reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

małe liski ja też często robię kluski leniwe (kostka twarogu, 1 jajko, 1 łyżka mąki pszennej i 1 łyżka mąki ziemniaczanej - zagniatam, formuję w wałek i rozpłaszczam na wys. 1 cm, tnę na kwadraty i wrzucam na gotującą się wodę, potem czekam aż wypłyną i gotowe, polewam roztopionym masłem):-). Ewelin pisała jeszcze że objadała się przed staraniami truskawkami.
Suwaczki udało się dodać z Twoją pomocą - dziękuję
 
Ostatnia edycja:
reklama
kiraa no tak masz racje...zapomnialam zupelnie o tym zastrzyku,ale mam nadzieje, ze bedzie pieknie rosla :happy2:

piranha wiem wiem kochana , ja w ogole sie nie nastawiam, chyba juz nie do konca potrafie, chcialam wiedziec dlaczego tak sie dzieje, bo to na pewno nie byly moje omamy :zawstydzona/y:

Ogladam wlasnie na TLC Wielodzietnych i kurcze oczom nie wierze...:nerd: ostatnio ogladalam o rodzince ktora miala 16-scioro dzieci, dzis tylko dwie pary po 12 :sorry2:

zakrecia kop kop ile wlezie :**

ide spac kochane. Milych snow :**
 
nuśka - jakby mnie było stać to bym miała 5 dzieci :) ale nigdy 12! ale co kto lubi ;p też widziałam tą rodzine 16 - rgiem dzieci... w szoku byłam, że kobieta miała 5 - tą cesarke!
 
Hej
Najlepszego :-D 20140307_154917.jpg Z okazji naszego święta:-D
Ja dziś zaczęłam ostatni cykl starań.:tak:
Pozdrowionka dla Was
 

Załączniki

  • 20140307_154917.jpg
    20140307_154917.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
A to mój test sprzed kilku dni... to chyba była najsilniejsza krecha a potem już zanikała, a dzisiaj @20140304_112010.jpg
 

Załączniki

  • 20140304_112010.jpg
    20140304_112010.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 63
Witam sobotnio!

Kiraa, podobno to sprawa indywidualna, jedni lekarze mówią, że Ovitrelle opuszcza nasz system po 3-5 dniach a inni, że może się to przedłużyć do 8-10 dni, trafiłam na posty, że dłużej hCG jest w moczu niż w krwi, czytałam nawet o tym, że testów z krwi nie fałszuje .....hmmmm, nie wiem więc jak to do końca jest ale mam dobrze przeczucie co do Twojego wyniku :-)

Nuuuśka
, jak tam u Ciebie sytuacja?

krystianmartin, jaka szkoda, że tak ciężko trafić na dobrego lekarza, u Ciebie dzieje się to niemal w każdym cyklu więc zapewne to na tle autoimmunologicznym, ze wsparciem lekarza i męża byłoby łatwiej :-(

Ja dziś mega niewyspana, Kaja wczoraj zasnęła o 18-tej więc o 3 w nocy była już wyspana i chciała się w chowanego bawić ;-), nie spała od 3 do 6 rano, potem przysnęła na tylko 40 minut a ja ledwo dziś żyję ;-)
 
Piranha za pewne masz rację. Bez lekarza ale z Twoimi radami i z takim arsenałem leków musi się udać. Jak nie to odstawiam wszystko i żyje dalej... teraz mam co robic :-D. Oby do tej pracy mnie teraz nie zwerbowali. Jak człowiek tyle lat szukał to nie było pracy a jak zdecydowałam się na wyjazd z kraju to i posada nauczyciela się znalazła:wściekła/y:.
A teraz Kochana nie pozostaje ci nic innego jak z Kaja strzelić popołudniową drzemkę:-D
 
Krystian
kochana az mi dech zaparlo w piersiach jak zobaczylam Twoj test...... Kurde..... Zycze zeby nastepny cykl pokazal II na zawsze...w. Modle sie kochana i trzymam kciuki

nuska
melduj sie, wstawaj spiochu:nerd:

piranju
dokladnie to wszystko co napisalas poznajdywalam wczoraj w nocy..... I jak tu sie nie nakrecac ... :angry:
Wypoczywaj kochana. A co sadzisz o tej niskiej prl? Chce obozyc dostonex na 2x1/4 tabl


a ja szykuje zarlo dla gosci, robie salatke z makaronu chinskiego, dostalam latwy przepis, chyba podolam...hahahahah
 
Dzień dobry wspaniałe kobietki :-*

Ja dzisiaj przed 7 juz sie obudzilam ;-) juz po śniadaniu teraz inka z ciastem Musiałam spróbować czy wyszlo xeby później obciachu nie bylo

Piranhu to drzemke sobie zrob z Kaja:-)

Milego dnia
Kciuki za wszystkie :-*
 
reklama
Zakreciu
milego dnia, poglaskaj brzusio, a wiruski dla babci Kiry!!!!!!:angry::-) Ja Ci dam o starszyznie zapominac :eek::-)

nuuuuuskaaaaaa
jak tempka, bo mnie stopa od kopania boli! Niech ktos nuska smsem obudzi!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry