reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Justi kochana w tej chwili przyszla zaraz bede czytac :**

vivienka oj tak...wymarlo :zawstydzona/y: choc powiem Ci, ze na pewno zdarzaja sie wyjatko niestety ja nie mam tego szczescia na Nich trafiac :zawstydzona/y:

piranha no tak, czyli jednak dobrze wszystko wymierzyla :cool: szkoda, mialam nadzieje, ze jednak sie pomylila. Widzialas ze ten glupi ovf przesunal mi termin owulacji na 27dc ? Co Ty o tym myslisz ?? Ja mysle ze bubel i tyle ooo :confused2: bo serducha takie ladne a teraz co, ze niby owulacja pozniej ?? a te bole, testy to co....nic ?
Tez mysle ze endo Nam troszke przytylo i nawet nie wiesz jak zaluje ze nie moge go podejrzec :/
Co do cyklu z Femara, ja mysle ze wszystko da sie Slonce zrobic tylko najpierw musze miec lekarza pod reka :zawstydzona/y: jak juz bedzie to mysle,. ze warto sprobowac,nie mam nic do stracenia taka prawda :blink:
hah nie pozbede sie Ciebie mowisz ???? to do ilu fasolek walczymy ??? cztery, piec ?? :-D
Natka, ta dziewczyna ktora zaszla w ciaze z sasiedniego watku miala na prawde taki stricte ciazowy wykres jak ja to mowie - schodki, raz w gore raz w dol :happy: Czy bez tego sa mniejsze szanse ? Matko, ale ja mam dzis glupie pytania :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krystrianmartin daty staranek jeszcze nie ustliliśmy, mąz mówił, że pomyslimy jak wrócimy z urlopu z PL bo lecimy w maju na 2 tyg. ale myśle, że może to będzie od sierpnia bo ze 2 miesiace trzeba by sie przygotować ;) na razie sie nie nakrecam I nie spinam, porostu oswajam sie z myślą a jak wrócimy pod koniec maja to wowczas bedziemy sie decydować na termin - tak myśle ;) wiesz, tak bardzo bym chciała, żeby jednak Tobie sie udało I byś nie musiala rezygnować z marzen ale wiem też, że nie można bez konca życ tylko marzeniami... Oby sie udało I bys już nie musiała rezygnować ze staran &&& pozdrawiam serdecznie I zdrowia dla całej rodzinki zycze

Macy I dla Was duzo zdrówka :*
 
Kira Ja to ci jednak pozytywnie zazdroszcze, bo taki pik w ogóle wyczuwalny mam co 3-4 cykle ;( to też nie dobrze , a moze je przesypiam hmm coż pocieszać się jakoś musze

Piraniu dziękuje za przepis na chleb, naprawde nie napiszę nic oryginalnego, ale kochana jesteś niemożliwa : ogromna wiedza, chęć pomocy Nam, piekarka pieczywa w dodatku :) nic tylko brać z ciebie przykład

hehe dziś wg starych tradycji powinnyśmy się najeść pączków , a później post 40 dniowy :O oj chyba bym nie dąła rady

czekam na wpływ wypłaty na konto i zakupuje wszystkie suplementy miesiąc marzec uważam miesiącem zmian :) w pozytywnym tego słowa znaczeniu
mój mąż się tylko śmieje z moich przygotowań : setki kartek wydrukowanych , notatek ,a to wszystko by przywitać mają istotne w przyszłym roku :)

a mój bąbel nawet ostatnio się popłakał , bo nie pozwoliłam mu dla siostrzyczki kupić smoczków, które jej wybrał :O
pewnie niedługo będą pytania od rodziców czy Ja w ciąży jestem :)
 
Nusia ...wizyty nie skomentuje bo brak mi słów chociaz normalnie wyszczekana jestem...
powiem ci tylko ze podoba mi sie twój wykres ...endo tez ...ja bym sie nie zdziwiła jakby ten ckl sie dobrze skonczył znaczy kreseczkami albo wysoką betą ...czego ci zycze
Ja z dziewczynami sprzed kilku lat testowałysmy juz od 9 dnia po owulacji niebieskimi bobo testami no i ja oczywiscie latałam na bete jak na (przepraszam za określenie ) sraczkę :zawstydzona/y: ale ja jestem cholernie niecierpliwa ...

to taka sugestia zebys tstowała jak najszybciej bo ja jakos tak czuje ze cos z tego moze byc


Dziewczyny postanowiłam ze dzisiaj zrobie sobie notatki na temat kazdej z was zeby móc pisac do was wiecej . wiec jeszcze troche cierpliwosci do mnie prosze .



i jeszcze ....zaczełam mierzyc tempke po 4 latach i ciagle zapominam ...jestem w 17 dniu a mam 5 zmierzonych ....mimo ze mi lezy na szafce ...kurcze .
Fakt mam szczeniaka i pierwsze co musze robic jak otworze oczy to leciec z nią na pole zeby sie wysikała bo ma radar ...ja otwieram oczy on tez i za sekund leje ...wiec wrzucam płaszcz na pizame i lece :)
sasiedzi musza miec ubaw bo wygladam jak strach na wróble
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję. Mam dzisiaj kryzys. Walczymy z przeziębieniami już od jakiegoś czasu. Ciągle coś się plącze. Trochę pochodzi i znowu kaszel. Wraca zdrowa, a dzieci w przedszkolu kaszlą jak gruźliki. I kółko się zamyka. Nie je śmieci, dostaje tran, witaminy, syropy czosnkowe, cebulowe. I g... :-( No mówię, że mam dzisiaj kryzys.

Nuśka, powolutku, powolutku w górę. :tak:
Maran_atha, czas szybko leci. Tłusty czwartek, potem Wielkanoc, zaraz maj i będziesz się suplementować. A potem staranka i będzie dzidziol. Super! :-)
Anufifi, co masz za pieska? Pochwal się.
 
Justi haha ja tez mam wszystkie info wydrukowane,suplementy kupione jeszcze tylko musze zrobic wstepne jadlospisy tak na okolo miesiac... Moj maz powiedzial ze on moze jesc to co mu podam.Wazne zeby smakowalo. I jak sie go pytalam czy nie bedzie mu sera,tostow i jogurow brakowalo to powiedzila tylko jak mu znajde cos na zastepstwo to nie ma problemu... powiem szczerze ze gorzej sobie to wyobrazalam.. ze nie bedzie chcial wspolpracowac :cool: Ale fajnie masz ze syncio juz jest taki kochany i mysli o rodzenstwie :tak: ale staranka juz niedlugo rozpoczynasz?

Anufifi powiem ci ze ja tez jestem strasznie narwana najlepiej bym chcial wszytsko na juz:cool2::sorry: ja zaszlam w druga ciaze to testowalam juz kilka dni przed spodziewana miesiaczka :-D ale widzialam juz cien-cienia :tak: 16 dnia mialam wtedy owulke a testowalam 27 i 28 :-)
na bete nie moglam biegac bo tu czegos takiego nie robia :crazy:
a co do pomiarki temperatury tez czasm mi sie zapomnia.. najbardziej wtedy jak corcia mi kweka albo zrobi niepodzianke na dzien dobry dla mamy w pampersa i czus na kilometr:eek::eek:
 
anufifi notatki na temat kazdej z Nas ?? hah eeeeeeeee a bedziesz je potem spisywac ?? :-DAz sie boje co o mnie tam naskrobiesz :wściekła/y: co do wizyty...no tak. no coment, lekarz jak z koziej du** trabka i nic poza tym :cool:
No wlasnie kochana - jakiego masz pieska ??? bo ja potrojna kociara wiec w psiakach zielona :-)

macy baaardzo pomalutku ale grunt ze w gore a nie w dol :-p
 
dzień dobry Kochane
pamiętajcie, dziś mamy jedyny dzień w roku kiedy bezkarnie i bez wyrzutów sumienia możemy zajadać się pączkami!!
zaraz będę próbować dostac się do fryzjera, od nie wiem, 3-4 lat nic nie robilam z włosami i chcę je radykalnie skrócić.


Nusia, przeczytałam dopiero relację z Twojej wczorajszej wizyty... nosz... nie wiem co mam powiedzieć. to jakaś farsa jest po prostu, jak tacy ludzie w ogole mogą siedzieć i nie wiem, udawać że leczą innych, i jeszcze państwo płaci im za taką pracę. kurcze, oby w tej klinice byli jacyś lepsi specjaliści. Kochana, a przeglądałaś kiedyś na gazeta.pl tam są biała i czarna lista ginekologów dla każdego miasta, oczywiście polecani przez normalne użytkowniczki forum, może tam ktoś poleca specjalistę na nfz, zaraz poszukam linku. pamiętam, ze dla Łodzi było tego z 700 postów


Kiraa, to nie może być inaczej, ten ból musi się na coś przydać, fasolka z tego ma być i tyle


macy, niech dzieciaczek szybko wraca do zdrowia, bo i sam się męczy i Ty niewyspana...


krystianmartin, kurcze, to trzymam kciuki, zeby ten ostatni marcowy cykl okazał się sukcesem &&&&


Piraniu, a tak jak pisałyście z Nuśką o endometrium, to zaczęłam się zastanawiać nad sobą, po zabiegu przeważnei każą czekać te 3 miesiące ze starankami o dziecko, bo właśnie endometrium może być jeszcze za cienkie. Ale jak pójdę do ginki na kontrolę miesiąc po, to jeśli trafię jeszcze przed @ to na usg ona może zobaczyć przedmiesiączkowe zluszczone endo i nie wymierzy czy ładną grubość miało czy nie. czyli tak naprawdę wizytę powinnam wstrzelić jakoś w przed owulką? dobrze myślę?


Dorciu, jak dziś humor? ściskam mocno i odganiam złe myśli!!




a jeszcze wczoraj rozmawiałam z koleżanką, podczas rozmowy powiedziałam jej, że tydzień temu niestety przestałam być mamą, a ona, że no współczuje mi ale że tez ma ciężko, bo jest już w 7 miesiącu ciąży i tak bardzo ją córeczka kopie, że czasami to aż boli. kurcze, wiecie co, chciało mi się płakać ze złości po tej rozmowie utrzymanej w tym tonie. ludzie czasami potrafią, pewnie nieświadomie ale być tak nietaktowni.
 
lilly nie ma reguły . Ja po zabiegu łyżeczkowania po 6 tygodniach miałam iść na badanie kontrolne...i okazało sie, że była owu, piekne endometrium 11, i lekarz powiedział, ze możemy się starać bo fizycznie jestem gotowa. Najpierw poczekaj do badania kontrolnego i wtedy zdecyduj. tak naprawdę endo złuszcza sie co miesiąc... a łyżeczkowanie liczą jako pierwszy dzień cyklu.
 
reklama
lilly doskonale rozumiem. Gdy ja zaszłam w ciążę, okazało się, ze córka mojej kuzynki zaszła w tym samym czasie, dowiedziałam sie później.. bo po zabiegu nikt nie chciał ze mną rozmawiać na ten temat. Tylko moja babcia informowała mnie, że to będzie córcia, ze Martusia ma duży brzuszek, że urodziła, że.... i za każdym razem te słowa były dla mnie ciosem. Bo gdyby wszystko było ok to moje dzieciątko w maju kończyłoby roczek..... Ale wiesz z czasem to mija... a jak zaczniesz staranka skupisz się na nich. Jak zajdziesz.. znowu świat nabierze kolorów. A teraz bądź silna:tak: Trzymaj się
 
Do góry