reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

zakrętko, no coś Ty, w Uniejowie śnieg prószył? a myśmy mieli wczoraj tam jechać, tylko deszcz w Łodzi nas odstraszyl od tego pomysłu:-)


Kiraa wiesz, że nie można za dużo w necie czytać, bo człowiek wariuje? ;-)


małe liski, zuch chłopak, gratulacje odpieluchowania


Nusia słonko, a nie myślałaś, zeby po skończeniu tego cyklu skoczyć do gina żeby on też zobaczyl wykresy i powiedzial co o tym sądzi? chociaż zaraz zaraz, nie zakladamy końca tego cyklu!! przecież nikt nie powiedział, że nie będzie owulki i zaraz nam tu nie zaciążysz!


Piraniu, a gdzie kochana byliście na weekend? oczywiście nie doczytałam wcześniej
 
reklama
Maleliski,ile twoj zuch synus ma? Moj owszem,siadzie na nocnik,ale nic nie zrobi,wstanie i pojdzie sie zesikac na podloge. Gratulacje dla twojego szkraba :-) pozazdroscic,ze tak szybko poszlo :-)
 
hej hej dziewczynki :*

Dzis zapowiada sie dla odmiany piekny sloneczny dzionek :) a mnie odkad wstalam brzuch boli :dry:

liluś poczekam zeby zobaczyc jak sie potoczy ten cykl i na pewno pokaze wykres ginowi, wiem ze organizm musi dojsc do siebie w koncu to nie zegarek, zwlaszcza ze wczesniej mialam normalne cykle no ale jednak martwi mnie to, bo dzis mamy maj, a u mnie to dopiero polowa 4 cyklu w tym roku :zawstydzona/y:

w ogole mam do Was pytanie.
W czerwcu idziemy na slub Naszych dobrych znajomych, i mam juz dylemat - CO KUPIC ??? Pytalam sie wczoraj przyszlej panny mlodej co by chcieli,co im sie przyda, to ona mi ze nie wie sama,ale ze najwygodniej to pieniazki wsadzic do koperty, a zamiast bukietu kwiatow slodkie wino :confused: No tak, ale tu nasuwa sie inne pytanie - jesli pieniadze to ile wypada ? Nie chce przesadzic, ale jednak wydaje mi sie ze pieniadze to jakos tak nie wypada...ladniej by wygladal prezent, chocby skromny ale prezent, a tak to wsadzic do koperty kase i bedziesz sie zastanawiac czy aby nie za malo, a co pomysla jak za malo itd.
Co proponujecie ? Zastanawialismy sie nad kompletem eleganckiej satynowej poscieli, lub zestawem do kawy, ale sama nie wiem..:blink:
 
Nusia,jesli chodzi o kase,to my zazwyczaj dawalismy tyle,zeby zwrocilo sie mlodym za przyjecie za nas.moze 2 w jednym? Jakas posciel i mniejsza suma pieniedzy :-)
 
Dziewczyny jednak test ciazowy negatywny. No nic jutro powinna przyjsc @ wiec bedziemy dzialac w kolejnym cyklu ;-) dziekuje za kciuki kochane jestescie :-)
 
Elle kochana dopóki nie przyszła @ jest cały czas szansa, trzymam kciuki, żeby pozytywny test zaskoczył cię jutro. Jak wyglądały wasze starania - zrobiłaś odstęp, co zastosowałaś i w jakiej ilości sylk, replens...?

Roszpunka ty się pytałaś o mojego synka chyba - z niego już duży chłopak, ponad 2,5 roku. Przed drugimi urodzinami podsuwałam mu nocnik, zachęcałam, brat też zachęcał i dawał przykład - siadał wtedy na chwile na nocnik i uciekał. I tak właściwie przez cały czas było, aż w końcu zauważyłam, że sam sobie zdejmuje pieluchy i nie chce w nich chodzić, albo że chowa się w pokoju, zamyka drzwi jak chce zrobić kupkę, więc zdjęliśmy już na stałe pieluchy, pożegnaliśmy je, zrobiliśmy im papa :). Pierwsze 2, 3 dni to było sikanie wszędzie tylko nie na nocnik :) a 3 dnia już pierwszy sukces. Po kilku dniach już sam ładnie wołał "mama siusiu".
 
Male liski dziekuje za slowa otuchy ;-) u mnie byl az 3 dniowy odstep i stosowalam sylk a po serduszkach rephresh i na noc tampon z limonka. Pewnie wybilam wszystkie zolnierzyki :dry:
 
reklama
Male liski z synkiem mi wyszedl pozytywny test w dniu spodziewanej @ wczesniej tez nie. No nic czekam do jutra ale czuje ze jednak @ idzie
 
Do góry