reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Katriina, FSH masz bardzo wysokie ale przy ocenie rezerwy jajnikowej warto sprawdzić jeszcze poziom AMH. Zapewne lekarz kazał Tobie sprawdzić marker CA-125 - często jest podwyższony przy endometriozie. Przy tej chorobie pojawiają się torbiele czekoladowe, @ są obfite i bolesne, występują plamienia przed i po @ (gdyż złuszcza się też endometrium zaszczepione poza jamą macicy). Wysoki poziom LH i androgenów wskazuje, że być może jest to PCOS a dziewczyny zachodzą przy tej chorobie w ciążę, potrzebna jest zazwyczaj stymulacja. Będzie dobrze, nie ma innej opcji!

maran-atha, dzięki kochana, wypad udany, uwielbiam dni, w które mogę się wyrwać z domu, dzieci też :-) U nas dziś było 20 stopni w cieniu a dzieci po ogródku biegały bez kurtek :-)

Nuuuśka, już wolę by ten pik był później byś zdążyła się wykurować :-) Na bocianie czytałam, że dziewczynom enda kurczyły się bez plamień, masakra. Czekam zatem na fotkę testu :-)

Marchew, cały czas kciuki trzymam!

Nie doczytałam całości bo mam tylko króciutką chwilkę, byliśmy na zakupach i w końcu kupiłam dzieciom lżejsze buty :-)

Marchew, doczytałam właśnie, juuuuuuuuuuupiiiiiii, GRATULUJĘ z całych sił, ale się cieszę!!!!!!!! Jak ochłoniesz to nam się tu szczerze przyznaj co zrobiłaś by mieć wymarzonego syneczka :-D
 
reklama
Do góry