reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam was, :-):-):-):-)

Mamuskamimi bardzo gratuluje zdrowej coreczki,naprawde wspaniale zareagowal twoj maz na ta nowinke. Koniecznie bedziesz musiala sie nam pochwalic jak bedzie sie nazywala wasza coreczka.
Na ovu friend byla wczoraj porada dnia dotyczaca czasu wspolzycia…. I pisalo ze plemniki potrzebuja okolo 3 minuty od wytrysku aby dotrzec do jajowodow a wiec wcale nie potrzebuja az tak dlugo jak mi sie zdawalo.Napisalam wam tez ta informacje moze komus sie przyda.

Male lsiki pytalas czy bede pic zelatyne… powiem ci ze sprobuje co mi szkodzi a jak by ie patrzec bede starala sie zrobic wszytsko co w moich silach.

Kiraa wypoczywaj i dbaj o siebie i o Kirusie malutka na tyle co sie da w tym zgielu pracy

Elmo super ze z Michasia oczkiem juz lepiej.Dziekuj ze odpisalas na moj pytanko co do stoliczka.

Maran jak tam wyniki, odebralas juz???????
Dorcia jak tam betka dzisiaj? Wyniki juz masz?

Niusia a wiec z testem czekamy na jutro i trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&

Marchew milego wypoczynku w PL
Maggie jak tam po USG synka wszystko ok?Co powiedzieli?
Ok juz doczytalam,ciesze sie ze tylko sie strachu najedliscie.

Mitik a wiec mile spedzonego czasu zycze z rodzicami na dluga zostaja?
Zakrecona jak tam po rozmowie z szefem???
ach juz wiem :-) fajnie ze tak luzno zareagowal na wasze szczescie :tak:

Piranhu niech dzieciaczki szybko zdrowieja.:tak: moglabys zobaczyc na priva :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Kate super ze wyniki wyszly dobre:-)

A u mnie od wczoraj pozytywny test owu :-):-):rofl2: ale szyjka jeszcze otwarta takze czekam kiedy zaczna mnie jajeczka bolec bo jak narazie malo co czuje bynajmniej nie tak tak zeszle dwa razy. A juz myslalam ze sie nie doczeklam owu bo juz po 20 dc yaczelam pomalu watpic.....
Tutaj na potwierdzenie male usmieszki i tsciki




Myslicie zeby robic dalej testy zeby zobaczyc kiedy zaczna bledniec??

ilaczku nie piszecz nic,jak tam jaki masz plan teraz na kolejny cykl?? Bedziesz robila jednak badania na mineraly??
Ja tam wierze ze przy takich przygotowaniach jakie wy z mezem razem robicie nie moze wyjsc inaczej niz tylko synus:-):-)
 
reklama
Vivienko zrobię minerały jak tylko się ogarnę. bo mam masę pracy w biurze, właśnie od ubiegłej środy założyłam firmę, więc działalność pochłania trochę mojego czasu, jeszcze dzisiaj byłam u pediatry za moja średnią córeczką i ma ostre zapalenie oskrzeli, prawie płuc. nie wiem czy zdążyłam z antybiotykiem. pod koniec ubiegłego tygodnia pokasływała, wczoraj zaczęła mocniej i pojawiała się gorączka, dzisiaj również wiec od razu do lekarza.
więc do laboratorium dzisiaj nie zdążyłam.
bo u nas do 10tej tylko.
czekam na dhea, zapomniałam zakupić dzisiaj żelatynę. ten miesiąc chyba odpuścimy, z racji też świąt, nie wiem czy nie będzie grzechów dietetycznych przed owulacją:-D ale estradiol naprawdę miałam niski, chcę go podnieść więc chyba się wstrzymamy.
no a starania mamuśkamimi naprawdę dają do myślenia, że jednak nigdy pewności nie będzie, a zrobiła naprawdę dużo.

lecę do Zosi dać jej nurofen, bo gorączka ją znowu bierze.:-(

 
Elmo brzusio rosnie :-) choc w sobote na imprezie powiedzieli ze nic nie widac:-) zawsze mialam plaski brzuch wiec ja widze :-) czekamy na nowa focie

Maggie to dobrze ze taki lekarz Ci sie trafil i ze wszystko ok :-)

Piranhato duzo zdrówka dla Was :-*

Vivienka ladne testy kochana oby tak dalej

Matik to super ze będziesz miala 2 tygodnie rodziców przy sobie Odstersujesz sie i milo spedzisz czas a to sprzyja fasolce

Powiem Wam dziewczyny ze troszke sie zdziwiłam realcja dyrektora Tak pozytywnie oczywiście:-)

Teraz po obiadku odpoczywamy :-)
 
Matik dziekuje kochana ale moj cykl starniowy zaczyna sie dopiero w maju,jak hormonki mi dopisza ;-)

Ilaczku Duzo zdrowka dla corici , zeby szybko wrocila do zdroweczka. Nie wiem czemu ale przezywa twoje stranka jak bym sama miala sie juz starac :-p W jakich proporcjach bediesz pila zelatyne tak jak na opakowaniu czy masz jakis inny przepis?

Piranho jajeczkowanie chyba mnie dopadlo,strasznie bola mnie jajka i ledwo co moge usiasc i co mnie dziwi... brzuch bolo mnie jak na @ :szok::szok:co jest grane?????
I maz mnie dzisiaj lekko skomentowal..... powiedzial ze od dobrego tygodnia jestem strasznie wybuchowa i nerwowa:sorry::sorry: zrobilam rachunek sumienia i przyznalam mu racje i sie przeprosilam :sorry:
Myslisz ze to od suplementow?? Ale dopiero 5 tyg minelo.Szyjka po owu sie zamyka???? Bo zaczelam sie badac ale nie jestem specem w teh dziedzinie:zawstydzona/y:

Zakrecona
dziekuje:zawstydzona/y: i naprawde super ze szef sie tak super zachowal!! Jak czlowiek :-)


HALOOOO Maran
gdzie sie podziewasz :-p jak tam wyniczki??
 
Cześć Kochane
Zakręcona- super,że szef tak zareagował. Teraz pewnie jesteś spokojniejsza :)
Kiraa- dbaj o Was!
Odebrałam dziś wyniki badań.... pomożecie zinterpretować?
wyniki.jpg
 

Załączniki

  • wyniki.jpg
    wyniki.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
Dzieki za kciuki

sle &&&&&&& wszystkim potrzebujacym

nuska
ale sobie w kulki lecisz kochana :-) testuj do choinki :-)

ja dzis straszny stres w pracy mialam.... Dstalam od szefowej mile pismo, takze mysle ze nie wytrzymam nerwowo dalej, bo stwierdzila, ze musze pracowac jeszcze dluzej...tzn do 18 ej.... Oby wszystko z Kirusia bylo dobrze...... O jeny ....

buziaki, przysypiam,
 
Kirra słońce to ile godzin masz pracować???:wściekła/y:

Nuuska kochana gdzie sie podziewasz? Jak dzionek?

Dorcia masz wyniczek bety?&&&
Gorgusia ja się nie znam na tym Ale na pewno kilka wyników masz za niskich Moze to anemia albo niedokrwistość Niech inne dziewczyny sie wypowiedxa
A jak sue czujesz?:-)
 
Ostatnia edycja:
jestem i ja :)

Dziekuje Wam za jak zawsze moc milych slow i kciukow i w ogole za to ze jak zawsze jestescie naj !!!! i to wtedy kiedy sie najbardziej potrzebuje !! :happy:

Zaczne od wynikow Ł. Dostalam je na maila, nie sa najgorsze, no ale zawsze mogloby byc lepsze. Ma troche wyzsze pH niz ostatnio bo ostatnio mial 7.80, dzis 8.40 , tak to wszystko ladnie, choc niewiele sie zmienilo mimo podawania przez tak dlugo okres suplementow - nadal liczba plemnikow o prawidlowej budowie wynosi 11%. Wydluzyl sie niestety czas uplynnienia rowniez - wczesniej bylo 10minut, dzis 30minut, wiec tym jestem troche podlamana, bo to nie za dobrze chyba :zawstydzona/y: W czwartek postaram sie dostac do gina i pogadam jak on widzi to dalej, bo szczerze nie wiem czy branie suplementow przez Ł. ma jakikolwiek sens, bo wyraznie na Niego nie dzialaja,wyniki sa praktycznie takie same, a w tych dwoch przypadkach nieco gorsze nawet.

Co do mnie, to nie wiem czy bedzie jutro po co testowac, zaczynajac bolec mnie (.)(.) jak to zawsze na pare dni przed @, do tego zaczynam byc nerowa bardziej niz ostatnio takze pms sie zbliza wielkimi krokami :zawstydzona/y:Jesli tempka poleci, to nawet nie bede marnowac testu,choc kurcze powiem Wam ze mimo wszystko mam jakas mala nutke nadziei. Cykl bez plamien, z ladnym estradiolem,progesteronem, w koncu tempka ladna, nie poleciala nigdzie tylko caly czas piela sie w gore, no ale ten dzisiejszy spadek - w 12dpo pokazal ze trzeba sie chyba szykowac na spotkanie z @ ... :confused2:

zakrecia jestem Slonce, dopiero wrocilam, wyslalalam Olcie spac, i siadlam na czterch literach.Ciezki dzionek, zatrudnili nowa dziewczyne, w moim wieku, wydaje sie sympatyczna, no a juz zawsze razniej nie bedac samej na zmianie. Super, ze u Ciebie szef przyjal to tak pozytywnie :happy: u mnie byloby na pewno na odwrot :wściekła/y: bedziesz wybierac sie na L4 kochana ?

kiruś jakie mile pismo ? o matko dluzej pracowac a dlaczego ?

piranha nie doczytalam kochana wczorajszego postu dlatego nie testowalam, poza tym ja nie wiem czy to normalne ze ja sie tak boje testowac ? normalnie wole czekac chyba powiem Ci na to, co przyniosa kolejne dni niz znowu widziec jedna kreche albo ta druga widziana przeze mnie ktora potem znika :zawstydzona/y: Ale obiecuje ze jutro zatestuje, noo chyba ze temperatura poleci tak nisko ze wszystko rozwiaze sie samo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuuska dobrze bybylo zebys pokazala ginowi wyniki Ł moze juz po jakims dłuższym czasie organizm przyzwyczaja sie do suplementów i dlatego wyniki sie minimalnie pogorszyly Ja dalej wierze w ten cykl kochana:-) &&&&&
Chce przyjac dziewczyne na zastępstwo Narazie chce chodzić do pracy później zobaczymy jak bedzie

Milej nocki :-*
 
Do góry