reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Aljul Podobno najlepiej mierzyć "na dole" :) Ale ja też mierzę pod językiem - tylko mierz dokładnie w jednym miejscu bo temperatura w ustach w różnych miejscach pod, nad językiem, jest inna. I stała mniej więcej pora mierzenia i będzie ok :)
 
małe liski, nie widzę na wykresie zaznaczonych objawów (np. ovulation pain) ale z tempek i śluzu pasuje mi owulka tak jak zaznaczył program czyli w 20 dc :tak:, to za mało jednak by celować w O+12 bo w tej metodzie musisz znać godzinę a nie dzień owulacji. Ładny wykres! :-)
 
Pirahna dziękuję. Ból owulacyjny - 16 dc. Właśnie dlatego ciężko chyba ustalić kiedy wstrzelić się z metodą O+12, bo jest duża rozbieżność w dniach między 16 dc i bólem owu a kremowym śluzem w 20 dc :-).

Czyli radzisz pochodzić na monitoring przed staraniami by lepiej uchwycić owu?


Zazwyczaj w cyklach mam ten charakterystyczny ból owulacyjny, ale w tym cyklu tak jakby go nie było - to co zaznaczyłam w 16dc to był po prostu jedyny ból jajników jaki czułam. Czyli jeśli w cyklu staraniowym będę czuła wyraźny ból któregoś jajnika to wtedy powinnam odliczyć 12h, tak? Czy czekać na śluz kremowy? Już pogubiłam się :)
 
Ostatnia edycja:
anias z tego co pamiętam to chyba lepszy jest termometr rtęciowy - u moich dzieci też bardziej wiarygodnie pokazuje temp.
 
Aljul pewnie masz racje, ale wiesz co? Jak rano sie budze i musze zmierzyc temperature o 6.30 w weekendy to jestem pol przytomna i elektroniczny to chwilka i tempa zmierzona a rteciowy to z 5 min by musial w srodku siedziec. Uciazliwe to by bylo dla mnie.
 
Od 5 rano walczę z bólem głowy....jak na razie przegrywam :-(

EWELIN kochana GRATULUJĘ !!!
Witaj Słoneczko w tym pokręconym świecie...rośnij zdrowo Kruszynko !!!
Wszystkiego cudownego dziewczyny dla Was !!!
O jej jak się cieszę !!!

I oczywiście czekamy na zdjątka....oj oj nie mogę się doczekać !!!
 
reklama
anias ja mam to szczęście że wstaję między 5 a 6 bo przy moich rannych ptaszkach nie ma czasu na leniuchowanie:-);-)
 
Do góry