reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oczy niebieskie maluszek z twojego synka :) Mój pierwszy synek też nie należał do dużych - przy porodzie w terminie ważył 2710 g ale odbił sobie tą wagę bardzo szybko i jadł potem za dwoje :-). Jak tam liście malin :-)? Wiesiołek też łykasz?
 
reklama
wiem, wiem Pirania sama sobie pluję w brodę , że nie dopytałam ale ona sam też kurka mogła o tym pomyśleć i mi powiedzieć przecież to dużo by nam powiedziało a tak to w zasadzie nie powiedziała, że mam czekać na @ tylko te badania mam zrobić i przyjść od razu z wynikami :zawstydzona/y:aj aj aj
 
Piranhiu dzięki, niech mały siedzi jak najdłużej, niech sobie rośnie.

male liski, a ile miał twój synek na moim etapie? Narazie liści malin i wiesiołka nie biorę, lekarz i położna mi powiedzieli, że wystarczy tydzień przed terminem. A poza tym, bałam się tych skurczy, które po nich miałam. Nie chcę wywołać wcześniejszej akcji porodowej. Nigdzie w necie nie mogę znaleźć dziewczyn, które miały bóle po zażyciu tych specyfików. Może wy coś pomożecie?
 
Ewelin gratuluję książniczki, rany super!!! :)

Elmo ja Twojej foty nie widziałam, ale cieszę się, że jesteś szczesliwa :)

Mamawczesniaka jeszcze Oczy niebieskie przed nami, a potem faktycznie my!!! aaaa

Oczy niebieskie widzę, że samopoczucie dobre :)
 
eh polisia Ty już tak wysoko a ja też bym tak był tylko się nie udało ale było by fanie to już tuż tuż
trzymam kciuki kochana :-)

Kochana a jaką Ty masz wizytę 7.01 :) 2015?? :) żartuję wiem, wiem :)
 
Piraniu dzięki za listę, na razie zamówiłam te zestawy fertilcare i fertilman, resztę będę aktualizować powolutku

Kiraaa ale fajnie, tez mi się Paryz marzy...


Ewelin, gratulacje, samych radości z macierzyństwa!!


aljul, ja dokładnie tak mierzyłam tempkę


Dorciu, ojjj współczuję bólu glowy, weź jakieś prochy


oczy niebieskie, super, że wizyta udana i wszystko ok, moja przyjaciółka przed samym porodem miała co tydzień wizyty.


mnie dziś nadal coś ćmi podbrzusze, psychicznie lepiej niż wczoraj,miałam iść na spacer i kupić w końcu farbę do włosów, ale na dalszą trasę się nie wypuszczam, bo chodzę powolutku na razie, w porównaniu do tego jak normalnie jestem strusiem pędziwiatrem, może zaraz zejdę chociaż do sklepu po mleko do kawy
 
Oczy niebieskie, super że na wizycie wszystko ok! A z tą wagą to Ci powiem, że synkowi wychodziło z USG ponad 3kg, ordynator jak mnie przyjęli na porodówkę zbadał i też mówi, oho, będzie 3,5kg i co? I było 2790 :-p Córa pewnie też mała będzie, bo tak jak u synka obwód brzuszka ma o 1-1,5 tygodnia mniejszy od reszty... :dry:

Nuśka, ja tak jeszcze myślę o Tobie i może jak się nie uda z tym ginem to spróbuj prywatnie, pamiętam, że mówiłaś o takim co bierze 180zł za wizytę, nawet przy monicie i bardzo mnie to zdziwiło - ja chodzę prywatnie we Wrocławiu, mój bierze 150-180zł za wizytę ale u niego monitoring (2-4 a nawet więcej wizyt co 2-3 dni) kosztuje 200zł za wszystko. I to nie jest tani gin... Może u Ciebie też się taki znajdzie?

Mamawcześniaka, to ja się ustawiam w kolejce tuż za Tobą i Polisią :-D Na kiedy macie termin?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilly ja po zabiegu od razu żyłam normalnie...chodzi o fizyczne prace. Normalnie gotowałam, chodziłam na zakupy ... tylko nie dźwigałam nic i nie myłam podłóg.
Proszki pomogły...ale musiałam łyknąć dwie tabletki.

Oczy niebieskie a jaka urodziła się Twoja córcia ??? Chyba też wielka nie była,prawda ? A i Ty chyba drobna jesteś !?

Nuuśka , Lilly, Maggie,Gorgusia ,Piranha ,Elmo, Oczy niebieskie, Matik ,Kirra ,Ewelin, Airfix ,Mamawcześniaka, Araki,aniaS ,Anette,małe liski,polisia,mamakaja,maran-atha,gdusia,zakrecona,krystianmartin,ania_g,justi, aljul,marchew , czarna,klaudia 82,kiraa
i dla wszystkich których nicków nie przypomnę sobie w tej chwili
images





Wiedźma i Daria co u Was ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry