reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuska widze ze nie tylko za granicami Polski graniczy z cudem ze sie znajdzie dobrego lekarza... Ja przwaznie jezdze do Pl zeby sie badac albo isc w jakiejsc powazniejszej sprawie do lekarza.. ale pewnie jak wszedzie do dobrego lekarza sa potrzebne.... konktakty..:cool:.
Jak masz gdzies wtyki to lekarze jak chca potrafia zbadac jak VIP
Trzymam kciuki i mam nadzieje ze ten cykl zakonczy sie dwoma kreskami i twoja przygoda z lekarzami dobiegnie konca. Wkoncu z Piranka jestescie juz tak blisko:tak:
 
reklama
matik dziekuje kochana moja !! Nie oczekuje ze znajdziemy cudaka, ale moze akurat Wam wpadnie w oczko ten kogo ja nie widzialam :tak:

vivienka no wlasnie..kontakty eh. Ale powiem Ci ze nie zawsze kurcze i to jest gwarancja trafienia na dobrego lekarza, widzisz przyklad mojej poprzedniej gin. Pracujemy razem, wiec teoretycznie powinna podejsc do mnie inaczej...choc w sumie podeszla. Podejrzewam ze gorzej jak do 'zwyklych' pacjentek :no: Ciezko, bardzo ciezko znalezc kogos sensownego, bo ja na prawde nie mam wygurowanych oczekiwan eh:cool:
 
Nuuśka Ty plemniku jeden...pikne masz to endo !!! PIKNE !!! Mnie się wydaje że z endometrium u Ciebie wszystko ok ... teraz tylko czekać na efekty...i pamiętaj że zawsze i wszędzie Dorcia z Tobą będzie !!!
 
Piranho, zaskoczyłaś mnie z zakwasem kupionym na allegro ale to bardzo dobry pomysł na który bym w życiu nie wpadła :-D

Nuuuśka, ja myślę, ze to dobry pomysł ze szpitalem bo chociaż zrobią Ci wszystkie badania, USG codziennie, przebadają Cię wzdłuż i wszerz :tak: Wiem, ze to niefajnie leżeć w szpitalu przez 2 tyg ale może warto się poświęcić.
 
Wklejam testy, jestem juz po zastrzyku:cool:
potem Was doczytam :happy:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 27
  • image.jpg
    image.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 29
mamartusia, rano stężenie LH może być podwyższone poprzez zagęszczenie tego hormonu w nocy, lepiej nie robić tych testów z porannego moczu. Co do stresu to on też podnosi prolaktynę niestety. Prolaktyna zaburza impulsy GnRH - zarówno ich częstotliwość jak i siłę, stąd np. pik LH może być za słaby do wywołania owulacji. Jeśli nie ma presji, że chcecie się jak najszybciej starać to warto faktycznie poczekać aż organizm sam się ustabilizuje i nic na siłę :tak:, warto jednak sprawdzić przed staraniami poziom prolaktyny i progesteronu gdyż długo po ciąży potrafi być podniesiony, zaburzając tym samym FSH, LH i powodując czasem niewydolność ciałka żółtego (co może utrudniać zajście w ciążę lub jej utrzymanie).

:confused::confused::confused::confused:

Pirania ty to dla mnie za mądra jesteś. :-D

i na chlebie też się znasz!! :-D
 
Nuska no rzeczywiście az nie do pomyślaenia, ze kolejny okazuje sie pseudo lekarzem... no w glowie sie nie miesci, że lekarz nie ma pomyslu "na Ciebie" a jest niby po studiach medycznych a PIRANHA samouk I na kazdy cykl ma jakieś konkretne rozwiązania... no smutne to, że lekarze dziś są tak słabi... az nic innego jak tylko kopnąc ich wszystkich w duuupe I wysłać na księżyc... Nic to, nie trać nadziei bo może w tym miesiącu sie uda I nie bedziesz już potrzebować takowych porad... Trzymam za Ciebie kciuki I nie załamuj sie :*

widze, że chleby pieczecie... mnie sie jakoś nigdy caisto drożdżowe nie udaje, wiec nie wiem czy chleb by mi zechiał wyjść ;)
 
uffff...ale natrzaskałyście...doczytałam ...tylko na chwile wpadam milego wieczorku zyczyć...duzo dzis obowiązków mam ale cały czas o Was mysle..
zakrecona...uuu współczuje u mnie jak sie zaczęło koło 8 tygodnia to dopiero skończyło sie w 5 miesiącu ciązy...blleee (ja to miałam do tego jeszcze taki gorzki smak w ustach...ujj jak sobie przypomne:no:) mam nadzieje ze ta moja ostatnia ciąza będzie jak pierwsza:tak:..nie wiem czy dobrze robie...bo w sumie nie staram sie jeszcze ale zeby wypróbowywać te specyfiki to je testuje...czyli dzis oczywiscie znowu sluz o cechach płodnych..wiec sudafed i replens tylko troche na palcu...i sluz za pare chwil juz lepki ...zupełnie stracił cechy płodne...tak zrobiłam tez wczoraj i trzymało mi sie do samej 11...ph w płodnym ok 5,0-5,5 a później 4,0-4,5..wiec chyba to działa...Pirana zamówiłam Calcium Citrate firmy Now i doczytałam ze w skałdzie ma i magnez i wapno...czy jeszcze trzeba brac dodatkowo magnez...bo zakręcona brała calcium własnie, b50, zurawine i folik i lacibios femine...taki zestaw moze byc...juz zgłupiałam...sama juz ie wiem...a poza tym boje sie ze u mnie ten cholerny płodny nigdy nie zaniknie...ehhhh...
...nuska...masakra z tymi lekarzami...w szoku jestem...konowały...no nic innego nie przychodzi mi na mysl...ale ja ci mówie kochana, ze ty z Piranha daleko zajdziesz ja w to wierze...:tak::tak:(Piranha minęłas sie z powołaniem - myśle ze z taka pasja i wiedza plecaki nie miały by szanas...każdego bys wygryzła na studiach)BRAWO!BRAWO poza tym nie miałam jeszcze okazji ale jestem pod ogromnym wrażeniem twojego zaangażowania, cierpliwości i chęci pomagania na tym forum..pomimo tego ze twoje planowania sie juz skonczyły Ty dalej jestes - przejmujesz sie każdą z osobna...WIELKI SZACUNEK ( ktos powinien ksiązke o Tobie napisac)

...a mam książke Wójcika w PDF jak któras chce to pisac na pv...podesle ...
miłego wieczorku...spadam ..buzka

ps. jutro tłusty czwartek...paczusie, pączusie zajadajcie...a ja nie moge słodkiego jesc...jak tu odmówic w pracy...ehhh
 
Ostatnia edycja:
Dorcia a Ty pamietaj ze ja zawsze z Toba bede !!! :-) nawet i za 50lat bede !!! ( bo ja bede zyc powyzej 100 :wściekła/y:). Tak mi sie nasunelo, ze moze ginka rzeczywiscie zle wymierzyla endometrium bo ta dalsza czesc poza linia pomiaru jest dla mnie zastanawiajaca. Choc teoretycznie dalsza czesc tegoz plemnika powinna tez w tym momencie byc grubsza a nie jest wiec licho wie :sorry:

Annette kochana tu nie chodzi o przebadanie tylko o monitoring a nie badanie hormonow.w ciagu dwoch tygodni mam miec po prostu monitoring taki jak normalnie ma sie w gabinecie ginekologicznym, i na to mam czekac 3 miesiace odstawiajac wszystkie leki, nawet te na poprawe endo.Inaczej bym sie na to zapatrywala gdyby lekarz wypowiedzial sie na temat ewentualnego leczenia czy czegokolwiek ale jak widze ze ktos zaczyna sie niesmaczyc tym ze zajmuje ponad przepisowa ilosc czasu to przykre to:zawstydzona/y:

maran-atha tak to juz jest - niektorych ludzi ze swieca szukac ! ale nie poddaje sie, mam nadzieje, ze w koncu uda mi sie znalezc gina z prawdziwego zdarzenia ktoremu nie trzeba bedzie napychac kasa portfela zeby dowiedziec sie czegos na swoj temat. Co Nas nie zabije to wiadomo :happy: piekny masz wykresik kochana !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczór babeczki

Małe liski oj tak było spotkanie z białym uchem :)

Macy to ja tak miałam z plackami Tym bardziej że nie jadłam od września A dzisiaj była pomidorówka z soku robionego przez moją teściową

Małe liski dużo zdrówka dla synka

Katriina naszczęście nie jest źle z mdłościami Najgorzej było wczoraj
Anias to wypoczywaj kochana w Zakopanem

Nuuuska
Kurcze co za pech z tym lekarzem Jak oczywiście można nazwać go lekarzem Nawet badania nie zrobił? masakra Może w tej przychodni uda się spotkać jakiegoś normalnego lekarza Jak by Piranha była ginekologiem to na wizyte trzebaby bylo czekać 2 lata :) Naszczęście mamy ją tutaj Na pewno z pomocą Piranhy uda się kochana Musisz w to wierzyć z całego serducha i nie poddawać się

Kiraa Kciuki zaciśnięte i kirusie do bojuuuu goooooooo:)

Ja dzisiaj miałam średni dzień :-( ide się położyć i zrelaksować trochę

Buziole
 
Do góry