reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
marchew oj kochana obys mowila proroczo :) Dobrze ze po dlugim czasie cos sie u Nas ruszylo, od poczatku roku dwie kreseczki sypia sie coraz ladniej :tak::happy2: Tylko jakos Nam z Dorcia ciagle nie po drodze :zawstydzona/y: Ale na kazda z Nas przyjdzie pora, wierze w to :)

gocha Katowice :) jest napisane w profilu pod zdjeciem obok :)

Poki co, znowu cos mnie dopadlo..kurde no. Smarkam i smarkam i przestac nie moge :dry:
 
małe liski fajne te banerki

Nuuusiu dziękuję za odpowiedź

gochaa też ma problemy z tarczycą - niedoczynność, więc dokładnie wiem o czym piszesz - u mnie pojawiła się około 7 lat temu - po 1 porodzie
 
Marchew kurka aleś mnie wystraszyła...no już myślałam że coś przeoczyłam !!!
Słuchaj będzie co będzie...nic nie zmienisz ...ale racja że lepiej sobie w głowie tak poukładać żeby nie płakać !!! Czekamy aż dzidziuś pokaże co ma między nóziami !!! Zaciskam &&&&&&& za jajeczka !!!

Nuuśka no coś Ty...zostałyśmy same na placu boju niezajajcowane ???
Ja dzisiaj jak byłam na badaniu to widziałam się ze znajomą ... mówiła że panuje grypa,wysoka gorączka i w ogóle...kuruj się żeby Ciebie nie dopadła !!!
 
Ostatnia edycja:
Piranju
a ta rybka to zebra czy mini- piranja?:-) Gratulacje

roszpunka
dzieki, ale chce sama :cool2: jak bedzie z czyms problem, to bede pytac :-)

Aljul
ale sie wzruszylam opowiescia :blink:

Nuska
trzymam kciuki za wzgorek :cool2: ja przenosze sie na marzec, biore urlop chorobowy na polecenia gina i jade nad morze sama z M :cool2: mala Kircie robic:happy2:
Widzialam i wiedzialam ze chuc cie dopadla :cool2: test piekny

Mtik
za betke... Sliczna:)

dorcia
kciuki, zeby ladnie spadla


Lilly kurde ale pech

Maleliski
ale sliczna Zosia.... Ja tez taka chceeee

gocha
witaj, jeszcze piku nie widac

,archewciu
trzymam kciuki za zdrowa dzidzie:-)


Oczy
emolium jest dobre
 
Nuuśka wiesz co ... nie mam jeszcze wyniku bety...robią właśnie teraz moje badanie !!! Dobra jest ta karta stałego klienta w diagnostyce ... nie muszę błagać o wyniki...wchodzę i mam :-D
 
kiraa ...pamiętaj - najlepsze zawsze zostaje na koniec - czyli synków mamy to teraz czas na córeczki:-)
"Często lecąc w niebo łamię skrzydła, ale nie dają za wygraną - pamiętając że nie poddać się znaczy zwyciężyć"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kiraa no właśnie tak myślałam ale ten z 13 dc wygląda na pozytywny na żywo. Te zdjęcia jakieś dziwne mi wyszły ale mogę się mylić. Zobaczymy w przyszłym cyklu zacznę mierzyć temperaturę i stosować się do zaleceń dziewczynkowych :)

Na dziewczynkę do 12 dc mamy się kochać niby tak? Czy możecie podrzucić tu te suplementy itp ? Bo ja zielona w tym wszystkim :p

Zakrecona gratulacje ! Cudny prezent na walentynki ;)
 
Do góry