reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
maggie prawda jest taka że mam 38 lat. nie czuję sę na tyle ale jednak...Po 35 roku zycia zmniejsza sie płodność kobiety a jeśli chodzi o wystąpienie wad płodu zwiększa się drastycznie:-(. Czasami sama zastanawiam się czy powinnam starać się w tym weku o dziecko
 

Krystian
doskonale to rozumiem, bo sama mam nieraz dylematy, ja za parę miesięcy skończę 36 lat zdaję sobie sprawę z tych zagrożeń itd...
Jednak często to sam wiek podwyższa już na starcie to ryzyko, mówią że to różnie dla różnych kobiet bywa, ja znam wiele przypadków dookoła gdzie mam starsze mamy po 40 stce i dzieci są zdrowe. A patrząc na te celebrytki po 40stce to już wogóle się zastanawiam jak one to robią ...Ryzyko zwiększa się ale też bardziej jeszcze zwiększa się po 40 tym roku życia

Myślę że jeżeli jest w Tobie takie ogromne pragnienie dziecka, to będziesz walczyła, a widzę że masz ogromne, poza tym teraz już musi być dobrze bo ostatnio poszło nie tak, to teraz na pewno będzie ok !!!!
Puste jajo płodowe miała i moja koleżanka która ma 28 lat także różnie to bywa
 
Ostatnia edycja:
maggie, ależ z Ciebie piękna kobieta!!! ...będziesz mieć śliczną córeczkę :tak:

krystianmartin, ale Twój synuś był (i jest :-)) śliczny, schrupałabym go. Powiem Ci, że na moim monitorze kompletnie nie widać tej bilirubiny :-), Krzyś to miał twarzyczkę prawie w odcieniu tego fotelika, w którym siedzi Martinek ;-) Naprawdę ślicznych masz chłopaków ...i będziesz mieć śliczną ( i ZDROWĄ) córeczkę do kompletu, już ja Ci to obiecuję.
 
Piranha myślę że jak się zrobi profesjonalny makijaż to z każdej kobiety można wydobyć jej piękno:-). Na codzień tak nie wyglądam, dziękuje za miłe słowa!!!
Krystian no właśnie weź sobie do serduszka słowa Piranii, mądra z niej kobietka i zna się na rzeczy jak nikt... z jej pomocą naprawdę będziesz mieć śliczną i zdrową Kornelkę :-) aż mi się serce cieszy na samą myśl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry