reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa kochana, co się dzieje? wpisy dziewczyn mocno mnie zaniepokoiły, ściskam mocno!!


Elmo, super maly krasnal, a z Ciebie ślicznotka!!


Nusia, składaj CV, trzeba brać sprawy w swoje ręce jak w obecnej pracy nie dostrzegają jaki skarb mają!!

małe liski a jakie badania robiłaś dzisiaj? minerały?
 
reklama
Ja właśnie też straciłam nastrój, mogę się domyślać tylko co się stało...przykro mi bardzo ...:(
Lilly już mam wyniki, jedne bardzo dobre, drugie zupełnie niedziewczynkowe...ale może kiedy indziej o tym...myślę cały czas o Kirze
 
eh dziewczyny od 2 godzin odświeżam stronę choć wiem, że automatycznie oświeża się sama ....z nadzieją, że któraś się odezwie i powie coś dobrego .... Kiruś mam nadzieje, że odezwiesz się sama ....
 
Ostatnia edycja:
kira!!! Kochana prosze odezwij sie:-(
co chwile wchodze i patrze czy juz jakas wiadomość od ciebie jest :-(
 
Przepraszam kochane, ze tyle niepokoju bylo przeze mnie na watku, napisalam na zamknietym....
przepraszam Was jeszcze raz ale nie bylam w stanie napisac wczesniej.....
dziekuje kazdej z Was z osobna za wszystko........
 
reklama
Do góry