reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuśka wiem kochana...nic nie da jak napiszę ...NIE DENERWUJ SIĘ !!!
Ja wierzę że w końcu trafisz na lekarza z prawdziwego zdarzenia !!! DObrego fachowca i wspaniałego człowieka !!!
Będzie dobrze...kciuki zaciśnięte !!!
O której masz wizytę ... 13 ???
 
reklama
Mamartusia to straszne co przeszłaś Ty i twoja rodzinka :( gdy czytałam twojego bloga miałam cały czas łzy w oczach :( mam nadzieje, ze dzięki pomocy i wiedzy dziewczyn uda ci sie spełnić marzenie :*

Kiraa aż dwa pęcherzyki super to może postaracie się bliźniaki ?? :)

Nuuśka powodzenia jutro u lekarza, zabierz mu całą dokumentacje jaka masz + wiedzę jaką posiadasz będzie dobrze trzymam kciuki :)


dziewczyny to jak to jest z tymi staraniami dziewczynkowymi naprawdę lepiej by było nie jeść pieczywa (białego czy zadnego ??
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, jak ja mam Was doczytać?? pół dnia mnie nie ma i nie jestem w stanie juz nadrobić postów


Mamartusia, witaj! Kochana, współczuję doświaczeń, teraz czeka Cię juz tylko to co dobre, ściskam mocno


Nusia, kurcze, ściskam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę, no w końcu chociażby statystycznie musisz trafić na dobrego specjalistę, a nie oszołoma i konowała...


Dorciu, kurcze, jeszcze raz napiszę, pięknie leci Twoja beta i zaraz przeskoczysz na liście Nuśki na dużo wcześniejsze staranka


Piraniu, faktycznie... ciekawe dlaczego nie wiem, polskie czy unijne normy sa tak różne od amerykańskich

zakrętko
​jak Ty się czujesz? nadal senna?

Kiraa
piękne pęcherzyki, teraz do dzieła i za dwa tygodnie czekamy na II


Matik, dobrze, ze dostałaś taką listę badań, zawsze sprawdzenie kompleksowe nie zaszkodzi

kifsi, ściskam mocno!!


a ja dzisiaj mam jakieś głupie myśli, jakieś lęki, że coś wyjdzie w tych badaniach z patologii, że ginka zleci jakieś inne badania i w nich coś wyjdzie, i że zamiast zaraz zacząć staranka będę się musiała leczyć i kolejne miesiące będą mijać. i w ogóle minął tydzień od szpitala i jakoś tak smutnawo mi dziś było. kończę smęty, musiałam komuś pomarudzić...
 
Ostatnia edycja:
Piranha mój Wik ma zalegle szczepienie mmr i przypominającą 5w1 , sanepid mnie jeszcze nie ściga :-) ale pielęgniarka z przychodni tak , po ostatniej rozmowie telefonicznej mialam wizytę u lekarza w celu wypisania oświadczenia , ze nie chce szczepić , jednak maly mial opryszczke i szczepienie przelozone za 2 tygodnie :-) po rozmowie z lekarka zaczynam się zastanawiać czy jednak nie zaszczepić, no cóż zostala jeszcze chwila :-)

Mamartusia podpisuje się pod tym co napisaly dziewczyny :-) z piranha na pewno się uda :-) &&&&&&

&&&& za wizytujace
 
Pirania ja szczepilam Olinka na wszystko co bylo konieczne i nic mu nie bylo, teraz mamy przypominajaca polio i cos jeszcze.Ona jest na 6 lat ale juz wzywaja jak dziecko konczy 5 lat. Ja czekam jednak narazie chyba do lata. Mimo ze szczepilam to teraz jakis niepokoj mam w sobie... moze przez to ze teraz tak glosno o tych szczepieniach.
Tez nie wiem co robic.
Nuska trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte.
Kirra za owocne staranka &&&&.
Mamartusia tez poczytałam i ryczałam. Teraz kciuki za szybkie II kreseczki.
 
reklama
Laseczki kochane
Nie dam rady każdej odpisac:-( dzisiaj zjadłam swoje wyczekane długo placki i... Masakra Popołudnie mdłości a skonczylo sie wizyta w łazience Ledwo żyje

Mamartusia witaj kochana To przykre co przeszlas i wspolczuje z całego serca ale tak jak dziewczyny pisaly zostanie Ci to wynagrodzone Tego Ci życzę

Viviena Ty juz kochana jakis czas temu pisalas prawda? Witaj z powrotem i zostan z nami :-)

Katrina witaj :-)

Kirusia slonce moje super wiesci z wizyty Kciuki mega zaciskam :-)

Lilly będzie dobrze Musi byc i kropka :-*

Nuuska kciuki za wizyte Oby to byl ten lekarz przez duze L

Piranha masz wielkie serce Jestes wspaniała kobieta :-)

Annette kciuki za owocne staranka
 
Ostatnia edycja:
Do góry