reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Jestem 32 dc. Owulacja niby 10 dc.
Matik mam prośbę bo mnie przed chwilą skomentowalas na ovu, więc masz dostęp do mojekresu,wrzuc mój wykres to Piranha zobaczy.piszę z tel.
 
Słuchajcie ja w poprzedniej ciąży miałam tak test pozytywny poszłam do gin. odrazu USG nic nie widać co mówi nastraszył ,że może to być ciąża pozamaciczna kazał odrazu zrobić Bete podesłać mu wyniki sms , i kazał jeszcze raz zrobić kolejnego dnia czy Beta rośnie zrobiłam wyniki wysłałam sms i się okazało ,że wszystko dobrze poprostu to była bbardzo bardzo wczesna ciąża gdzie nie było widać jej jeszcze na USG więc głowa do góry... Może zrób jutro Betę i będzie wszystko jasne .

Jestem dobrej myśli, a ten lekarz jakiś dziwny i tak poprostu póścił Cie do domu mój to mnie chciał zostawić na obserwacji
 
reklama
Dziewczyny przepraszam....musiałam ochłonąć !!!

Dziękuję za te wszystkie kciuki...pozytywne myśli i w ogóle...jesteście wielkie !!!
Kciuki można puścić...przydadzą się później

A więc 7t6d brak serduszka ....wszystko nie tak ...zarodek nieprawidłowy...wszystko nieprawidłowe !!! Nawet szyjka i macica wyglądają źle !!!
Jutro zrobię zdjęcie fotce z usg to Wam pokaże...wygląda to okropnie !!!
Lekarz coś wspomniał o zaśniadzie groniastym...na razie nie czytam co to za paskudztwo mogło stanąć na drodze mojemu szczęściu...nie chcę myśleć,nie mam siły !
Dostałam leki uspakajające bo nie mogłam sobie sama poradzić !
Jutro rano mam się stawić w szpitalu..dwóch lekarzy przeprowadzi usg i podejmą decyzję co dalej ... ale nie ma niestety nadziei że się to dobrze skończy !
Jedno pocieszenie że ta strata nie ma nic wspólnego z kamicą !
W ogóle lekarz stwierdził że mam silny organizm że się sam nie oczyścił !!!
Beczałam, beczę i będę beczeć ....a pytanie "dlaczego?" pozostanie bez odpowiedzi na zawsze !

Tak więc poproszę może o te kciuki jeszcze jutro ! Żeby wszystko poszło ok !!!
 
Do góry