reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam :)

Nusia widze ze byl pik:) dawaj zdjecie:) trzymam kciuki. Bedzie dobrze Kochana.
A jaka masz sliczna coreczke! Oczka piekne :)
 
Dzien dobry :)))

anias kochana jak tylko Ł. w domu wstanie poprosze go zeby strzelil fociaka i wyslal mi na maila to wrzuce bo ja od rana w pracy niestety :zawstydzona/y: Ciesze sie mimo wszystko bo nawet jesli cos Nam nie wyjdzie, to bede wiedziec ze probowalam, nie poddalam sie juz w tym cyklu, choc tempka dalej jak na zlosc stoi w miejscu:no:No ale jesli przyjmiemy ze owu jest dzis wlasnie, to powinna skoczyc jutro, wiec daje jej jeszcze jakas mala szanse ;-)

matik dziekuje :**
 
Dzień doberek:-)

Nuuska oczywiście że trzeba próbować żeby później nie żałować :-)
Oby dzisiejszy dzień w pracy szybko minął :-)

Ja miałam pobudke o 7 bo moj pies nie wiem jak to robi ale jak jest wolny weekend to budzi nas o 6-7 a jak idziemy do pracy to o 8 ledwo mozna ja wyciagnac na spacer :-)

Milego dnia
 
Hejka!

Nuuuśka, ale ładną masz tą końcówkę wykresu, zapewne owulka będzie dziś, ja też przed mam to uczucie napęcznienia :-) Co do plamień - to jest żywa krew czy to są takie brunatne plamienia? Jeśli to drugie to na pewno to są pozostałości jeszcze po tamtym ale organizm musi się oczyścić (tak czytałam kiedyś, że jeśli plamienie jest brunatne to jest to stara krew sprzed nawet kilku dni, jeśli czerwone to jest to świeże krwawienie) ...jednak akurat przy owulacji plamienia są możliwe ale u Ciebie stawiam, że są to pozostałości. Tempka zapewne podskoczy jutro skoro owulka ma być dziś, widać jednak, że progesteron przedowulacyjny ładnie wzrósł. Guajazylu już bym nie brała ale dziś wieczorem możecie poprawić :-) Nie mogę się napatrzeć na Olusię, prześliczna jest a oczy ma faktycznie nieziemskie. Piękne błazenki i monodactylusy :-)

Kiraa, ja tak mówiłam? :-D ...nieeeeee, z darmowych pecholi będą darmowe komóreczki a wszystko co darmowe i jest dobrej jakości to ma większe wzięcie :-D - tak więc sama wiesz czym to się skończy :-)

zakręcona, Twój pies jest jak Kaja ;-), od pn do pt to by spała dłużej ale Krzyś już wstaje i ją budzi, w weekend kiedy może pospać dłużej to zaraz po 7 wstaje. Kai coś się nos w nocy zatykał więc jestem dziś podwójnie zmęczona z samego rana i zaraz sobie podwójna kawkę zrobię. Nie śmiej się ale gdy przeczytałam "w pracy po 12 peawie ..." to zanim doczytałam "śpię" to zrozumiałam, że po 12 razy w pracy wymiotujesz (no wiesz, pawie :-D) ...ale ja dziś niedospana jestem więc wybacz ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzien doberek
nuska,
wielkie kciuki za tego jednego plemniora

zakreciu
no to jak psinka budzi Cie tak wczesnie, to tak jakbys juz dzidzie miala :-)

piranju
zobaczymy co bedzie z gratisa:rofl2: jajniki mnie bola, pod lewa pacha, piers tez mnie boli od 2 dni mysle ze to Fe dziala?? Pierwsze dwa dni bralam 1x1, kolejne trzy dni 2x1, dzis ostatnie dwie tablety...nie wiem czy nadal po serduszku zakwaszac i obnizac ph? Bo jesli wybijam wszystkichzolnierzy, ktorzy byc moze i tak sa slabi..?
Ta regula pol roku bezowocnych staran po 35 rz mnie nie dotyczy, prawda? Skoro ciagle obnizam ph????
 
aljul no pewnie ze wierze kochana ! :tak: czasem troszke mniej ale wierze i w kazda z Nas wierze bo rok 2014 ma byc dla Nas szczesliwy i koniec kropka :-)

piranha dzis to juz calkiem sie czuje napeczniona :-p i od rana bol stricte owulacyjny silniejszy od wczorajszego. Zastanawia mnie tylko od czego to zalezy ze raz one sa tak zauwazalne a innym razem w ogole ? Miesiac, czy dwa miesiace temu praktycznie nie odczuwalam owulacji, a teraz jest znowu inaczej. Czyzby chodzilo o LH ? ze jak wyzsze to i odczucia moga byc wyrazniejsze ? To plamienie, to brudzace, swieza krew byla w I i troszke w II dniu plamienia, wczoraj juz takie typowe brudzenie, po serduchach jakby ciiutke wiecej,ale to mozliwe, bo jak Ł. wyruszal do porzadku to i resztki wyplywaja nie ?? :-D Wieczorkiem poprawimy, akurat bedzie dobrze, bo ja wroce z pracy a Ł. potem wychodzi kolo 19.00 wiec poprawimy wczesnym wieczorkiem tak miedzy 17-18.00 :-)moze byc ? I w ogole wiesz co ??? Mam multum sluzu, piekny rozciagliwy jak guma balonowa, to moze owu bedzie jutro ?Nie chce sie podniecac nad takimi rzeczami, ale tak ladny i w takiej ilosci to juz na prawde dawno nie byl. :szok: No jest moc ! :-D acha, i brudzenia juz nawet nie ma - czysty przezroczysty sluz :)D
Wkleje zaraz zdjeciucha testa - Ł. obiecal zrobic i wyslac :) a te mono...rybki to co przepraszam bardzo ? :eek: Ja wklejam Ci zdjeciucha a Ty mi tu od razu tak dokladnie operujesz jak ja nie wiem o co chodzi :p

kiraa a ja trzymam mocno kciuki za Twoje komoreczki, jajeczka i cala reszte ! :tak:


zakrecia ale dzis masz wolne ??? :))) z Nami dzis spala cala banda kociastych, az zal bylo wstawac do pracy no ale niestety jak mus to mus :p

anias piranha obiecane fociaki : 20140222331.jpg20140222332.jpg zdjecie jest oczywiscie wczorajsze :))
 

Załączniki

  • 20140222331.jpg
    20140222331.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 32
  • 20140222332.jpg
    20140222332.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Piranha hehe naszczescie jeszcze mnie to nie meczy :-) pare razy tylko mmie zemdlilo i w głowie zakrecilo :-) a i humory miewam co najbardziej odczuwa moj K ;-) To zdrowka dla Kai a Ty kochana kawke wypij i będzie dobrze A slonko masz,za oknem? U mnie,próbuje wyjsc wiec chyba spader nad morzem będzie Tak sie zastanawiam czy w,poniedziałek nie isc do gina bo nie wiem czy wytrzymam do 6 marca

Kiraa oj tak probe z dzieckiem w postaci psa mieliśmy :-)

Nuuska ale piekny pik :-) cieszę sie i zaciskam kciuki Tak dzisiaj mam wolne Zaraz idziemy do Abry zobaczyć kanapy i meble a później na spacer
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry