reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranha no dobrze, a myslisz kochana ze przy testach 10 moze nie byc za wiele widac, a cosiek jednak byc ? nie chodzi o to, zeby sie nastawiac, zastanawiam sie po prostu jak sklecic to w jedna calosc, bo powiem Ci szczerze ze dzis rano patrzylam na ten wczorajszy test i tak jak krecha okolo 15 minut po zrobieniu byla widoczna - dzis zreszta bylo podobnie, tak kiedy wyschal nie bylo widac nic na tescie, a w poprzednim cyklu cienie cienia jednak widoczne byly :zawstydzona/y:

justi super, ze opeika udana byla w Szpitalu i w ogole :-) co do naciecia ...eh mnie tez nie za ciekawie zszyli :no: mialam duze problemy zeby wrocic do zycia seksowego sprzed ciazy niestety :zawstydzona/y:

kiraa no co ja widze !!!! Wow !!! W ciazy jestes czyli ze !!! :-):-):-) super super, czyli Femara szczescie przyniosla :D
 
reklama
ijeee ale wiadomości wieczorne :)
Kira to chyba mogę i Ja pogratulować :)

Piraniu
nie znalazłam niestety nic innego w swoich wynikach widocznie miałam tylko zrobić takie :) w każdym razie dziękuję
 
Nuuuśka, gdy test wysycha to barwnik spływa na brzegi, gdy barwnika jest mało to kreska może wizualnie zblednąć po takim spłynięciu (gdy test jest wilgotny jeszcze to barwnik jest równomiernie rozłożony na kresce testowej). Niestety to może być znów ciąża biochemiczna (cosiek mógł się źle zakotwiczyć bądź mieć jakieś wady) i beta może już spadać, jutrzejszy dzień zapewne będzie rozstrzygający, trzymam kochana kciuki ale lepiej się nie nastawiać.

Kiraa, zapomniałam na śmierć o Ovitrelle :-), powtórz jutro i jeśli beta przyrośnie to będzie wiadomo, kto ją naprodukował - Ovitrelle czy Kirka z Kiranem :-)

A ja mam teraz tak silny ból owulacyjny, że szok, szkoda że nie mogę rano ustrzelić jakiegoś O+12 :-D
 
Piranju
ustrzel dla mnie jakas mala dziewczynke :-)

dopiero w poniedzialek dam rade pojsc na bete... :baffled:
 
reklama
Dziewczynki moje kochane dziś tez noe dalam rady doczytać :-( moze w weekend dam rade Naszczescie jutro wolne

Kirra oby ta betka rosła Kciuki zaciskam:-*

Jutro postaram sie poczytać dokładnie co u Was babeczki

Nuuska bede kopac tempke zeby poszybowala do gory

Dziękuję że jesteście :-*

Milych snów
 
Do góry