reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
W takich chwilach widać co jest tak na prawdę ważne, ech... :-( Do dupy to wszystko :-(

Airfix, niestety na wszystko trzeba czasu. Najwięcej schodzi na oczekiwanie na pozwolenia itd. Urzędasy mają czas, nie robią nic wcześniej niż w ostatecznym terminie. Życzę ci, żeby wszystko poszło po twojej myśli.
Nas na szczęście ominęło to całe budowanie, bo kupiliśmy w stanie surowym zamkniętym. Od zera by nam się nie chciało stawiać.
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane.

U Nas zapowiada sie sloneczny dzien, choc poranek chlodny jak wszystkie poprzednie

zakrecia a co sie stalo psiurkowi ??

liluś dziekuje kochana jestes :* tak, musze cos zmienic w swoim zyciu - czas na zmiany. Zmiany na lepsze jak to mi napisala pewna kochana osobka :*

Wczoraj nawet Ł. powiedzial ze teraz dopiero widzi jak trudne jest w dzisiejszych czasach mozliwosc posiadania dziecka...schody zaczynaja sie od samego poczatku, strasznie to przykre, ze Bog obdarowuje dziecmi nie tych co powinien...:-(
Smutno u Nas sie robi, ostatnio co chwile jakas przykra informacja :-(

Lece do pracy kochane, milego dnia.
 
Hej kobietki

Nuuska
sunia ma zapalenie ggruczołów okołoodbytowych ale juz lepiej
Dokładnie kochana zabieraj tyłek w poszukiwaniu pracy Szkoda Twojego zdrowia :-*

Ana dobrze ze poszłas fo lekarza Trzymam kciuki za Was

Trzymajcie sie i spokojnego dnia :-*
 
Nuuska masz racje... ja to czasami mysle jakie to zycie jest niesprawiedliwe :-( ja leze chora i czekam na @
Milego dnia babeczki
Kiraa trzymaj sie Kochana
 
Elle,nie zrobilas dzis sikanca?

Niestety wcale to nie jest takie proste.zafasolkowac,dotrwac szczesliwie do konca ciazy, urodzic zdrowe dziecko... :-( najlatwiej przychodzi tym,co tego nie chca i nie zasluguja...
 
Kirra kurcze popłakałam się .... nosz cholera.... Boże widzisz to i nie grzmisz...pozwalasz na takie rzeczy !!!
Nie rozumiem tego życia ... nie rozumiem dlaczego tak się dzieje !!!
Jedno jest pewne jesteśmy tu dla Ciebie ...jeśli czegokolwiek będziesz potrzebować pisz !!! I trzymaj się kochana...wiem że jest ciężko ...ale czas leczy rany !!! TULĘ KOCHANA !!!
 
Roszpunka nie zrobilam tesciora bo ta wysoka tempka przez chorobe... wszystko mi sie poprzestawialo i wydluzyla mi sie faza lutealna.
 
Roszpunka nie zrobilam tesciora bo ta wysoka tempka przez chorobe... wszystko mi sie poprzestawialo i wydluzyla mi sie faza lutealna.
 
reklama
Ja nie wierze już w jakąkolwiek sprawiedliwość tam u Góry. Te które zaslugują na dziecko, Go nie dostają, te ktore nie chcą, a potem krzywdza-dostają. Mi się po prostu odechciało wszystkiego:( Moja psychika ma bardzo niski próg wrażliwości i dla mnie jest to wszystko nie do udźwignięcia :(

Elle pomimo choroby, to ta tmperaturka też się trzymała na dość na przyzwoitym poziomie i jeszcze te mdłości masz wpisane w objawach. Wszystko sie układa zachecajaco. Moje dwie prawdziwe grube kreski ujrzalam w 3 miesiacu ciazy:) a takie bledziochy cos kolo 7tyg :) To tak na pocieszenie :)
 
Do góry