reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
EWELIN gratulacje i zdrówka dla Ciebie jak i dla córci życze:-):-):-)

Ja tak samo codziennie Was czytam lecz nie mam nic mądrego do napisania więc mało pisze:-D:-D:-D

Powodzenia dla wszystkich staraczek:-):-):-)
 
Nuuuśka, tak, czytałam, to krwawienie było być może właśnie z powodu spadku poziomu estrogenu - nie było zatem groźne i nie ma żadnego wpływu na cykl kolejny ...nie rozumiem tylko dlaczego pojawiło się pod koniec tego mega spadku kiedy przecież nowy dorodny już pęcherzyk naprodukował nowe porcje estrogenu, tylko to mi nie bardzo pasuje do tej teorii, no i dlaczego zaczęło się w dniu kiedy endo było już tak cienkie, logiczne by było gdyby to krwawienie było wcześniej. No ale nic, tego już się nie dowiemy, nastepnym razem rozegramy to inaczej choć zapewne nowy lekarz będzie miał nowe strategie :-) Pik mógł być wczoraj albo nawet przedwczoraj kochana (skoro pęcherzyk miał na USG 21 mm) więc ta kreska dzisiejsza to może być już opadający poziom LH, zrób kolejne testy by zobaczyć czy intensywność kreski opada czy narasta, tempka jednak rośnie tak jak gdyby wzrósł poziom progesteronu a pęcherzyk pękł (lub wchłonął się, to wyjaśnią kolejne tempki) i nie produkował już estrogenu. Strzelcie dziś serducho :-)
 
Ewelin
ogromne gratulacje...ucalowania dla ksiezniczki i dla Ciebie !!!!!:-) Ale sie ciesze

piranju
to bede brac vit e od nastepnego cyklu, hm tak sobie mysle co z tych czarodziejskich suplementow tak zadzialalo, ze podnioslo mi libido, ktore bylo rowne zeru... :cool2: Czyzby Dostinex :cool2:

marchewciu
odzywaj sie :-) co u Ciebie

nuska
kolejny cykl z serii z archiwum X...

Zakreciu
no zobaczymy dokad pojedziemy, dzieki za kciuki:-)
 
klaudia82 widzę że też masz 2 synków i córcia w drodze - też mi się marzy takie trio - 2 synków już mam więc teraz przydałaby się córcia tak "dla uwieńczenia dzieła" do kompletu. Czy przesłałabyś mi może jak wyglądały Twoje starania o córcie? Będę Ci wdzięczna za wszelkie wskazówki.
 
reklama
Pirahniu czy mogłabyś zerknąć na mój wykres w tym cyklu? Nie robiłam niestety testów owu - więc mamy tylko wykres temperatury, zaznaczyłam też na wykresie ból prawdopodobnie owulacyjny i dzień w którym pojawiło się najwięcej śluzu płodnego i dzień w którym pojawił się śluz kremowy (bardzo bardzo mało). Patrząc na ten cykl - w którym dniu powinnam spróbować O+12? Program zaznaczył mi dzień owulacji na 20dc ale mi się wydaje, że owulacja była wcześniej - 18tego, może 19tego, co o tym myślisz? I ból który pojawił się w dni płodne nie był tak mocny i charakterystyczny jak w poprzednich cyklach - ale zaznaczyłam go na wykresie, bo był to jedyny ból/pobolewanie jajników jaki czułam w tym miesiącu...

temperaturę w tym cyklu mierzyłam od 13dc (wcześniej chorowałam, ale dopisałam wstecz średnią temperaturę jaką mam w I części cyklu, bo chyba program nie chciał wyznaczyć dnia owu, za mało danych było..?)
 
Ostatnia edycja:
Do góry