reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuska ja jestem:-) śliczna ta Twoja Olusia a z Pascalka będzie przystojniak,:-)
Ł o której wraca do domu? :-)

Kiraa u.mnie spoko Tylko senna i zmęczona ciągle W pracy po 12 peawie spie ;-) nie wiem czy to zachcianki ale od 2 dni wcinam lody a dzisiaj jeszcze czekolada mnie skusiła:-) musze poskromić slodycze bo nie poznam sue za jakis czas :-) a i nerwowa bywam i zmienny nastrój mam :-)
 
reklama
aljul dzieki kochana, ale powiem Ci, ze ona wcale juz nie taka mala , rosnie dziewczyna na prawde jak na drozdzach :wściekła/y: DSC00052+(1).jpgDSC00038.jpgDSC00012+(1).jpg hehe tu jeszcze troche zdjec - ostatnie zawsze mowie, ze wymiata :-D maly ogrodnik z marchewka :-D Choc i tak zawsze mowie, ze jedyne co sie rzuca od razu to te jej wielkie oczyska ! Sliczne je ma, to musze przyznac na prawde !!

zakrecia wlasnie skonczyl prace, dzis ich wczesniej wypuscili wiec niebawem :DDDDD
 

Załączniki

  • DSC00052+(1).jpg
    DSC00052+(1).jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC00038.jpg
    DSC00038.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC00012+(1).jpg
    DSC00012+(1).jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Zakręcona moja mama będąc ze mną w ciąży miała straszną ochotę na lody i wcinała je na potęgę:-)

Nuuusiu
i do tego ma piękne niebieskie oczka z których bije mega szczęście. No jak synuś też taki przystojniak będzie to.... bo będzie na 10000% - PRAWDA? Chyba nie przestałaś wierzyć że będzie? Trzeba jeszcze tylko tyci tyci poczekać bo najlepsze zawsze zostaje na koniec.
 
Ostatnia edycja:
Nuska
sliczna Olcia i blazenki:-)

Tu wszystkie pouciekaly, zebys sie szykowala na bliskie spotkanie 3 go stopnia z L :-) zeby Ci nie przeszkadzac:rolleyes:
 
Piranha to kciuki za Twoje marzenia:-) i czekam na zdjęcia Twojego akwarium :-)

Airfix wspolczuje kochana A Nospa i przeciwbólowe nie pomagają?

Nuuska Olusia po mamusi taka piękna :-)

Aljul o to fajnie Oby u mnie tez sie sprawdziło :-)
 
Zakreciu
spij, jedz i zaokraglaj sie :-)

nuska
nie femare mam nieoryginalna:cool2: wiec nie wiadomo co to z tego cyklu bedzie i jeszcze za darmo w dodatku :-):cool: idz sie podmywaj!:eek: Bo L juz jedzie
 
kiraa hehe no przeciez zartuje :-p Ja juz wyszykowana !! psiocha i cala reszta umyta :-D

zakrecia taaa po mamusi ,ciekawe z ktorej strony :wściekła/y:

a jutro do pracy na 7..oj jak ja nie lubie weekendow w pracy :zawstydzona/y:Potem Ł. wieczorem z domu wybywa do kolegi wiec bede miec cala chalupe dla siebie bo Olcia u mojej Babci :wściekła/y:

Smigam laseczki !! Wy spijcie a przez sen trzymajcie kciuki za szczesliwego plemnika :-)
 
Ostatnia edycja:
aljul małe liski moje staranka były takie:
-dieta od maja ale taka żeby schudnąc a 3 tygodnie przed zajściem dieta dziewczynkowa
-3 tygodnie branie wszystkich witamin i suplementów jakie zalecają dziewczyny
-sprawdzanie ph
-obniżanie ph sylkiem
-przytulanka 2 dni przed owu (w piątek ok 15 sex a owu miałam w niedziele o godz ok.17)
-mąża również wszystkie witaminki i suplementy
- no i gdzieś czytałam może nawet tutaj że na dziewczynke to od przodu:-D
(na 100% wiem że mój 2 syn był zrobiony od tyłu więc wzracałam uwage na pozycje:-D:-D:-D:-D)
- mierzenie temperatury
i to chyba wszystko jak mi sie coś przypomni to napisze:-)
 
klaudia82 bardzo Ci dziękuję. Też brałam pod uwagę żeby staranka były 3-4dni przed owu - chociaż z drugiej strony dziewczyny chwalą tą 0+12. Co do pozycji to ja słyszałam że tu chodzi o to aby penetracja przy dziewczynce nie była zbyt głęboka i faktycznie od przodu lub na lewym boku ;-) i najlepiej żeby kobieta nie miała orgazmu gdyż zbyt silny może wywołać wcześniejszą owu
 
reklama
Ewelin moje ogromne gratulacje...cieszę sie Twoim szczęściem...nareszcie masz swoja upragniona malutka...
ale natrzaskałyscie postów...w week was nadgonie...
...u mnie dzis koniec @ ...od jutra obserwacja mojego pierwszego cyklu...
...trzymam kciuki za starajace sie...
 
Do góry