reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiecie co ????? ja to jednak mam pecha :baffled:

Wczoraj testu nie bylo kiedy zrobic, a teraz wlasnie mam taki pik ze w oczy bije !! :szok: jajca tak zaczely napierdzielac, ze glowa boli, obawiam sie ze wlasnie mam owulacje a tu kiszka bo seksowania nie bylo :-(
 
reklama
Wiecie co ????? ja to jednak mam pecha :baffled:

Wczoraj testu nie bylo kiedy zrobic, a teraz wlasnie mam taki pik ze w oczy bije !! :szok: jajca tak zaczely napierdzielac, ze glowa boli, obawiam sie ze wlasnie mam owulacje a tu kiszka bo seksowania nie bylo :-(

ja mam teraz owu, a wyjeżdżam na 3 dni, więc wiem co czujesz :-(
 
Nusia męża z pracy zaciagnij ! :-) taka okazja! :-)
Nusia ja bym latala z Twoimi kobitkami aż by sie kurzyło, uwielbiam takie "wyprawy" :-)
 
mamakaja ale on w domu tylko my zaraz do kosciola idziemy !! :no: :no: dopiero jak wrocimy to mozna cos pokombinowac, bo teraz to nawet nie ma gdzie bo Olka wszedzie :angry::wściekła/y:no ja Cie krece....a dopiero co zesmy mowily ze owu chyba nie bedzie i jeden test za malo, gdybym wczoraj zrobila wieczorem na bank bylby pik, a dzis to juz klops :-( no ale zaciagne Ł. do wyrka, tylko dopiero wieczorkiem, choc teoretycznie zaklajadac jesli plemniki kalibruja do 7h, a owulacja jest teraz, seksy beda o 20 czyli za 5h to lacznie minie 12h to moze jest jeszcze szansa...?
 
Manowce


Co do storczyków...to ...hmmm miałam jednego i nie wpadłam na to że może mu miejsce nie odpowiada ??? Za to kaktusiki kwitną mi ślicznie
 
Ostatnia edycja:
u mnie rosną rózna kwiaty ale nie w kazdym miejscu im dobrze, np, palma kokosowa mi padła - zupelni zaczeła schnąc bo ja mieszkam teraz w mieszkaniu gdzie wszystkie okna mam na pólnoc a palma lubi duzo słonca I wilogci wiec ja pryskalam woda po lisciach I dopóki było lato I wystawialam ją na balkon to jakos sie trzymała a jak przyszła jesien I zima, słonca było mało to liscie jej poschły a fajna była I juz miała 7-8 lisci to była taka palma kokosowa z tym orzechem co w donicy lezy ;) męzowi sie podobał I ja kupił, ale nie sprawdzil wpierw jakie ona lubi warunki no I jak zaczełam czytac to wiedzialam, że I tak u nas nie bedzie jej dobrze I padnie na bank... mielismy ja pół roku ;)
 
reklama
aljul U mnie to procz - Mamo kup mi to, a moge tamto..jest od wejscia do sklepu foch, i szukanie drobnych bo rajdowka chce sie przejechac, a bo jakis helikopter na zetony, a to koparka z pileczkami...masakra , a jak juz wyjezdzi sie, albo zwyczajnie braknie mi drobnych to sie zaczyna - Moge sobie kupic Lego?? Ja tu padam najczesciej z glodu, chce zjesc cos ale nie...trzeba leciec na hale w tym momencie i TYLKO na regal z zabawkami, po drodze nie wolno nic ogladac, zawsze wynajdzie jakies klocki, autka, puzzle, malowanki - teraz pozwalam tylko malowanki brac. i dopiero mozna wrocic do kasy i isc cos zjesc, oczywiscie z marudzeniem bo on chce juz isc do auta, a najlepiej jechac do domu zeby malowac. Takze wyprawa do hipermarketu kompletnie u mnie jest nie do zrealizowania z moim dzieckiem, czasem owszem wejde do jakiegos sklepu tam ale na sekunde doslownie, bo fuczy jak kot kurcze, albo wychodzi ze sklepu i siada na lawce- takie mam wlasnie dziecko, Alanki wszystkie podobno chodza wlasnymi sciezkami. Jak maz jest ze mna w hipermarkecie to zebym ja mogla cos kupic to sie rozdzielamy-on bierze dziecko, a ja ide po zakupy. Takze wole sobie jedzic sama np. w niedziele kiedy chce połazic w spokoju:)

Nuusia no nie gadaj ze One farbowane;) Bo przeciez akurat jeden bialy zaczyna kwitnac to ja zdolna atramentu mu wlac ;) Kurcze kciuki za owulke nooo &&&

Ilaczek Wykresik jest ładny , więc kciuki dalej zacisniete && Sama wiesz, ze póki wredna @ nie przylazła to wszystko sie zdarzyć może :)
 
Do góry