reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej hej dziewczynki :*

kiraa u mnie dzis kochana spadek, ale jakos sie nie przejmuje - przynajmniej staram sie bo moze nic nie oznaczac ale wykres strasznie pokrecony - wedlug ovu fr jestem dzis w 16 dniu fazy lutealnej :-D
Twoja za to piekna i niech taka zostanie !!

anias hej kochana :*** jak bylo ??? opowiadaj :D pogoda sie chyba udala ?
 
reklama
kiraa hehe no no :wściekła/y: po raz kolejny ovf pokazalo jak potrafi mieszac :rofl2:

Tak sie zastanawiam, czy ktoras z Was zazywala kiedys Dzięgiel Chiński ??
 
Ostatnia edycja:
Nuuśka w którym dpo robiłaś progesteron ??? Ile on wynosił !!??
Ja zrobiłam w 6 dpo ( o ile dobrze pamiętam ) i było 27,59 .... a później to już sama wiesz !!!
 
Dorcia Slonce robilam w 6dpo i wynosil dokladnie 23,60 a norma pamietasz do 15,00:eek: no ale na normy nie patrze bo piranha mowila ze nie ma czegos takiego jak za wysoki progesteron, im wyzszy tym lepiej choc rzeczywiscie nie powiem zeby mnie nie zaskoczyl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was niedzielnie

Jak juz niektóre wiedza to odpoczywam w szpitalu Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano mialam brazowe plamki na wkladce:-(
Na izbie przyjęć lekarzowi nie chciało sie zejsc i zrobic mi badanie to polozyl mnie na patologii ciazy Po 3 godzinach zrobili mi usg z fasolka wszystko ok Seduszko bije ladnie Jeszcze pobiora mi krew i zostawia na obserwacje Dostane albo dupka albo luteine Teraz juz lepiej
 
Do góry