reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewelin serdeczne gratulacje:-)
Oczy niebieskie super wieści, nie wiedziałam, że tak nazywają twardości szyjki:-D niech maleństwo sobie spokojnie rośnie, a Ty odpoczywaj:-)
Piraniu jestem po piku lh i czekam na owu, pewnie zacznie się ból w nocy lub nad ranem, ładnie udało mi się pik uchwycić, nawet w nocy wstawałam i badałam mocz:-D nad jednym się zastanawiam, czy Guajazyl nie obniżył mi ph. bo dieta wciąż taka sama, piję tak samo jak piłam wodę z cytryną, piłam sodę do dzisiaj, full cytrusów w ciągu dnia, takim wyznacznikiem tego co jem było też badanie ph mojego moczu, a po jednym dniu wypicia trzech łyżek syropu ph moczu spadło z 8 na 5-5,5. a tak zwykle cały czas pasek był mega niebieski, a wczoraj i dzisiaj zielony. w ogóle coś kiepsko ze śluzem w tym cyklu było, zdarzył się przejrzysty, ale raczej był rozciągliwy lecz kremowy i ph średnie.
piję dużo, soda raczej nie przyczyniła się do zagęszczenia śluzu?
no nic, nowy cykl będzie za dwa tygodnie i nowe obserwacje:-D
pozdrawiam wszystkie forumowiczki:-)
 
reklama
Nuska
Dzieki ze pytasz, nie wiem sama co u mnie bedzie po femarze.... Zobaczymy, mocno zaciskam kciuki za Ciebie... Ty wiesz :-)
 
Nuuśka znaczy że co....że super !!! A Piranha Ci po co ??? Chłopa w obroty bierz a nie Piranhę !!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Nuska
chlopa w obroty bierz, nie Piranje :-):-):-) padlam :-)

trudno nuska, to z zamknietami oczami i na pol spiaco!!!!!!!!! Musisz serduszkowac i koniec!!!!!! Bo jak nie to sie osobiscie pojawie!!!!!! Z pejczem :-)
nich L Cie obudzi jak przyjdzie, albo na szybciora rano,ale mysle ze lepiej w nocy!!!! D lozka MARSZ:-)
 
Piranha kochana a czy istnieją jakieś sposoby na wywołanie @ ???
Mija 5 tydzień od zabiegu a ja nadal nie dostałam @ !!!
W piątek 28.II mam zabieg na nerki i nie chciałabym żeby akurat wtedy mnie zalało !!!
Ja wiem że gdybym według jego zaleceń wzięła środki anty to miesiączka sama przyszłaby po 21 dniach...ale ja hormonów nie chcę
Pomóż proszę

Kirra a co źle powiedziałam ???

Nuuska a to ja myślałam żeś się zaopatrzyła w "przenośny zestaw zaciążający" ???
Oj Ty niedobra i co teraz !?
 
reklama
kiraa haha to wpadaj :-D ale my dzis rano serduchowalismy i co poczac teraz ???? pojecia nie mam :-p

Dorcia no wlasnie - co teraz ???? jestem ze tak powiem w ciemnej dup** !! Chlopa to ja bym brala baaaa ale kiedy jego nie ma !! a mnie nie ma jutro kiedy on jest my good :eek:
 
Do góry