reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuska
Martwilam sie o Ciebie wczoraj... Grrrr:cool2: dobrze ze odreagowalas, my tez mielism gosci i tez odreagowywalam n azapas, no i dobrze, bo cykl praktycznie skonczony, tempka w dole, cien cienia coraz slabszy.... Poryczalam i troche wyrzucilam z siebie ten bol.... Nie wiem ile jeszcze bede walczyc, nie chce byc babcia dla swojego dziecka. Moja Mum urodzila mnie po wielu poronieniach jako pierwsze dziecko, i ostatnie w wieku 38 lat. Kocham Ja nade wszystko, ale wiem niestety z autopsji co znacz! Jak ludzie na ulicy mowia Ci cos w typie... Spytaj babci, a ja za kazdym razem reagowalam histeria na takie sytuacje. Moze dlatego, mimo ze czuje sie na 25 lat panicznie boje sie tego poznego macierzynstwa i cos sie we mnie blokuje.....
nie wiem jaki bede miec plan dzialania na nastepny miesiac i czy jakis bedzie.....


krystian
mocno trzymam kciuki, wyobrazam sobie co czujesz, wiedzac ze albo woz albo przewoz.... Kurde az mi lzy sie cisna. Jestem pelna nadziei i mysle o Tobie kochana...

ja nie wiem jakie bedzie rozwiazanie dla mnie, czy invitro, czy adopcja, czy po prostu jedynak......tak czy siak powinnam dziekowac Bogu , ze mam tak wspanialego zdrowego syna


dziewczyny trzymam kciuki za kazda z Was , dziekuje za wsparcie, odezwe sie jak dojde do siebie, sciskam
 
reklama
Hejka!

małe liski, ale Przystojniaczek z tulipanem, Twój synuś jest do schrupania :-)

Nuuuśka, ale wdrażamy nasz plan z Estrofemem czy w tym cyklu z uwagi na tą wizytę 18-marca odpuszczasz z lekami?

Kiraa, ale jaką masz dziś tempkę? Ty nie sprawdzałaś progesteronu wtedy wraz z PRL i betą? Czy wynik dopiero w poniedziałek? Dziś dopiero 10 dpo, jeszcze duże szanse, że się uda, nie wierzę, że cykl już się kończy. A może spróbuj w kolejnym cyklu bez drastycznych zakwaszań, sama dieta w ogromnym stopniu zwiększa szanse. Przecież nie można mówić o bezpłodności i myśleć o in vitro czy adopcji jeśli te starania były przy wielu czynnikach zmniejszających tą płodność, np. silnym zakwaszaniu. Kochana, jestem z Tobą i naprawdę wiem, że Twój synuś nie będzie jedynakiem, podobnie jak u Nuśki meta jest tuż tuż za zakrętem a Ty będziesz młodą mamusią, moja koleżanka też ma tyle na liczniku (ja będę mieć tyle już w październiku) a walczy dzielnie o kolejne dziecko (i wcale nie czuje się a tym bardziej nie jest babcią, młoda z niej mamuśka, z Ciebie również :tak:).
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Wy mlodziutkue jestescie Ja w tym roku koncze 30 tke choc wcale nie czuje ze tyle juz wiosen za mna ;-)
Nigdy niechcialam jedynaka , ale jakos zebrac sie nie moglam wczesniej by postarac sie o rodzenstwo

&& kciuki za wszystkie starajace sie kobietki ;-)
 
Kira Ty stara??????????????????????? Ja 18 kwietnia kończę 39 lat!!!!!!!!!. Mam gdzieś co ludzie będą mówić. I proszę niech ci się łzy nie cisną z mojego powodu... Ja już i ch tyle wylałam przez te 2 lata i 2 miesiące , ze wystarczy. Jeszcze niedawno jak dostawałam @ ryczałam jak bóbr... a teraz.. chyba już się z tym pogodziłam. Nie smutaj się. Nie wiem tylko dlaczego swój cykl już potraktowałaś jako stracony.. to dopiero 10 dpo. Ściskam cie mocniutko buziaczki i pocieszki:tak:.

Justi to ja tylko o 9 lat jestem od Ciebie starsza?:-D

Piranha ten ostatni cykl decyduję Tobie. Jak urodzi się dziewczynka to dam jej na drugie Kasia :-D na twoją cześć.
 
Dzień dobry Kochane :)
coś ostatnio nie mialam czasu albo sily żeby cokolwiek pisać. Dużo pracy i też w piątek myślałam, że zejdę tak mnie żołądek albo jelita bolały i kłuły, nadal mój cholerny przewód pokarmowy nie wrócił do stanu jako takiego, jest mega leniwy, jakby zupełnie jelita nie pracowały, a jeszcze sądzę że antybiotyk doprawił mnie czyszcząc florę bakteryjną. Dokupiłam probiotyki, piję ciepłą herbatę i liczę że będzie lepiej, dziś już tylko co jakiś czas czuję takie uciski. Wczoraj za to cały dzień pracowałam zamiast się lenić i świętować dzień kobiet.


Nusia doczytałam tyle, że w końcu trafiłaś na dobrego lekarza, super!! ileż można trafiać na niekompetentnych ludzi. oby ten naprawdę był dobry i raz dwa zajdziesz w wyczekiwaną ciążę, będzie dobrze!!


Kiraa ale przecież tempka jeszcze nie poleciała tak mocno. Poza tym ja powtarzam, stare nie jesteśmy!! ważne to na ile lat się czujesz, a nie ile masz w metryce. Młode jesteśmy dopóki mamy radość życia i wewnętrznie czujemy się młode. A też jest tak, wiadomo, oprócz genów, na które wpływu nie mamy, nasze samopoczucie i młody duch rzutują na to jak wyglądamy i jak odbierają nas inni. głowa do góry!!


krystianmartin, słonko, trzymam kciuki za ten cykl, niech się uda &&&&&&


małe liski ale słodziak z tulipanem :) do schrupania

a jeszcze, czy kóras z was stosowała lub stosuje lacibios femina? zastanawiam się czy nie kupić sobie tych tabletek tak na wszelki wypadek, chyba zostałam hipochondryczką, teraz każde zaswędzenie od razu wydaje mi się być zakażeniem...
Kochane, resztę postaram się w międzyczasie doczytać, postaram się, bo muszę trochę poodkurzać i sama się ogarnąć
 
Lilly kochana ja miałam baaardzo długo LaciBios Femina... mnie pomagał...ja przy częstych sexach miałam stany zapalne układu moczowo-płciowego i ... miałam rzadziej przy tym "leku".
Ja łapię jakieś paskudztwo przy każdym antybiotyku...niestety
Po odstawieniu ich mój żołądek trochę strajkował....ale się wszystko ułożyło !!!

Justi ja rocznik 83 ( Ty również ??? )....więc jakby nie patrzyć kończę magiczną trzydziechę !!! Ale my nadal Młode Dupy przecież !!!

Krystianmartin przykro mi .....tulę !!! Ja cały czas mocno wierzę że w końcu Tobie się uda !!! A może los sprawi Ci piękny prezencik - niekoniecznie urodzinowy !!??

Nuuśka tempka jeszcze nie spadła "na łeb-na szyję " ... czy myślisz że jak Ci podniosę ciśnienie (opowieściami o mojej teściowej)to i tempka skoczy w góre !!??

Piranha kolejna nocka będzie lepsza...odeśpisz zarwaną nockę !!!

Ja dzisiaj ( korzystając że nie mamy córci) obchodzę wczorajszy Dzień Kobiet... śniadanko i kawusia do łózia ... a po obiadku jakiś spacerek może bo u nas wiosna !?

BUZIOLE BABOLE
 
Ostatnia edycja:
Dorcia - z tegi co Justi napisała wynika, że jest z rocznika 84 ;) ja podobnie jak Ty też rocznik 83 ;) piękny rocznik - jak to mówi mój mąż kartofliska były dobrze nasłonecznione ;p
 
kiraa Slonce Moja chyba kazda z Nas ma takie dni...kiedy musi sie wyryczec, wykrzyczec...bo mozna miec wiele sil w sobie, ale ciezko zrozumiec sytuacje taka jak chociazby ta, bo wielkrotnie Nas one przerastaja :-( u mnie to juz ponad rok, teraz bedzie 11 cykl staran, mozna sie starac, ale czasem zadaje sobie pytanie - ile jeszcze ? :zawstydzona/y:

piranha nie wiem kochana, na razie musze sie troche do pionu ustawic, bo @ jak nie bylo tak nie ma i Bog jeden wie kiedy sie pojawi :-(

Dorcia dawaj ! :blink: bo cos ostatno krucho u mnie z samodyscyplina - sypie sie :blink:
 
Marchew...czyli że co...że My kończymy 31 .........aaaaaaaaaaaaaa no tak !!! Jak ja to liczę !!!
Zmykam na spacerek !!!
Piękny wiek kochana ...rocznik 83 rządzi !!!
 
reklama
Nuuuśka, @ będzie zapewne jutro bądź pojutrze, zapewne ciąża (bo ja w nią nie wątpię) wydłużyła Ci FL o 2-3 dni (fazy lutealne z ciążą biochemiczną są zwykle tyci dłuższe), być może cosiek próbował się zagnieździć ale endo było za cienkie i nie zrobił tego właściwie :-( Będzie jak u Natki czyli do 3 razy sztuka, tym bardziej, że w kolejnym cyklu planujemy piękne endo bez żadnych spadków estrogenu :tak:


Dorcia, dzięki kochana :-* Kiedy robisz kolejną betę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry