reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranhuudalo sie ale najezdzilismy sie w Tesco nie bylo Dopiero w 3 aptece :-) Kupilam 2 ale chyba dopiero w niedzielę zatestuje

Krystianmartin ale masz super rodzinę:-) Gratuluje juz niedługo Kornelka dolaczy :-)

AniaS ja tez szukalam w aptece u siebie i babeczki tez sie na mnie dziwnie patrzyly ;-)Ja kupilam na allegro elektroniczny

Maggie uroczy synek:-) a Ty jaka śliczna laseczka :-)

Nuuska myślałam o tym ale jakos nie wyszlo. Choć działalność mam założona musialabym tylko rozszerzyc działalność... moze kiedys Narazie znajome przychodza Co do objawów @ to raczej brak Dzisiaj bylo klucie na wysokości pepka i po prawej stronie a teraz dziwnie rwie w okolicy pachwiny tak jakby cis w dol ciagnelo:-/ ale nie wiem co to

Kiraa widzisz moze nie wszystko stracone w tym cyklu Glowa do gory
 
reklama
Zakręcona ja też nie miałam typowych objawów na okres, owszem bóle podbrzusza ale takie właśnie jakby ciągnięcie w dół bardziej !!!
Więc trzymam kciuki mocno!!!
 
witajcie dziewczyny :) na urlopie jakoś ciężko idzie mi podczytywanie Was a o udzielaniu to ja już nie wspomnę... tragedia... w ogóle jaka pogoda pod psem... prądu u nas pół dnia nie było a teraz tylko jedna faza chodzi...dobrze, że teście mają kominek bo byśmy zamarźli... przesyłam Wam przy okazji świeżą porcję fluidków... z tym wiatrem lepiej się rozejdą ;p ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Zakręcona- to kciuki za miła niedzielę :) &&&&

Nie mam aktalnego zdjęcia, ale to ja z Ociupinkiem i M w wakacje IMG_0219.jpgIMG_0272.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0219.jpg
    IMG_0219.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_0272.jpg
    IMG_0272.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 54
Wszystkie laseczki
dziekuje za wsparcie, podnioslyscoe babcie Kire z megadola starczego ;-)

Piranju

dziekuje Ci za decyzje, wzielam Clo, i chyba bede brac do pon/ wt, potem pojde na usg izobaczymy... Jajniki znow czuje... Dzis mam oficjalnie 10 dc, ale biorac pod uwage fakt, ze @ rozpoczal sie 1 dc prawie w nocy/ zapisalam to jako 1 dc, moze blednie/ tak w sumie dzis mam 9 dc.... Ja zawsze owu mialam jak w zegarku 14 dc, ale wiemy jak to jest w cyklach starankowych, ze sa INNE niz te cykle probne... Bede zdawac relacje obiecuje, buzki sle

maggie
piekna z Ciebie babeczka, jaka mloda :cool2:

krystian
slicznych masz synkow, obiecaj ze wstawisz zdjecie trojki dzieciaczkow tzn Kornelka tez ma byc za jakies pare mies :cool:


ania
ja mam termometr owulacyjny, babki w aptece nie wiedzialy coto, zamowilam na allegro

nuska zaciskam kciuki

zakrecona
czekam jutro z ranca na info o ii

gorgusia
sliczna jestes
w ogole tu wszystkie takie sliczne lasencje i takie kochane jestescie.... :)


a ja sama w domu, wiatr wali mi w okna, zaluzje trzepocza, synus poszedl ladnie spac. A ja popelnilam dzis naszepujace grzechy wypilam pol butelki winka, zjadlam pol Mikolajka czekoladowego, po 2 mies niejedzenia slodyczy, bo mialam dola. Teraz czekam az M wroci, ... I ide wypuscic kota na siusiu ;)
 
Ostatnia edycja:
Kiraa, nie jestem młoda kwalifikuję się do tej samej kategorii wiekowej co Ty, przecież ja mam 35 już ....a Ty przecież nie jesteś żadną babcią :wściekła/y:Natchnęłaś mnie idę po coś słodkiego, a Ty masz synka ile ma ?
Gorgusia synuś słodziak a Ty bardzo ładna babeczka, troszkę mi przypominasz księżną Kate :-)
 
Maggie
ale ta fotka to ile lat temu robiona? Bo tak mlodziutko wygladasz :-) moj synus ma 3,5 r. Wiem ze ta sama kategoria wiekowa kochana ;)

maggie masz racje gorgusia wyglada jak ksiezna Kate!!! :-)

A ja spac nie ide, bo sie boje hm... Jeszcze nigdy nie bylam o tej porze sama w domu... Ale dzis M ma wychodne i zgodzilam sie ze moze wrocic pozniej, i ze nie bede sie bala...:szok: Hm.... Ale sie boje wiec nie spie, ide wpuscic kota, bo z nim sie nie boje :cool:
 
Kiraa ta fotka robiona pięć lat temu :-) synusiów też mamy w podobnym wieku mój ma 3 lata i 3 miesiące
ale mi zawsze mówili że nie mam tyle co mam
jak poszłam do gina to mówi do mnie a pani młoda ma pani jeszcze czas na drugie jak na mnie spojrzał a potem mówię mu że mam 35 to on no to rzeczywiście już niemłoda pani jest
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dzisiaj z wielkim opóźnieniem. Trochę mi się życie komplikuje, ale co tam.

Piranha, mina niewiniątka mówi wszystko. :-)
Maggie, jesteś śliczna! Normalnie się na Ciebie nie mogę napatrzeć.
Gorgusia, ładna z Ciebie kobieta. Masz piękny uśmiech.
Krystianmartin, cała trójka do schrupania. ;-)
Olusiu, nie miałam jeszcze okazji - przykro mi. :-( Uda się następnym razem.
Daria, ja też bym obstawiała nietrzymanie moczu.
 
Do góry