reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witajcie kochane

wpadłam sie pochwalic, ze zaczynam badac tempke, bylam nawet na kursie npr, zeby sie doszkolic ;) daję sobie ok. roku na obserwacje

bardzo to przezywam, chcialabym, zeby płeć nie była dla mnie taka wazna, żeby mi bło wszystko jedno jakiej płci bedzie trzecie dziecko, boje się, że znów bede rozpaczac jak ostatnio, a zadne dziecko na to nie zasługuje

moze pocekam, az miscrosort bedzie dostepny w Polsce...bo chyba jeszcze nie jest, prawda? jakie to byłoby proste..........

marantham doskonale Cię rozumiem.......
Airfix chetnie Ci oddam z 5 kg i jeszcze dopłacę ;)
milla elle gotowe jestescie na staranka?
krystinmartin pamietaj, ze wciaz trzymam kciuki
elmo jak sobie radzisz?
polisia antosia i pozostałe ciezarówki jak sie czujecie?
 
reklama
pełna wiary no hm... powiedzmy :zawstydzona/y:
jeszcze nie wiem co z tym moim starym cyklem czy on się zakończył czy już nowy szok :zawstydzona/y:
Ale wierzę że w końcu się uda :tak::tak::tak: i każdej z nas zobaczycie prędzej czy później :-)
 
maran-atha, myślę, że każda z nas przechodziła przez ten etap strachu. u nas decyzja o tym, że chcemy mieć już (zresztą pierwsze) dzieciątko też była poprzedzona dłuugimi rozmowami, strachem, wahaniem itp. zresztą teraz też mnie nachodzą dylematy. A strach przed samymi starankami to już w ogóle... Myślę, że najważniejsze to podjąć decyzje, potem jakoś leci ;)
Airfix, uważaj z takimi deklaracjami, bo jak Ci się wszystkie na głowę zwalimy...hihi
Dorciu, ale fajnie, też bym odwiedziła Kraków, bardzo lubię te miasto
Matik, trzymam kciuki, na pewno się uda
Mama kubulki, powodzenia!
Zakręcona, i jak decyzja? idziesz na usg?:)
Piraniu, czy mogłabyś zerknąć na mój jakże cudowny wykres? w czwartek strasznie (!) bolał mnie brzuch, że aż mnie skręcało, potem w sobotę czułam prawy jajnik... myślisz, że owu (jeśli oczywiście w ogóle była) to była w piątek tak jak wyznaczył to OF? I czy w tak pokręconym cyklu warto zbadać poziom progesteronu czy lepiej wybrać jakiś bardziej standardowy ( o ile w moim przypadku w ogóle takie będą) - jeśli tak, to kiedy najlepiej zrobić? czwartek?piątek? Ehhh... mam nadzieję, że to tylko taki jednorazowy wybryk, strasznie się boję, że teraz te cykle właśnie takie będą... owu w 30 dniu, albo i nie i wszystko takie niejasne, nie wiadomo co gdzie i kiedy... i jak tu w dziewczynkę się wpasować ;(

Miłego dzionka i tygodnia! Oby do piątku
 
Dzień dobry kochane laseczki:-)

Piranha super dzień mieliście Zazdroszczę wizyty w ZOO Dzieci pewnie szczęśliwe:-)

Dorcia ja nie bylam nigdy w Krakowie:-( moze kiedyś sie uda :-) domyślam sie co czulas podczas spotkania z kibolami :-( my jakies 4-5 lat temu jak z moją siostra i jej M jechalismy do Zakopanego to zatrzymalismy sie w nocy na parkingu kolo McD rozprostowac kości w Łodzi to szybciej wsiadalismy do auta niz wysiadalismy. Wprost na nas szlo z 20 kiboli Nieszczęśie skończyło sie tylko dwoma wgnieceniami na aucie ale stresa mielismy nieziemskigo

Gdusia jak mi sue uda to pójdę dzisiaj Tak dla własnego spokoju

Kiraa i inne babeczki w marzenia trzeba wierzyć i tego sie trzymamy :-*

Lilly właśnie kanape chcemy ciemniejsza zeby nie bylo widac plam a meble jasne z elementami ciemnego

Nuuska ten lepszy tydzień?:-) ranki?:-) Milego dnia :-)

Miłego dnia :-)
 
Dzien dobry :))))

piranha dzis spadek, no bo oczywiscie czemu mialoby byc az tak dobrze :dry: zastanawiam sie, czy ten Estrofem x2 tabl. mam bra caly czas ? czy np do 7dpo a potem po 1 ? Nie chce przedobrzyc, a ten cykl i tak dlugasny strasznie :zawstydzona/y:wizytke mam w srode na 13.00 ale przygotowuje sie na to, ze na pewno bede musiala czekac, bo to szpital wiec watpie zeby bylo wszystko czasowo.

zakrecia tak tak :)) na ranki, wiec sie ciesze :))))

maran-atha kochana Ty sie nie boj bo na pewno Ci sie uda !! bo i czemu nie ?? :happy: zawsze jest jakies 'ale', zawsze ja jakies za i przeciw ale najwazniejsze to jak napisala gdusia zdecydowac sie na to a potem to juz tylko z gorki ( choc u mnie to ciagle pod gorke :wściekła/y: ).

Dorcia nigdy nie pilas grzanca ?? to tak jak ja :-D jakos nie mialam ciagat w te strone, ale podobno jest smaczny, tylko rzeczywiscie inny smak do ktorego trzeba sie przyzwyczaic.
Ja tez wczoraj prasowalam - i dzis bede bo nowa kupka prania urosla ;-) kiedy TY Slonce robisz jakas najblizsza betke ??

Airfix matko moja...alez Ty chudzinka jestes !! a przy jakim wzroscie te 42kg ?? ja przed ciaza z Ola wazylam 48kg, wszyscy w szkole wytykali mnie palcami, mowili ze ciagle sie odchudzam, ze musze isc do lekarza, a ja o prostu mialam taka przemiane materii..nie powiem, bardzo wtedy lubilam swoje cialo. choc rzeczywiscie teraz jak na to patrze to sama skora i kosci. No ale po ciazy do wagi juz nie wrocilam, 55kg i ani grama mniej. Teraz niestety tyje co juz pisalam nie raz, mimo ze na prawde niewiele jem, kg wcale nie ubywa co spedza mi sen z powiek :zawstydzona/y: Bo na ta chwile przy wzroscie 173cm waze 70kg co jest nadwaga wedlug wszystkich norm, ale ja sama zle sie z tym czuje, zwlaszcza ze przeskoczylam o jeden rozmiar do przodu :zawstydzona/y:

W ogole tak mi sie nasunelo na mysl bo czytam wstecz i znowu widze nowy nick ktorego nie znam,a ze Nuska jest bezposrednia to powiem o co mi chodzi.
Nowe dziewczyny ktore pojawiacie sie tu szybko i szybko znikacie, jesli chcecie z Nami zostac, mam prosbe, napiszcie cos o sobie,bo karolinka widze ze wczoraj napisalas krotkiego posta o Krakowie, a ja Ci powiem szczerze ze pojecia nie mam kim jestes :sorry2: Rozumiem, ze wchodzenie jako nowa osoba na forum moze byc krepujace, ale kazda z Nas to przezyla i milo jest jesli wiemy cos o osobach ktore tu sa, a ostatnio strasznie duzo przewinelo sie tu dziewczyn, ktore napisza pare postow zupelnie nie w temacie, i niestety posty gubia sie posrod Naszych, bo nie wiemy co i komu tak na prawde odpisac, bo kompletnie Was nie znamy. Mam nadzieje, ze ujelam to wszystko dyplomatycznie :happy:
 
Ostatnia edycja:
Milego dnia lasencje

nuska
dajmy jej szanse jutro... Tempce :angry: niech sie dziewczyna jutro wykaze:-D
ladnie to ujelas.... Tez chcialam o tym napisac ale nie wiedzialam jak....zgrabnie napisalas

piranju kochana
czekam na wskazowki, bo nie zrozumialam Twego ostatniego posta do mnie, mi juz moja Persona swieci na czerwono- plodny okres...

Matik
dzieki za ten post o potedze podswiadomosci :blink:, mocno wierze w Ciebie :-)


Zakreciu
milego dzionka

uciekam do pracy. Do poznego wieczorka
 
Witam się poniedziałkowo....czy ja Wam pisałam że nie cierpię poniedziałków ???
Ach, tak...pisałam !!!

Nuuska dzisiaj robię wszystkie badania do zabiegu i też betę....następna będzie dopiero za miesiąc ( mam zrobić 6 razy w odstępach miesięcznych )
Smak grzańca dla mnie pyyyycha...ale z miodkiem !

Kiraa skrobnij cos więcej o personie....zadowolona jesteś ? Która z Was ma jeszcze detektor płodności ?
http://allegro.pl/monitor-plodnosci-persona-komputer-owulacyjny-i4003789171.html
Ale ta data ? Myślisz że wpłynie na prawidłowy wynik ?
I ile i jak często zużywasz te paski do pomiaru ? Bo one są cholernie drogie !

Zmykam ... zaglądnę jak mi się humor poprawi !!!
 
Ostatnia edycja:
kiraa no wlasnie, niech sie dziewczyna wykaze... :wściekła/y::-p a jak u Ciebie dzionek sie zaczal ??? pogoda ladna ??

U Nas dzis kolejny sloneczny dzionek sie zapowiada.

Dorcia wyniczki bedziesz miec wieczorkiem jak rozumiem ????? Dasz mi od razu znac mam nadzieje !! :tak::-) :*** mocno zaciskam wszystko co mam i moge ! :happy:
 
Nuuska jak my wszystkie kopniemy Twoja tempke to poszybuje wysokooooo U nas rez ładny słoneczny dzień sie zapowiada

Kirusia spokojnej pracy :-*

Dorciato duzo pozytywnej energii na,poniedziałek wysylam i trzymam kciuki za badania :-)
 
reklama
Nuska ja tez mam 173 cm i wage 75 kg do niedawna, od 2 tygodni przeszłam na nieco diewczynkowa diete tzn duzo białka i mam 70 w tej chwili. Ale zawsze max 60 kg wazylam ale po ciazy duzo zostało.:-( teraz walcze z waga i musze zaczac tanczyc.
Dorcia trzymam kciuki za dzisiejsza bete zeby była równa 0.

A ja dzisiaj wyjełam krążek i wiecej nie wkładam. Bede obserwowac swoje cykle. Musze zakupic termometr żeby mierzyć temperaturke. Nie wiem kiedy bede mogla sie starac bo wszystko sie pokomplikowalo ale nadzieje mam ze uda nam sie wyjsc na prostą.
 
Do góry