reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuska jak było serducho rano to przecież spoko , tak ? Poprawisz w nocy na półspiąco jak Kiraa pisze ...jutro wieczorem znów i będzie super !!!
 
reklama
Dorcia
nooo dobrze, super!!!! Jak najbardziej popieram, usmialam sie na glos ze szok;-)

nuska
ty nie patrz kiedy serduchowaliscie,tylko zasadz serducho dla babci Kiry!!! I koniec a nie pytaj co tu poczac.... Co tu poczac zeby poczac :-)

ja juz tez nieraz myslalam o zestawie przenosnym i insemce w o+12 jak jechalam do pracy :cool2:
 
A przepraszam że się wtrącę...Babcia Kiraa to kto ????? Waryjotko jedna !!!
Ty Kirucha jesteś ...nasza łosiemnastka...i koniec kropka !!!

Bo jak nie to Ci w Kirradupsko zasadzę kopniacora !!!
 
Dorciaaaa

bo nie moge sie uspokoic ze smiechu:-):szok::-):-):-) ja prawie 40 cha , a 18 stka to chyba od pasa w dol, albo z tylu, albo w polmroku zmroku:cool::-)
 
kiraa Babcia kiraa pffffff ja Ci dam !!! mam nakaz serduchowania wiec i niechaj tak bedzie - na pol spiaco jeszcze nie probowalam :-):wściekła/y:hahahaha przenosny zestaw zaciazajacy poplakalam sie ze smiechu :-D I przestan mi tu Babcie z siebie robic bo Babcie to ja mam calkiem fajna !! :-) Ł.mi kiedys powiedzial ze moze by tak napuscic do strzykawki zolnierzy, zamrozic, a w razie potrzeby rozmtrozic i zapodac :-D ale powiedzialam mu ze glupi jest i tyle :p ! wystarczy ze z Renia sie zaprzyjaznil jakis czas temu - strzykawka juz mi nie potrzebna nawet w slusznych celach !

Dorcia poczne poczne i rozpoczne :-) !!! powalczyc chce mimo wszystko nawet jak edno cienkie to przytyje moze nie ???? a jak nie to przynajmniej bede miala wymowke czemu sie teraz nie udalo ! ot i tyle :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Nuuska super :-) nie ma opcji dzis serducho w nocy lub nad ranem musi byc :-) bierz chłopa w obroty i mysl pozytywnie bo...przecież sie uda wiec tego sie trzymac :-) kciuki za serducho
 
reklama
Do góry