reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuska a masz pewność że ona Ci pokazywała endo ??? Widział to inny lekarz który by potwierdził tego "plemnika" ???
Może ona zbadała co innego ???

Odpocznij...wyśpij się !!! We środę dowiemy się co i jak !!!
 
reklama
Nuuuśka, to plamienie było moim zdaniem od nagłego spadku poziomu estrogenu niestety :-(, to coś jak w tabletkach antykoncepcyjnych - łykasz w nich estrogen, który hamuje wydzielanie FSH oraz progestagen, który hamuje wydzielanie LH, przestajesz łykać tabletki i następuje krwawienie. Po prostu tak reaguje Twój organizm, dziewczyny biorą po nawet 9 tabletek Estrofemu (i to nie mite 1 mg ale 2 mg, niektóre biorą nawet po kilka tabletek Estrofemu forte 4 mg) i po odstawieniu w 12 dc nic się nie dzieje ale każdy organizm jest inny i plamienie/krwawienie po nagłym odstawieniu estrogenu jest niestety możliwe :-( U Ciebie wpłynął na to pechowo fakt, że pierwszy pęcherzyk nie pękł więc doszło do sytuacji, że spadł z czasem poziom estrogenu a poziom progesteronu (który też powstrzymuje złuszczanie endo) nie wzrósł, pechowy zbieg pechowych okoliczności :-(, gdyby tamten pierwszy pęcherzyk pękł to wzrósłby poowulacyjnie progesteron i zaczął znów wzrastać estrogen i nie doszłoby do takiej sytuacji. Gdyby udało się przyłapać zatem pierwszy pęcherzyk o ładnej wielkości przy ładnym endo to warto wstrzyknąć Pregnyl by zwiększyć szanse, że on pęknie. Wiem, że to plamienie może przerażać ale to naprawdę nic groźnego i nie ma żadnego wpływu na kolejny cykl, według mnie wciąż jesteś w poprzednim cyklu i warto zrobić test LH by się dowiedzieć co się stało z tamtym dorodnym pęcherzykiem. Wydaje mi się, że jeśli będziesz brać Estrofem w dawce 2x1 8-12 dc (możesz w 8 dc wziąć wstępne 1x1) a potem cały czas po 1 tabletce do implantacji (po implantacji estrogen sam wzrośnie) to ten problem się nie pojawi, naprawdę czuję, że tak będzie i że w kolejnym cyklu się uda ...niestety przy problemie pod tytułem "cienkie endo" tak jak napisałaś nie pomoże psychika :-(, trzeba albo zrobić tuning estrogenami albo znaleźć powód niskiego poziomu estrogenu. Co do tego "plemnika" - podobno endometrium zawsze ma kształt wrzeciona więc uwzględnia się największy jego wymiar.

Kiraa
, witamina E tylko u niektórych kobiet tak może zadziałać, może trafisz do tych, u których nie będzie mieć wpływu na EWCM ;-), ja łykałam a miałam kompletną suszę :-)

Dobrej nocki babeczki!
 
Ostatnia edycja:
wchodzę codziennie i czekam na wieści od Ewelin :)

dziewczyny Matik, Nuska ja trzymam za Was kciuki, liczę, że traficie na dobrych lekarzy i musi się udać :*

u mnie ok, krótko, ale myślę o Was!
 
Ewelin przeogromne gratulacje!!!! Spełniło się Twoje marzenie!!!!!! Dużo zdrowka dla Was dziewczyny!!!!!!
 
Ewelin, jak cudownie!! super! na prawdę bardzo się cieszę :)
Nuśka, przytulam

A powiedzcie mi czy przy stranaich dziewczynkowych trzeba koniecznie łykać B-compleks? Który najlepiej? ceny na all kosmiczne:eek: Mąż jak coś też powinien łykać? Trochę się pogubiłam już..., wiem, że mam kupić żurwainę, cytrynian wapnia, wit. c, ale co jeszcze....:sorry2:
 
Dzień dobry
Jak to dobrze że juz piątek :-)
Ewelin gratulacje:-)

Gdusia ja lykalam ta B-50 KOMPLEKS WITAMIN Z GRUPY B - 100 KAPSUŁEK (3970826124) - m.allegro.pl w szczęśliwym cyklu Dwa razy dziennie M noe bral bo ona wplywa na poprawe parametrów żołnierzykow :-) ja lykalam jeszcze cynk i acard po owulce

Nuuska słońce ja dalej wierzę ze niedługo dla Was zaswieci słońce i ze uda Wam sie Wiem ze to nie łatwe ale nieprzejmuj sie tym co powiedział ten babsztyl wstrętny Jak poszłam do innego ginekologa ( mówiła Ci nowego w moim mieście) to on mówił ze w dużej mierze wplywa na poczeviecie dzidzi psychika i nastawienie Kazal wyluzować i cieszyć sie z sexu a nie podchodzic do tego z stresem i milonem mysli Jak kobiecy organizm będzie wyluzowany i odprezony to latwiej zachodzi sie w ciaze Kurcze obyś trafila na takiego lekarza vo Ci pomóże Jak cos to zapraszam do mnie kochana Wizyte Ci zalatwie:-)

Kirusia to odpoczywaj:-) Ja mam weekend wolny Będziemy dalej zwiedzać meblowe itp sklepy ;-) Paryż hmmm super :-) to oby udalo sue jechać i żebyście wrócili w trójkę :-)

Milego dnia i spełnienia marzeń
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elmo, dzięki za przekazanie tak cudownych wieści!!

Ewelin, super Kochana! GRATULUJĘ UPRAGNIONEJ CÓRCI!!!! Z niecierpliwością czekam na zdjęcia! :-D
 
Do góry