reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej.

Ewelin śliczna córunia pewnie jak na nia patrzysz to nadal nie dowierzasz:-D

Matik bardzo mi przykro z powodu smierci babci...

Gorgusia ach te chłopy ja też wiele łęz wylałam, kłóciłam się, żeby więcej mi pomagał przy starszym synu. Rozwodziliśmy się już chyba z 10 razy. A jak mnie bolało, że w Dzien Kobiet, Walentynki imieniny nie przynosił żadnego kwiatka głupiego, ale mu ciągle gadałam, gadałam i gadałam. I przyniosło skutek:tak: Kiedys to nawet talerza po sobie nie potrafił odnieść, bo tak go mamusia wychowała. Wszystko przy nim robiła. Walcz o swoje przecież on też jest ojcem. Rola jego nie skończyła się na spłodzeniu. Trzymaj się i nie denerwuj.


Trzymajcie się wszystkie.
 
Matikwspółczuję :-(

Ja przed tym jak zamieszkalismy razem powiedziałam mojemu K ze jesli chce miec kure domowa to zły adres albo współpraca albo nici z tego Od poczatku podzieliliśmy sie obowiazkami np jedem tydzień ja myje,drugi on, on ogarnia lazienke ja kuchnie itd nawet wyjścia z psem wieczorem sa ustalone jeden dzien ja a na drugi K Jesli chodzi o gotowanie to zawsze gotujemy razem A jak np K ma urlop a ja w pracy to on gotuje Pamięta jak u mnie w domu mama wszystko robiła i postanowiłam zr ja tak niw bede robila bo wkoncu chlopy też maja rece I musze wam powiedzieć ze jest ok choc wiadomo ze raz na jakis czas,trzeba wstrząsnąć i,sprowadzić do pionu
 
dzięki dziewczyny,
Doszło do mnie że mam ja naprawde kiedy położna wypowiedziała przecudne słowa-dziewczynka. Nie płakałam bo się cała trzesłam, moj poród był błyskawiczny- w ciagu godziny nastapiło wszystko całkowite rozwarcie i mała była ze mna. wczesniej lekarz przebił pecherz płodowy wiec rodziłam na sucho, słyszałam ze na sucho porody sa bolesne ale teraz przekonałam się o tym sama, masakra. tyle ze było szybko. tak wiec nie pocieszę był to moj trzeci poród i chyba najbardziej bolesny. ale coz warto było zaraz jak mi ja podali nie mogłam uwierzyć, nadal nie mogę uwierzyć ze ja mam. Jest bardzo grzeczna, kochana. chłopcy sa przeszczesliwi, cały czas mowią kochna Gabrynia, woża wozkiem, pomagaja kąpac, spisują się na 5+. Jestem szczesliwa, spełniona. Dziewczyny trzymam za was kciuki aby i wasze marzenia szybko się spełniły.Na koniec dodam ze mała miala 3450 i 54 cm.
całujęi pozdrawiam

ps. matik przykro mi z powodu babci
 
Matik przykro mi z powodu babci :-(
Ewelin jesteś prawdziwą szczęściarą a malutka ma dwóch starszych braci którzy będą się nią opiekować super :-)
 
Ewelin szybciutko sie uwinęłaś z tym porodem :-). Przyznam że rozmarzyłam się patrząc na Twoją córcię ...i przez chwilę starałam się sobie wyobrazić jak by to wyglądało u mnie z tą opieką chłopców...aż się sama do siebie uśmiechnęłam:-). Kilka tygodni temu byliśmy u znajomych którym urodziły się bliźniaczki i mój młodszy synuś tak się nimi zajmował że nie mogłam wyjść z podziwu - nie odpuszczał ich na krok a jak ja wyszłam do łazienki to usiadł obok jednej z nich i jej pilnował i głaskał, i smoczka wkładał, i butelkę wkładał i co najważniejsze był bardzo delikatny...kochany mój. Fajnie by było gdyby marzenia się spełniły...
Ale się Twój sąsiad zdziwi jak zobaczy taką śliczną dziewuszkę:tak: - bo chyba raczej przepowiadać z brzucha ciężarnej by nie mógł;-)
 
aljul ja również jestem zdziwiona reakcją chłopców. wiedziałam że jej krzywdy nie zrobią ale nie spodziewałam się ze będą tak ja przezywać i tak do niej czule mówić. Moj starszy syn przedwczoraj ja lulał w bujaczku i podawał smoka ok 10 minut a ja pobiegłam sie wykąpać. Potem tylko powiedził że juz przy kapieli nie pomoze bo duzo juz pomagał haha, na koniec dodał że duzo pracy jest przy małych dziciach-hmm fajnie że rozumie ile mama musi z siebie dac aby noworodek wyrósł na samodzielnego przedszkolaka. twoj maluch też bedzie cudownym starszym bratem, zaciskam za to kciuki i każdej z was zyczę tego z całego serca.Aljul i pamietaj marzenia się spełniaja, to aby miec mała było moim wielkim cichym marzeniem które nosiłam w sercu, marzyłam marzyłam ale ciagle się bałam że mnie takie szczeście nie spotka- a jak widać marzenia się spełniają, nawet te które wydają się takie nieprawdopodobne.

zakręcona świetny podział ról-tak powinno być. moj mąz wszystko robi pozniej a wiec ja musze za niego większość robic a potem jest zdziwiony ze ja wkur...... chodzę. ale juz mam dosc kłótni. osttanio nawet nasi chłopcy powiedzieli że codzienie sie kłócimy, az mi się głupio zrobiło. my się nie kłocimy ale własnie sprzeczamy o to że ja musze wszystko robic. Wczoraj byl jego dzien odkurzania i oczywiście na czym staneło, na tym że może dzisiaj będzie pdkurzac- w niedzielę.maskara szkoda gadac. Dlatego bardzo dobrze zrobiłas ustalajac reguły od poczatku. ja juz walcze z tym osiem lat.
kochana powiedz mi jeszcze jak ty się czujesz? jakies zachcianki?
 
Ostatnia edycja:
Witam sie niedzielnie:happy:
dzis wracamy do siebie, ale wypoczelam, gdyby nie ta wpadka z odholowaniem auta, bylby to perfekcyjny weekend.

ewelin
zazdroszcze pozytywnie:-) jak tu sie na watku mowi:happy:, faaaajnie, ucaluj skrzata
spia jeszcze wszystkie

nuska
jak tempka?

zakreciu jak z mdlosciami?

Hurra i OF i FF wyzaczyli mi dobrze owu;)






matik
wspolczuje...
 
Ostatnia edycja:
Matik wyrazy współczucia :-(
Kiraa wykres śliczny, tempka mocno pnie się w górę, zobaczysz że tym razem Ty ujrzysz II piękne kreseczki :-)
Ewelin nie załapałam się na zdjęcie malutkiej, ale wyobrażam sobie jaka jest śliczna! taka pozytywna energia bije z Twoich postów, jesteś moją motywacją że jednak można a wręcz trzeba zawalczyć o spełnienie marzeń... Ty chyba też od stycznia zaczynałaś z dietą i suplementami więc niech to chociaż przyniesie mi szczęście :-D
Miłej niedzieli życzę wszystkim
 
reklama
Czesc Kochane:)
tesknilam!!

wrocilam, Zakopane - widoki, przepiekne:) ah..
Nie nadrobie Was, chyba nie ma szans. Widzialam Ze nowe Kobietki sa. Witam Serdecznie:)
 
Do góry