reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dobry wieczorek
nie wiem od czego zaczac bo tyle neewsow napisalyscie. Ja od wczoraj spie na zmiane i spaceruje . Wczoraj bylismy na przechadzce, dzis bylismy na wycieczce, potem w plenerze, a potem i przedtem spalam:-)
aha bylismy jeszcze u znajomych i okazalo sie ze kolezanka jest w niechcianej ciazy..... Bo wpadli.... :cool2: No ale nie usunie... Koniec cytatu...

dziekuje Wam za wszystkie kciuki i tez mocno zaciskam za staraczki, ciazowki, i mamuski&&&&&

piranju
narazie tzn jutro nie chce isc ani na bete ani na usg. Bede decydowac z dnia na dzien , jak serce mi podpowie, bo inaczej wykoncze sie nerwowo, dlatego tez mniej mnie przy ipadzie. Czuje sie dobrze, normalne pociagniecia od czasu do czasu i silne mdlosci, co mnie cieszy :-)
 
Mamuska mimi
gratuluje cudu, ktory nisiz pod serduszkiem:-). Gratuluje reakcji meza. Wesz ile dziewczyn dziewczynkowych Ci zazdrosci:-)
ciekawe, ale z tym przeziebieniem, to szefowa ciagle trabi, ze to pro-dziewczynkowe :cool2:

zakreciu
poglaskaj brzuszek, wklej focie, i trzymam kciuki za jutro, bo jutro dzielisz sie nowina z ukochanym szefunciem nie:cool:

gdusia
jenyyy ale tragedia...... Szok, ja mam od razu lzy...

dorcia za niska betke, ja tez jestem cala pokluta i wydaje mnostwo kasy na bete .....grrrr ;/

Matikowa
wyprowadzila sie stad? :-D

Krystian
buziaczki, jesli czytasz z krzaczorow


nuska
jutro musisz testowac, zeby wiedziec co z dupkiem ..... Hhihihi ;99999 mocno zaciskam wszystko co moge


buziaki dla wszystkich.... Ciezki tydzien przede mna, byle do czwartku, non stop od 8-17/18.
 
hej :)
wpadam na chwile - wyjezdzam jutro na trzy tygodnie do Polski... takze bede do Was zagladac ale watpie abym sie udzielala...

kira - ufff... Twoja historia zmrozila mi krew w zylach... niech beta pieknie rosnie :)
 
Dzięki dziewczyny za gratulacje, powiem szczerze, nadal czuję się trochę zasmucona ale już znacznie mniej niż wczoraj, tym bardziej jak widze, że M na prawdę nie wygląda na zawiedzionego. Ja pewnie tak się czuję, bo dużo zrobiłam aby dać mężowi synka no ale jednak nie wszystko. Co do wkładu M to średnio stosował dietę, ale suplementy brał od długiego czasu.

Piranha - plemniki nie były tak osłabione jak myślałam bo M przynał w końcu, że zadziałał sam ze sobą we wtorek, a nasze działania były w piątek, a wcześniej dzien czy dwa jak zaczął się u mnie @.

Ani ja ani M nie badaliśmy hormonów, ph jego spermy było 9. Może faktycznie to przeziębienie jest powodem, ale na pewno nie wpłyneło to na mój śluz tzn. nie wysuszyło go a wręcz przeciwnie miałam go w tym cyklu (właśnie podczas dni kiedy byłam przeziębiona) nadzwyczaj dużo, a w dniu owulacji też było go znacznie więcej niż w innych cyklach bo w innych cyklach w dniu owulacji było już susza a w tamtym cyklu jeszcze był płodny śluz choć znacznie mniej niż w dniach przedowulacyjnch kiedy było morze śluzu.

Ale skoro to przeziębienia takie ważne to dla dziewczynkowych staraczek proszę się przeziębiać i działać hehe Mnie bolało tylko gardło i to już wystarczy by mieć córcie hehe

Hormonów nie badałam, ale liczyłam, że ponad roczna zmiana diety da porządane efekty, pewnie nie dała. U M pilnowałam diety kiedy był w domu, wtedy jadł dużo wołowinki i dużo warzyw, ale w delegacji w pracy średnio dbał o diete.

No nic teraz to już nieważne, nie będę tego więcej analizować. Dzieci więcej i nie planujemy, no chyba że w totolotka wygramy hehe

Aha ginek pytał mnie o rodzeństwo rodziców i jak mu powiedziałam, że matka M ma 4 siostry i brata - to stwierdził, że jednak M może mieć pewne genetyczne predyspozycje do płodzenia córek. Choć jego ojciec ma jednego brata - więc nie wiem czy to ma znaczenie.

Maran, Ilaczek vivienka, nuśka, dorcia - za was chłopczykowe staraczki trzymam największe kciuki, oby spełniły się wasze marzenia o synku ! Nie martwcie się ja nie zrobiłam jednak wszystkiego, aby był synek.

Buziaki dziewczyny !!!
 
Ostatnia edycja:
Mamuśkamimi zrobiłaś mega wiele żeby były jajca ... naprawdę...ale cóż widocznie rodzisz przepiękne córcie skoro pisana Ci jeszcze jedna dziewuszka ... nie obrażę się kiedy za jakiś czas będziesz mi słać fluidki...zdrowe dziewczynkowe !!! Trzymaj się kochana...z każdym dniem będzie lepsze Twoje samopoczucie !!! I nigdy nie mów NIGDY .... może życie spłata Wam figla i przez przypadek Waszym życiem zatrzęsie synuś !!! ???
Całuski dla Was !!!

Marchew
to wpadaj na kawkę ... masz kawałek drogi...ale w końcu dla chcącego ...

Czy Was nie drażnią te ikonki z lewej strony ??? Ja ich nie cierpię ... wkurzają mnie !!!
 
Kira powoli się wyprowadzam ;) ale ciężko mi to idzie choć zaglądam 2 z dziennie ale tylko do Was nigdzie indziej nie wchodzę
Kochana nie denerwuj się , wszystko będzie dobrze zobaczysz


Mamamimi tak jak dziewczyny mówią , dziewczynkoee bardzo Ci zazdroszczą , między innymi ja ;)

Dorotka kurka dlaczego Ty tak długo masz tą wstrętną betę kochana trzymam kciuki, żeby dała Ci spokój


No i a ja dziś mam mega dużo paprotek jak to mój m określił jak osiedla domków ;)
Buziaki pa
 
Mamuskamimi
jesli predyspozycje genet odgrywaja role, to u nas marne szanse, u nas sami faceci, gdzie tylko nie spojrzysz.....:wściekła/y: Trzymaj sie kochana :**


dorcia
ja ikonek nie widze po lewej stronie.....:szok:

dobranoc wszystkim do juterka
 
Mamuśkamini oj ja Ci zazdroszczę tej córeczki :-)
Zrobiłaś bardzo dużo i tak, widocznie tak to czasami bywa, myślę że to chyba jest tak że na początku jest lekki zawód że się nie udało, a jak sie maluszek urodzi to zupełnie nie ma znaczenia czy chłopczyk czy dziewczynka. Fajnie że mąż się cieszy, może czasami są jakieś predyspozycje do danej płci ...
Kiraa więc może właśnie przełamiesz passę chłopców kto wie ;-)
Nuuuśka trzymam mocno kciuki za jutrzejszą tempkę, mam nadzieje że wypad udany :-)
Dorcia jak u Ciebie zadowolona jesteś z pracy ?
Ja jutro z małym rano na usg jadę, wiec pewnie dam znać co nam w końcu wyszło
Dobrej nocki dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maggie daj znać koniecznie...a ja nadal trzymam kciuki żeby okazało się że to nic strasznego !!!
Zadowolona z pracy ??? Hmmm powiem tak...bardzo mi się tam podoba...koleżanki mam różne...roboty co nie miara ... wszystko mnie boli...ale jade do pracy z uśmiechem na ryjku ( jak na razie )

Kiraa
nie masz Facebooka, Google itp. ??? Takie małe kolorowe kwadraciki ???
 
Do góry