reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nuuuśka piekny kociak. Ja mam dwa psy;-).

Dorcia co u Ciebie? Daj znać co tam po USG.

Piranha zobaczymy jutro co tam z plamieniem.
Gorgusia jeszcze raz gratulacje:-D
Matik pochwal się jutrzejszym prezentem od Mikołaja:-D. Mam dobre przeczucie:tak:
 
Melduję że żyję
Jestem totalnie padnięta ...odezwę się jutro :-D

Krystianmartin Nuuśka Matik Maggie i wszystkie moje kochane babeczki
TRZYMAM &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Was wszystkie !!!

Piranha
pozwoliłam sobie wysłać do Ciebie kolejną PW ... będę wdzięczna za odpowiedź !

Spokojnej nocki !!!
 
Nuuuśka, każdy kolejny cykl na pewno będzie miał coraz doskonalszą strategię ale kolejnych już nie będzie, przynajmniej przez najbliższych 9 miesięcy :-D Co do progesteronu - po prostu masz czuły na poziom progesteronu ośrodek termoregulacji w mózgu :-), u zakręconej jest on mniej czuły więc wykres wygląda stabilniej. Duży skok tempki nie oznacza zazwyczaj zatem, że masz więcej progesteronu, czasem ktoś może mieć wyższy skok a niższą wartość tego hormonu jak dziewczyna z niższymi tempkami w drugiej fazie ...ale mam przeczucie, że Twój progesteron będzie kochana w porządku :tak: Co do Estrofemu - może zgubiłaś go? :-D

zakręcona, głowa do góry, masz piękny wykres a jak nie uda się teraz to następnym razem uda się na pewno, niestety odstęp + zakwaszanie zmniejsza znacząco szanse :-( ale na spełnienie marzeń czasem warto poczekać. Testujesz jutro?

gorgusia, w kolejny wtorek już wizyta? ...myślałam, że dopiero w skończonym 7 tygodniu :-) A jak Ty liczyłaś wiek ciąży? Jak dla mnie to jest mniej więcej 4t2d dopiero (beta też do tego pasuje, przeciętna dla 4t1d to 150 mIU/ml, większość kalkulatorów liczy zakładając 14-dniową FF) i na wizytę dość wcześnie.

Dorcia, kochana, położę dzieciaczki i zerknę w PW.
 
Ostatnia edycja:
Wiem kiedy była owulka,więc według tego liczę. Kacper przez liczenie według OM był zbyt wcześnie wywoływany z kryjówki.... No nic....wizyta umówiona i pewnie pojedziemy. Nawet żeby zobaczyć czy wszystko ok. Może będzie już coś widać. Czy lepiej przekładać wizytę? Oj....motam,motam...
 
Piranhu jutro bede testowac Wiec trzymac kciuki A ogólnie dzisiaj nie mam humoru, oby jutro bylo lepsze Ba musi byc wkoncu sa mikolajki i ja chce swoj prezent i koniec :p

Kolorowych snow :-)
 
gorgusia, kalkulatory zakładają zazwyczaj 14 dni FF i 14 dni FL, zatem 4t+0d to termin @, 4t+2d to 2 dni po terminie. Jako że liczy się skończone dni to u Ciebie jest to mniej więcej 4t+1d. Sprawdziłam i moje wyliczenie pasuje idealnie do bety :-), beta dla 4t+1d to 100-200 (przeciętnie 150) mIU/ml, w 5t+5d beta powinna wynosić 9.050-21.040 (przeciętnie 13.730) mIU/ml, Twoja beta to przecież 158 mIU/ml. Założyłam, że owulkę miałaś w 25 dc. Ja właśnie uwzględniłam, że miałaś bardzo długą FF a Twoje wyliczenie tego nie uwzględnia :-), jeśli lekarz tego nie uwzględnił u Twojego synka to faktycznie mógł być wcześniej wywoływany. Twój suwaczek zakłada, że do zapłodnienia doszło w 14 dniu FF a więc "postarza" dziecko o 11 dni i o tyle wcześniej byłoby wywoływane, w 5 tygodniu zobaczysz na wizycie pęcherzyk ciążowy, zarodka prawdopodobnie nie będzie jeszcze widać.

Uciekam położyć moje łobuziaki spać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zakręcona to kciukasy za Ciebie mocne trzymam oby się udało
Dorcia kochana to odpoczywaj
Piranho droga ponieważ mam luteinę dopochwową, Nuuuśka ma mi wysłać podjęzykową jeszcze a nie wiem czy mi braknie to czy mogę ja zamienić na duphaston bo duphaston udało mi się załatwić?
 
Do góry