reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ewelin moje gratulacje kochana. Pochwal sie maleństwem.

Nuska ech co za glupia baba z tej ginki. Super masz psotawe i nie poddawaj sie.

A ja dola mam. Moja wizja staran oddala sie. Kasa ktora miala byc na budowe jednak jej nie bedzie. Wszystko sie sypnelo.:-(
 
Witam,

Nusiuu a moze zacznij jesc te orzechy o ktorych wspominala Pirania i pić czerwone wino wytrawne?? moze pyszne w smaku nie jest z reszta co kto lubi, ale ja pilam i mozna sie do smaku przyzwyczaic. To taki sposob naturalny ale moze warto sprobowac na to endometrium?

Ewelin
GRATULUJĘ córeczki!
 
Hello!

Ewelin, no wreszcie Mała Księżniczka opuściła swój ciasny już Pałac, GRATULUJĘ z całego serca i życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Buziaki dla dzielnej mamy i jej na pewno ślicznej córeczki!


gdusia, witamina B6 w B-100 podwyższa poziom progesteronu a obniża estrogen, warto zatem znać poziom swoich hormonów bo w sytuacji takiej jak Nuśka (progesteron ponad normę a estradiol malutki) nie warto brać B-100, w pozostałych przypadkach warto :tak:, tu przykładowy preparat: Kompleks witamin z grupy B Mega B-100 100 kaps (3993541716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (ja taki łykałam). B-100 (oczywiście jeszcze lepiej jak to będzie 2 x B-50) łykasz tylko Ty bo u mężczyzn podniesie parametry nasienia.

Annette
, WOW, jak tanio, ile jest tabletek w opakowaniu i czy skład taki sam jak poniżej?

witamina B1 100 mg
- witamina B2 100 mg
- niacyna 100 mg
- witamina B6 100 mg
- kwas foliowy 800 mcg
- witamina B12 100 mcg
- biotyna 1000 mcg
- kwas pantotenowy 100 mg
- PABA 100 mg
- cholina 100 mg
- inozytol 100 mg
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
ewelin moje wielkie GRATULACJE!!! Wszystkiego najlepszego dla WAS, wracajcie szybciutko do domku. Jesteś dla mnie dowodem na to że marzenia się spełniają. Naprawdę bardzo się cieszę. Czekamy na zdjęcia maleńkiej.
 
Ewelin to wspamniala wiadomosc gratuluje

Pirania moja temp. Dzis to 36.80 no i reszta jak na owu strasznie ogr ochota na staranka :p

Polisia to super ze u ciebie wsxystko ok juz nie dlugo i ty bedziesz tulic dzidzie

Ania_21 przykro mi . Ze sie posypalo moze jeszcze znajdziecie jakues rozwiazanie trzymam kciuki zeby tak
 
Ostatnia edycja:
Ewelin , gratuluje serdecznie !!!
Elmo , widziałam foto , pieknie wyglądasz z syneczkiem , chyba muszę sobie też takie foto ze swoim porobić :)

&&&&&& za wszystkie staraczki
 
reklama
ewelin ogormne moje gratulacje kochana !!!

dorcia no widzialam Slonce, mam zdjecie przecie nawet...:zawstydzona/y: nie wiem co sie podzialo, ale moze skoro sie podzialo jakies cholerstwo, to sie odbuduje nie ? :blink: trzeba myslec pozytywnie, zbieram sie do kupy ! :happy2:

piranha doczytalas co pisalam ? ze to samo mi ginka powiedziala...tzn ona sie mnie spytala czy ja nie odstawilam estrogenow i stad to plamienie. No dobrze ale powiedz mi jak to sie ma do tego ze estrofem odstawilam przecie w 12dc, potem tylko jeszcze bralam te 2 dni po 1 tabletce a plamienie bylo o wiele pozniej. Zrobilam wczoraj test, krecha jest, aczkolwiek nie pikowa, ale jak na 22.00 i wieczorna pore ( gdzie u mnie zawsze testy mniej intensywne ) to krecha widoczna i nie najgorsza :blink: wzielam wiec wczoraj i przedwczoraj 1 tabletke Estrofemu, jaki teraz przyjmujemy Slonko scenariusz ? co robic ? bo dzis juz 4 dzien przerwy, strzelic jakies serducho ? :happy2: Tylko pamietaj - do 13.00 ;-) boli mnie podbrzusze znowu.

zakrecia ja staram sie byc na maxa wyluzowana, powiem Ci szczerze ze po roku na prawde do tego inaczej podchodze, nie mam juz takiego musu ze wzgledu na czas...chce po prostu zeby sie udalo, teraz, czy za miesiac, za dwa za szesc, ale chce zeby sie udalo :blink: podejrzewam ze u mnie kluczem do sukcesu oprocz tego wszystkiego co tu robimy bedzie dobry lekarz, bo bez tego niestety ani rusz. Pewnych rzeczy sama nie przeskocze, a np fajnie byloby zobaczyc jak teraz ma sie endo, czy pecherzyk sprzed dwoch dni rosnie, czy endo znowu zaczyna tyc, czy stori w miejscu, no ale o tym to tylko moge pomarzyc :|
 
Ostatnia edycja:
Do góry