reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dorcia mam nadzieję że ok będzie, zresztą po tym ruszaniu przez chirurga w czwartek zmniejszyło się to troszkę, a druga rzecz jakby coś podejrzewała to dałaby skierowanie na cito prawda. Sama wiesz strach o dziecko jest zawsze większy niż o samą siebie
Fajnie że z uśmiechem na twarzy chodzisz do pracy, pewnie ludzie są w miarę ok a to jest bardzo ważne
Mnie np stresuje szefowa i praca też czasami, ale mam fajnych ludzi tam i zarobki też ok :-)
Ja mam te małe kwadraciki, ale na dole tez mi cos wskakuje i muszę to zwijać ...
 
Ostatnia edycja:
Maggie kciuki za usg synka. U Mojego Olisia podejrzewała lekarka przepukline pepkowa bo ma taki wydety pepek, ale mielismy usg i wszystko jest w poządku. U ciebie tez napewno bedzie wszystko ok. Daj znac co i jak.
Dorcia a ty dzis robisz bete? &&& oby zmalała. A co do ikonek to ja miałam jakis czas ale tera nie mam.Za to mam reklame w prawym dolnym rogu.
Nuska melduj sie kochana.
Mamuskamimi gratuluje zdrowej córci. Tak na pociesznie powiem ze jak mojego kuzyna zona byla w ciazy to do 8 miesiaca mowili ze dziewczynka na 100% a na ostatnim usg psikus i maja synka.;-):-D
Kira spokojniejsz troszke jestes? Odpoczywaj.

A ja zaraz z psem na dwor i do pracy. Jak mi sie niechce.:confused2:
 
dzien dobry :)

Wrocilismy wczoraj o 21 takze padlam jak mucha, nie testowalam dzis jeszcze bo tempka spadla, poczekam do jutra, jeden dzien mnie nie zbawi a jak jutro poleci jeszcze bardziej to nie bedzie nawet po co testowac :rofl2: Poza tym nie mialam jak doczytac nawet ze szefowa kazala dzis testowac :wściekła/y:

kiraa ciesze sie strasznie ze juz dobrze sie czujesz !! :tak: duzo odpoczywaj !!

Dorcia, zakrecia matko moja jak mnie wczoraj nogi bolaly :-DOla nie dala juz rady wejsc na gore i 15 minut przed koncem z kolezanka odpuscila, ale i tak bylam z Niej dumna, ze tak ladnie i bez marudzenia szla :tak: ale i tak nie do konca bylismy przygotowani na to co nas bedzie czekalo bo na szczycie pelno sniegu, a w drodze do pelno blota takze wygladalismy jak po wojnie :-D Ale fajnie bylo, w koncu jakis intensywny dzien od poczatku do konca :-p

mamuśkamimi gratuluje kochana z calego serducha !! :happy:

Lece sie szykowac i jedziemy z Ł. na badanie nasienia. Postaram sie zajrzec jeszcze potem a jak nie to wieczorem po pracy.

Milego dnia :*
 
Nuuśka nie będzie Ci żal kaski za badanie nasienia jeśli okaże się że jesteś w ciąży ??? Nie lepiej poczekać troszkę ?
Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Waszej myśli !!!

Maggie zaciskam kciuki ... mówię Ci że będzie wszystko ok !!!
 
Dzien dobry laseczki :-)

Ale mi sie przysnelo rano.... Hehe wszystko w biegu ale wyrobilam sie do pracy na 8:-) beznadziejna pogoda dzisiaj- leje od rana

Nuuska ale Wan zazdroszczę spaceru po gorach ;-) kciuki za badania i za Twoja tempke Niech skacze do gory :-*

Milego dnia :-*

Ja ide na inke i czekam na dyrektora :-)
 
cześć dziewczyny ,ale się rozpisałyscie przez weekend LUBIĘ TO :) heh

Nuśka
trzymam kciukasy za wynik testu &&&
no i żołnierzyków Ł.
uwielbiam chodzić po górach choć teraz z bąbelem to właściwie zostają nam doliny i krótsze spacery :)
w weekend pojechałam kupić ciuchy do pracy, a kupiłam plecak dla siebie właśnie w góry :)

Kira
to co przeżyłaśz tym pseudo doktorem to się do telewizji nadalej wrrr
dobrze, że byłaś w szpitalu i trafiłaś na kompetemtych ludzi
dbaj teraz o siebie kochana i o tym doktorze zapomnij raz na zawsze

Zakręcona trzyma kciuki za rozmowę ehh wiem ,że jest bardzo stresująca daj znać jak przyjoł ją pracodawca &&&

Mamuśkami gratuluje :) najważniejsze, że z księżniczką wszystko wporzadku i w końcu chciala się ujawnić :) oj tak Kira ma rację my staraczki dziewczynkowe zazdrościmy :)

Piraniu niech katar nieszczesny ucieka od twoich dzieciaczków
pogoda jest taka , że jakieś cholerstwa się przyplątają u nas też od piątku katar wrrr robię inhalację z soli fizjologicznej zobaczymy jak się to skończy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej!

Nuuuśka, super, że tak fajnie wczoraj czas spędziliście. Szkoda, że nie zatestowałaś, jeśli by miałaby być znów ciąża biochemiczna to wczoraj i dziś był najlepszy moment by to wychwycić, moim zdaniem warto to wiedzieć pod kątem dalszych strategii (czy ta dawka Estrofemu była wystarczająca do zagnieżdżenia, czy warto sprawdzić jeszcze inne przeciwciała, np. ALLO-MLR). Tempka jest trochę niżej ale nadal wysoko i tylko to się liczy, w ciąży jest mnóstwo takich skoków tempki raz w górę a raz w dół. Kciuki za wyniki Ł., na pewno będą ładne!

małe liski, w diecie i suplementach powinnaś dostarczać 1200-1800 mg.

Dorcia, najważniejsze kochana, że nie rośnie bo gdyby coś się działo to rosła by w szybkim tempie, cały czas mocno trzymam za Ciebie kciuki i niech wreszcie zakończy się już ten rozdział w Twoim życiu. Mnie też potwornie drażnią te ikonki - zasłaniają avatary i nicki.

Kiraa
, i bardzo dobrze, rób jak Ci serce podpowiada, nie ma co się stresować nadmiarem badań, w połowie tygodnia będzie widoczny już na pewno pęcherzyk (jejku, ile ja sobie nerwów zaoszczędziłam nie sprawdzając bety i idąc na pierwszą wizytę w połowie 8 tygodnia).

mamuśkamimi, podobno każdy mężczyzna produkuje tyle samo plemników X i Y (gdyż one powstają nie w osobnych procesach ale z podziału komórek macierzystych zawierających parę XY, siłą rzeczy musi być ich tyle samo) ale na skutek różnych czynników te proporcje mogą się zmienić. Organizm matki może odrzucać męskie zarodki produkując przeciwciała przeciwko antygenowi męskiemu H-Y.
 
Do góry