reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chciałam się was poradzić bo to pierwszy cykl z testami i nie wiem nic :p czy ten pik był w 13 dc bo nie umiem rozszyfrować. Te testowe kreski są jakieś dziwne ;/

Dzięki za przyjęcie :)
 

Załączniki

  • 1392052502290.jpg
    1392052502290.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 20
  • 1392052522307.jpg
    1392052522307.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Witaj Gocha :-) Coraz więcej nas marzących o różu - będziemy solidną bazą wiedzy dla statystyk u Pirahni:tak:

Piranha dziękuję! Będę w takim razie męczyła cię w odpowiednim czasie

Aljul my chyba zaczynamy w tym samym czasie starania - lipiec/sierpień tak? Ja dietę zacznę od kwietnia, na razie staram się już lekko zmodyfikować moją codzienną dietę w stronę dziewczynkowej. Wieczorkiem podeślę nazwy suplementów które kiedyś tutaj skopiowałam sobie na forum
 
małe liski - dobrze dziękuję, jak ja znajdę coś ciekawego to też będę podsyłać. Odczytałaś może to co pisałam z tej książki K. Wójcika - dużo tam pisze tych rzeczy które zostały poruszone - dosyć ciekawa lektura
 
A powiedzcie czy witamina c może wpłynąć na dziewczynkowe starania bo ja biorę 5x200 mg bo niby pomaga w hashimoto ? Jak z tym jest ? :)
 
Gocha WITAJ !!! Co do tarczycy-nie pomogę niestety !!! Ale kciuki w odpowiednim czasie będą zaciśnięte !!!
 
Laseczki nieogarne dzisiaj każdej odpisac ;-) ale jak juz pisalam narazie nie dziekuje żeby niezapeszyc :-)

Staram sie i nie powiem K do piątku;-) kupiłam test w rossmanie

Milla ale masz przystojniakow w domu
Elmo sliczny synuś :-)

Nuuska kciuki za,owocny cylk :-)
Ale jestem zmęczona Masakra


Dziękuję że jestescie Milego wieczoru
 
Aljul nie podeślę jednak zdjęcia banerku spiderman'a - właśnie przeglądam zdjęcia z urodzin, mam zdjęcia banerka ale zrobione z daleka i prawie nie widać szczegółów, światło do tego kiepskie. Kolega na pewno robił zdjęcia banerka swoim super aparatem :-)- może podeśle mi w następnych dniach, wtedy zamieszczę.


Ale przekopałam stare zdjęcia - to jeden z ostatnich banerków, który akurat robiłam dla koleżanki. Jest fotografem dziecięcym - przy okazji polecam robi bardzo ładne zdjęcia :tak:. Wracam do banerków i obrazków dziecięcych od marca, mam nadzieję.

3P4A7394.jpg
 

Załączniki

  • 3P4A7394.jpg
    3P4A7394.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 30
piranha a dzis jeszcze powtarzac tesciora czy nie ? Czy poczekac do jutra ? :) :blink:Wzialm 1/4 dupka, ale tak. Biore pod uwage to ze moze byc tak jak kiedys pamietasz ? ze pierwszy pozytywny test byl zafalszowany i dopiero potem po chyba 3 dniach jak dobrze pamietam byl ten wlasciwy :blink: Choc ginka mowila, ze owulacja tuz tuz to hmm, moze akurat ? Czyzby wiec Estrofem nie wydluzyl w tym cyklu I fazy ? :happy2:

aljul Slonce mi zamawiala ze swojego konta piranha na ebay-u bo ja tam konta nie mam jeszcze. Na pewno tam testy oplacaja sie bardziej niz tu kupujac w Polsce, bo za 50 sztuk o czulosci 30 zaplacilam wlacznie z przesylka 63zł ( z Anglii) a tu w Polsce za 30sztuk o czulosci 30 placilam i tej kobiety ktora mnie okantowala z przesylka 58zł :zawstydzona/y:zdzierstwo normalnie.

gocha witaj :) widze, ze jestes ze Slaska, a skad dokladnie ? i widze, ze kolejna kobitka tarczycowa - witaj w gronie :blink:szkoda ze kolejna staraczka dziewczynkowa, dawno nie bylo tu nikogo oprocz mnie i Dorci starajacych sie o siusiaczki.
 
reklama
Nuuska dokładnie jestem z Gliwic ;) a Ty ? No niestety tarczyca moze być bardzo uciążliwa ale jak się w miarę wyreguluje to można z tym żyć :)
 
Do góry