reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

macy przepraszam - obstawiałam Ciebie:-( - ja mam w wersji książkowej ale któraś z dziewczyn pisała że ma PDF
 
reklama
Aljul skopiuj adres suwaczka - przejdź do "panel użytkownika" - przejdź do "edytuj sygnaturę", wklej w okienko...super, że to robisz, bo nie pamiętam zawsze, dokładnie, ile lat mają twoi chłopcy :)
 
Aljul ..chłopcy śpią, zamiast zrobić coś pożytecznego, siedzę na in-gender, spisuję te najważniejsze rzeczy do starań, diety :) - jeszcze przypomniałam sobie, że ważne jest - Pirahna to wyjaśniała, chodzi chyba o niższy poziom glukozy we krwi - żeby unikać do około południa śniadań lub jeść śniadania niskowęglowodanowe. To a propos tej zupy mlecznej - może spróbujcie wlewać do talerza więcej mleka:) = będzie to jeszcze bardziej dziewczynkowe śniadanie :)

Pisałaś, że jeszcze nie kupiłaś wielu rzeczy - ja też jestem z tym "w lesie". Ale mam już paski ph i wkręciłam sie w mierzenie :-D. I rzeczywiście ph rośnie też przed owu ( u mnie z 4,5 na 5,5 )
 
małe liski - już się przyzwyczaiłam, że rodzina daleko i trzeba sobie jakoś radzić... bardziej mi przeszkadza ich służba zdrowia w której sama pracuję... czasami za lekarzy jest mi po prostu wstyd!
 
Melduje sie, dopiero wrocilam, na pobraniu krwi bylam, czekam na wyniki.... :baffled:
Tempka bez rewelacji
 
Mamawcześniaka zgodze się z Tobą....miałam doczynienia w UK z lekarzami, szpitalem itp.
Moja córka w czasie pobytu w rodziny w Walii dostała zapalenia płuc...nie było problemu z lekarzem,lekami itp. nikt nie kazał mi wypełniać tony papierków ( jak to w Pl ) Po tygodniu leczenia miała konsultację z lekarzem od płuc ( jak pulmonolog ) Za nic nie dałam złamanego funta...ciężko było mi się z nimi dogadać...ale dałam radę
Mam tez przykład znajomej która w 22 tc rodziła tam martwo córkę z zespołem wad wrodzonych...szczęście w nieszczęściu że rodziła tam a nie w Pl ....idealna opieka !!! Zero terminów, czekania, niedomówień !!!
Ale natomiast jeśli chodzi o stomatologów w UK to nie jest za wesoło...drogo i niedokładnie...takie mam zdanie...ale trafiłam tam tylko raz.
Więc mamawcześniaka...zgadzam się z Tobą !!! Ale może my po prostu dobrze trafiłyśmy !!??

Fakt że dają na wszystko paracetamol...bo najmniej szkodliwy ( nawet rodząca dostaje paracetamol) ale jak to nie pomaga to leczą dalej-silniejszymi lekami.
Faktem również jest że nie mają wczesnej profilaktyki ciąży...czekają do 10-12 tygodnia ciąży...wszystko ma swoje plusy i minusy !!!

Mamawcześniaka
jak się czujesz ???
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki! :tak:

nie pisałam kilka dni, bo niestety mam anginę i jak tylko wracam z pracy, to padam na twarz i śpię do następnego dnia :no: na szczęście zaczyna się weekend, więc w końcu będę miała czas, żeby faktycznie się wyleczyć, a nie tak z doskoku. dostałam antybiotyk, bo nie mogłam już nawet śliny przełykać i lekarz obawiał się o moje uszy. teraz będzie już tylko lepiej :tak:


Piranha - dziękuję za linki odnośnie PCOS. Poczytałam trochę i mam nadzieję, że to nie jest to, ale chyba wszystko na to wskazuje :no: odnośnie do Twoich pytań: to jest mój trzeci cykl, w którym mierzę temperaturę. Niestety z uwagi na chorobę - nie będzie on zbyt wiarygodny. Poprzednie dwa wydają się być dość w porządku - spadek temperatury, owulacja i w górę. Cykle mam bardzo regularne 28-29 dni. Nie zdarzało mi się ani więcej ani mniej. Odebrałam jeszcze wyniki androstendionu (koleżanka podpowiedziała mi żeby też zrobić) - 6,19 (norma 0,75 - 3,85). Też jest podwyższony :angry: Zobaczymy co powie ten endo-gin - wizytę mam 20 marca. W sumie cieszyłabym się, gdyby zechciał położyć mnie na oddziale i zrobił komplet koniecznych badań - przynajmniej wszystko byłoby jasne.

Lilly78 - wielkie dzięki za pocieszenie :tak: zobaczymy co powie endo-gin. Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze i lada moment będziesz mogła zacząć starania :happy2:

Nuuuśka - ale ta Twoja Olusia wiele przeszła - teraz na pewno będzie już tylko dobrze :tak: cieszę się, że w końcu trafiłaś na jakiegoś sensownego lekarza - teraz może być tylko dobrze :-) możesz mnie wpisać na listę oczekujących na staranka (lato 2014) :tak: - chciałabym wcześniej, ale z moim obecnymi hormonalnymi wynikami, to raczej nie jest możliwe

maggie - mój mąż też taki niezdecydowany - chciałby a boi się.

Annette - zdrówka dla córeczki!

Anias - zobaczysz, że w kolejnym cyklu się uda :happy2:

Marchew - zdrówka dla córeczki !

Poziomki
- witaj :-) ale masz fajny babniec :happy:

Kristianmartin
- trzymam kciuki za ostatni cykl starankowy &&&&&

Kiraa - ja też w ciąży z synem miałam niezłe wypryski na twarzy :zawstydzona/y: też mi mówiono, że na pewno ciąża dziewczynkowa ;-) co do kuchni - chyba jesteś moją pokrewną duszą - ja też mam dwie lewe ręce i brak czasu :-D

gorgusia - śliczny brzuszek :-)

aljul
, male_liski - ja też jestem antymleczna - może udałoby się zastosować jakieś zamienniki w tej dziewczynkowej diecie? jakbyście miały jakieś przepisy, to prześlijcie także dla mnie :happy2: ja kupiłam już suplementy, mierzę temperaturę i ph. ale na pewno będę miała kłopot z tą dietą ;-) jak się będziemy wspierać, to razem damy radę :-)
 
reklama
Do góry