reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane laseczki, nowe i stare :-)
niestety nie damrady odpisac wszystkim, postaram sie troche nadrobic Was, bo lecicie niemlosiernie....

zaczelam czytac blog mamymartusi i nie moge sie uspokoic, lzy mi leca....
[*]
 
reklama
Wróciłam do domu. Idę zaraz przytulić moje serce. Drugie bulgocze w brzuchu.
Zakreciu- ooo! Mdłości :-) Trzymaj się :-*
Jutro robię oponki serowe i pączki serowe.
Buziaki dla Was. Padam na twarz.
 
Mamomartusiu
jestem z Toba, myslami... Nawet nie chce wyobrazac sobie jak Wam, Tobie jest ciezko.... Mocno tule, zapalam swiatelko i mysle, zostanz nami kochana...
zdjecia wszystkietez obejrzalam, cuuudne masz dzieciaczki, cuuudne. Zawsze marzylam jako jedynaczka o takiej rodzince, ale najpierw nauka, studia, praca, kariera i staram sie o drugie bedac krotko przed 40 stka. tak cudna masz rodzinke! Mocno musisz sie trzymac, i zostan tu, zostan....
 
Ostatnia edycja:
Mamartusia Witaj! Ale super, że masz już taką dużą rodzinę - ja zawsze z uśmiechem przechodzę na ulicy obok takich dużych rodzin, gdybym tylko fizycznie i gdybyśmy finansowo dali radę z wielką chęcią zdecydowałabym się i na czwartego Brzdąca. Nie wchodziłam jeszcze na twój blog, po suwaczku mogę się domyślić trochę...przykro mi z powodu straty dziecka:(...ale Szczęście nr 4 na pewno na was czeka - trzymam kciuki za zdrowego chłopczyka! Pirahna na pewno pomoże przy staraniach - złota z niej babka :tak:

Kirra kciuki za dwie dziewczyny :-D!!!

Nie dam rady też odpisać innym dziewczynom, padam na twarz po dzisiejszym dniu. Dziś miałam trochę wycieczek po mieście z moim starszym synkiem. Na koniec spotkałam się z koleżanką z liceum i robiłyśmy wspólnie banerek powitalny dla córci naszej koleżanki, która urodzi się na dniach (koleżanka nic nie wie o banerku - będzie miała niespodziankę jak wróci ze szpitala a nad łóżeczkiem będzie widniał napis "Witaj Karolinko").

Dziewczyny które starają się o córcie tak już zbiorczo napiszę - pytałyście się o chleb, jeszcze sprawdzę ale wydaje mi się na chłopski rozum, że jeśli polecają czy dozwolona jest kasza np gryczana, to chleb pewnie powinien być żytni, pełnoziarnisty. Jak się upewnię, dam znać

Dobrej nocki!
 
Maleliski
kurde ja tez padam na twarz,a tyle chcialam poodpisywac, polowe pozapominalam:baffled: co komu, kurcze Tobie tez cos chcialam pisac, nie pamietam co :nerd:

piranju
czyli tak robie dalej owu, i w momencie piku ovitrelle, czyli bedzie to gdzies jutro w ciagu dnia w pracy i staranka wieczorem? Czy lepiej w czwartek ok 12?
Mysle ze bedziemy na goracej linii jutro w ciagu dnia , smsowej, bo nie moge z pracy pisac na watku,ani Was czytac:nerd:

dzieki wszystkim za kciuki, ja tez mocno zaciskam za sliczne tempki jutro rano, za wszystkie i kazda z Was z osobna:blink:
 
Martusia
Z wielką gulą w gardle, zaryczana i roztrzęsiona po twoim blogu
Straszne, brak słów .
Pozostaje mi OGROMNIE współczuć , sama czuję ... strach, gniew, żal, rozpacz...
Nie wiem jak Bóg może na to pozwolić, nie wiem i nie jestem w stanie tego zrozumieć .
To co przeżyłaś i będziesz przezywać jest okropne i chyba wolę nie pisać i zachowam ciszę To Ci się teraz należy
(*) przykro mi , bardzo, bardzo i mocno ściskam i tulę
Życzę spokoju, wyciszenia , żebyś znalazła radość w swoim życiu.
Dobranoc
 
Dzień dobry:-)

Nuuska &&&&&za wizyte:-)

Gdusia Miłego dnia:-)

Milego dnia babeczki :-) Oby dzisiejszy dzień byl spokojniejszy od wczorajszego bo co trzecia padala na twarz wieczorem hehe ja tez i musiałam czytać dwa razy zeby odpisać :-)

Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was korzystala na nfz z opieki położnej? Czytałam ze trzeba zglosic sie przed 10 t ze chce sie korzystać z takiej opieki i od 21 t spotyka sie z położoną Tu macie szczegóły Skorzystaj z opieki swojej położnej - Dzieci.pl
 
Ostatnia edycja:
Nuska
mega kciuki za wizyte zacisniete

milego dnia dziewczynki, nie naskrobcie za duzo :-)

ale mam dziwna tempke :szok:
 
reklama
Piranju to test z dzis godz 6;30, ale jak rozumiem poranne testy sie nie licza?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    7,5 KB · Wyświetleń: 23
Do góry