reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa u mnie się to po raz któryś dzieje..aaaa jak boli. Przed ciążą miałam ostatnio takie bóle miesiączkowe i krzyzowe, które mi sie odpłaciły podczas porodu - myślałam że zejde ze świata. A jeszcze mam zapalenie zatok, leków łykam jak lekoman :confused2: a to tak wszystko boli. A tu zaprowadz dziecko do przedszkola, przyprowadz, ugotuj obiad, idz do sklepu po raz 100... wysiadam
 
reklama
Kirra to pod jaka 40 dobijasz ...he ??? Oj Ty kłamczucho !!!

Oczy niebieskie...tylko nie karny jeżyk,bo sobie dupencję pokłuję ...hehehe. Będę grzeczna obiecuję !!!

Piranha ja po Castagnusie też miałam meeega bóle głowy !!! A może faktycznie wezmę sobie coś doustnie ? Miałam kiedyś Cilest-ale głowa bolała tak samo .Sama nie wiem. Tak czy siak...czekam na @. A mogę w jednym cyklu wziąć np.Logest a w drugim zmienić na inny środek anty też doustny? Albo zadzwonię do mojego gina co poleca ...bo ja wyskoczyłam z NuvaRing a zapomniałam o tych migrenach....sklerotyczka !!!
Betę robię w poniedziałek....a kolejną dopiero 24 marca...i już będę robić co miesiąc.
A powiedz mi kochana czy Nuva czy tabsy mam wziąć w pierwszym dniu cyklu....o ile się go doczekam ...tak ?
Chcecie fajny przepis na ciasteczka...nie są bardzo słodkie !!!
http://www.justmydelicious.com/2013/11/ciasteczka-z-jabkami.html
 
Ostatnia edycja:
Dorcia, ja tak zmieniałam z jednych na drugie ;-), Logest ma naprawdę malutką (choć oczywiście skuteczną) daweczkę hormonów, mniejszą jak w Cilest. Ginowie niestety zazwyczaj polecają te tabletki z którymi wiążą się jakieś finansowe układy ;-), smutna prawda. Tabsy należy brać od 1 dnia cyklu czyli zanim FSH uruchomi produkcję ;-) Ćwiczę już zaciskanie kciuków przed poniedziałkowym wynikiem! :-)

Kiraa, mi w tym roku 36 wybije na liczniku przebiegu, to mam już 21 stycznia święto obchodzić? :-D
 
Ostatnia edycja:
Dorcia
nie kus slodyczami :no:

piranju
tez bralam logest:-) lata swietlne temu, potem plastry evra.... A potem nic, i takie nic jest juz od hm 2008 roku :eek:
gina mam na wtorek na 17:30.... Zobaczymy co wyhodowalam.:confused2:
 
a ja juz w domu !! siedze !! jeszcze :-p

piranha no wlasnie...pieronskie 40-tki. A powiedz mi jak sie ma owulacja do plamienia ? :zawstydzona/y: bo ja nadal mimo wszystko jakies tam mam,a przy owulacji tego nie powinno byc prawda ?
Czy jutro tez brac Guajazyl ? :blink: Tez jestem strasznie ciekawa co powie, choc powiem Ci, ze wcale sie nie nastawiam jakos bardzo bo moze sie okazac, ze opinie o Nim sa bardzo przesadzone albo po prostu nie bedzie chetny zeby pomoc. No ale zobaczymy. Od popoludnia mam uczucie wypchania, wydecia,pare razy zaklulo, wiec pewnie owu juz niedlugo. A wlasnie, kiedy ja przewidujesz ? jutro wieczorem ?

Airfix ja wkopac sie ??? a cos Ty !! siedz ile wlezie :DDDD bedziesz mi dotrzymywac towarzystwa jak cala reszta juz polegnie :p a nospe bralas ? mnie nic nie pomaga jak nospa forte. A bole w 1dc mam czesto nie do zniesienia, jakbym mogla biegac po scianach pewnie bym to robila :wściekła/y:

kiraa hah dawaj dawaj :DDDD mam nadzieje ze wyhodujesz piekne pecholki !! a wlasnie - ile placilas na Femare ?
 
Nusia pozwoliłam sobie zerknąć do twoich albumów;-) - ale masz śliczną Olę!.. i jak tu nie marzyć o córci!

Oczy niebieskie - odkopałam ostatnie dwa usg przed porodem i tak 35 tc skończony, mól maluch ważył 2168 g; 37 tc skończony - 2852 g. Synek rodził się dokładnie w terminie, z wagą 2710 g. Mimo że ważył najmniej z dzieci urodzonych mniej więcej w tym samym czasie, to kiedy wychodziłam z nim ze szpitala w 3, 4 dobie, przybyło mu jeszcze około 200 g (a noworodki zazwyczaj ważą mniej w dniu wypisu). Dziecko jadło jak za dwoje - jedząc tylko z mojej piersi, po 3 miesiącu ważył 8 kilo :tak:. Teraz jest szczypioreczek, ale wyższy o głowę od dzieci w jego grupie przedszkolnej (chyba po tacie takie geny wzrostu, na pewno nie po mnie :) - a taki niepozorny na samym początku :)
 
Nuska
na wlasnie ze nic nie placilam... :confused2:M przyniosl za darmo z apteki, pytal z 5x ile zaplacic....? Bo mowilam mu ze droga.... Ale Piranja mowila ze za darmoche lek to chyb z pecholi nici beda ... Bo co to za pechole za darmoche maja byc :-)
 
kiraa ach no faktycznie mowilas przeciez !! Ale to oryginalne opakowanie Femary ? :blink: a moze M. za nie zaplacil ale nie chcial Ci powiedziec ile :happy2:


małe liski to zdjecie z zeszlego roku z lata - zreszta mam duzo duzo wiecej takich terazniejszych, tamte kochana sa z czasow kiedy byla jeszcze tycia :-) 20130616028.jpg


piranha patrz na co natrafilam przegladajac zdjecia z zoo 20130616047.jpg20130616048.jpg20130616049.jpg hehe cos dla Ciebie :-)

W ogole ja sie pytam gdzie wszyscy sie podziali ??? sama mam tu siedziec ?? :p
 

Załączniki

  • 20130616028.jpg
    20130616028.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 43
  • 20130616047.jpg
    20130616047.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 25
  • 20130616048.jpg
    20130616048.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 27
  • 20130616049.jpg
    20130616049.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Do góry