkiego dzis nie wiem do teraz jak to zrobilam ze nie zmierzylam tempki, a na koniec sie okazalo, ze jeszcze owu Nas zaskoczyla :wściekła/y::wściekła/y:rany..nie wyrabiam :wściekła/y:

Dorcia ejjjj no ja Cie prosze bylam grzeczna !!! staralam sie !! :-D
Jejciu jaki kocio biedny...:-( moze ten lekarz jednak cos zle zdiagnozowal na poczatku bo to albo wyglada na cos innego albo to, ale nie doleczone albo moze nie leczone tym co powinno...sama nie wiem ale przecie to juz ile ? dwa tygodnie jak ta bida sie meczy ?? kosmos :no:

Bylismy dzis na zakupach i kupilismy w koncu kuchenke :)))) Nasza wymarzona, zbierane bylo przez 5 miesiecy :wściekła/y: w poniedzialek ja przyworza.
 
Nuska,w zeszlym miesiacu tez opuscilam pomiary tempki i testy i akurat wtedy owu nadejszla ;-) przekornosc losu hihi ;-) alescie zaszaleli hihi. Ola nie pytala co tak dlugo was nie bylo?

Fiolek,witaj,tez jestem ciekawa co to sa metoda o ktorej piszesz.przykro mi,ze nie udaly ci sie pierwsze 2 podejscia.do 3 razy sztuka,jak to mowia ;-) ile twoje chlopaki maja?
 
reklama
Do góry