reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

zakrecia napisze jeszcze raz to co juz napisalam Ci w esku - nie denerwuj sie !! na pewno wszystko bedzie dobrze. Fasolcia jest, serduszko bije wiec moze plamienia nie byly wcale grozne zwlaszcza ze nie byla to 'zywa krew' :** :tak: do kiedy tam bedziesz ??
 
reklama
zakrecia jesli masz tam dobra opieke, to warto polezec dluzej jesli zrobia Ci wszystkie badanka i podreperuja troszke, moze fasolcia potrzebuje troszke wspomagania w formie dupka wlasnie :tak: Nie martw sie kochana .
 
Nuska &&&& za pomyslność
Zakrecona oj nic nie wiedziałam... trzymaj sie tam dzielnie bo ne pewno wszystko bedzie dobrze, nic sie nie denerwuj malutka jest silna I jej serduszko pieknie bije :) wszystko sie unormuje :*

pozdrawiam popoludniowo I szykuje sie na przyjecie urodzinowe Ali bo ona jutro 5 lat konczy ale przyjecie ma dziś :)
 
dzien dobry
mam pytanie do mam :) karmie natana i on jadł w dzien tak co 3-4 godziny w nocy 4-5 a teraz ma taki kryzys i je w dzien co 1-2 godziny w nocy 3 polzona mi mowila ze w 7-8 tygodniu jest tak kryzys ze dziecko potrzebuje wiecej ale jeszcze nie wie ze musi wiecej pociagnac to by bylo to ? i czy dlugo musze czekac az dziecko pociagnie wiecej tego mleka ;p :)
 
Daria ma pewnie skok rozojowy i on sie wlasnie takimi odstepastwami objawia, poczytaj sobie w necie o skokach rozwojochych dziecka w pierwszym roku zycia bo jest ich tam kilka... ale na pewno to minie i sie wszystko unormuje na troche, nim kolejny skok nie nadejdzie ;)
 
Hejka
Zakręcona wszystko będzie dobrze zobaczysz. Teraz nie denerwuj się i myśl o fasolince:tak:.

Kiraa straszny pech z tym holowaniem. Współczuję.

Matik ściskam:-(.

Maran-atha pozdrowionka;-) Royal Jelly bierze się na poprawę komórki jajowej. Jest to mleczko pszczele, którym pszczoły karmia Królową przez całe jej życie..(robotnice karmione sa tylko przez kilka pierwszych dni życia) Ja właśnie sobie kupiłam i łykam, chociaz może za późno bo staranka kończę z cyklem kwietniowym.

Pozdrowionka
 
Hej dziewczyny pobrali mi jeszcze krew wcześniej alw bic niw mowili o wynikach jeszcze Pewnie jutro na wizycie Dostałam dupka i mam lezec Juz mnie wszystko od tego leżenia boli ale coz trzeba
 
reklama
Zakrętko, juz Ci kochana pisałam, ale powtórzę, nie stresuj się, maluszek woli spokojną mamusię. Jesteś pod opieką lekarzy,w dobrych rękach i lepiej niech Cię na noc zostawią jeszcze na obserwacji. i tfu tfu odganiaj zle myśli, będzie dobrze!!
po prostu korzystaj z tego, że nic nie musisz robić, nadrabiaj zaległości książkowe czy internetowe, leż i wypoczywaj.


Nusia, dzięki słonko, odetchnęłam z ulgą jak zobaczyłam te moje wyniki tarczycowe. Kochana, a na kiedy masz tą wizytę w klinice? i tym dzisiejszym spadkiem bym się nei martwiła, wcale jakiś wielki nie jest


Gorgusia, wiesz co, nad facetami trzeba wiecznie pracować, oni są jak dzieci, tylko szybko zapominają czego się nauczą.
Mój mąż na szczęście odkąd wyjechał z domu na studia paręset kilometrów od domu, był samodzielny, więc nie ma przeproś, w domu mamy równouprawnienie w sprzątaniu, gotowaniu i wszystkich pracach domowych. ale wiem że jeśli nie mają tego wpojonego, to można ich zmienić, trzeba tylko trochę pracy. a faktycznie, trzeba im wszystko mowić i tłumaczyć, bo oni nie są tak domyślni jak my ;)


Dorcia, tak się cieszę, że wszystko poszło dobrze, super Kochana!!


Ewelin, wczoraj zajrzałam, ale nie pisalam nic, piękna księżniczka z Twojej niuni, gratulacje jeszcze raz!!


Matik, współczuję i ściskam mocno


Kiraa to teraz czekamy na szczęśliwy final Twojego cyklu
 
Do góry