reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa, widać, że LH rośnie, estrogeny również bo pięknie tempka poleciała (masz EWCM?), mi się wydaje, że owulka będzie w okolicy niedzieli więc faktycznie pechowo z tym USG. Rób jednak testy i spróbuj jak najdokładniej wyłapać moment piku LH, może owulka się jednak przesunie, najlepsza sytuacja to np. pik w niedzielę wieczorem a na poniedziałkowym USG pęknięty pęcherzyk :-), wówczas działając w poniedziałek po USG trafiłabyś być może idealnie :-) Będziemy na bieżąco obmyślać strategię tylko daj znać czy to ma być odstęp przed owu czy O+12 ...albo to i to ;-)


Matik, a który masz dziś dpo? Trzymam kochana kciuki, bardzo chcę by grudzień był szczęśliwy dla wszystkich Was!
 
reklama
Piranhu wydaje nam sie ze rozmowa negocjacyjna przebiegla dobrze Dalismy im nr i maja sie zastanowić :-) co do tempki to troszkę mnie zasmucila A właśnie może miec na nia wplyw ze w nocy ciągle sie budziłam u krecilam ? Nie wstawalam z łóżka

olusia przykro mi...trzymam kciuki za,następny raz

Reszte doczytam wieczorem
 
Dziekuje Piranju za wsparcie, EWCM zaczyna mi sie pojawiac,ale nie tak jak mialam zawsze, wzielam Sudafed, szyjka troche rozmieka, i wchodzi wysoko.... C ile godz mam robic testy ovu?
a jak Ty bys mi radzila? I serduszko z odciecia i po owu.... W tej chwili jestem 48h po Rephreshu, pH 4,08 . Nie wiem sama, jesli z odcieciem, to kiedy trza dzialac?
Juz sie nawet zastanawiam, zeby w poniedzialek zwolnic sie i bylabym ok 12 na usg, byloby lepiej nie? Kurcze, tak sobie rozmyslam dziewczynki, co tu poczac, zeby poczac ;)

gorgusia serducha widac

pomysl z ksiazka kucharska suuuper
 
Matik
Ty wykresu nie masz?

Piranju
jak bedziesz miala czas moglabys wkleic swoj szczesliwy wykres? Jak rozumiem dzialaliscie tylko 1 x?
 
kiraa z tego co pamietam piranha w swoim szczesliwym cyklu w okresie owulacyjnym miala dwa serducha :blink:

Jak ja sie ciesze ze jutro juz piatek ! :D nareszcie. W sobote prawdopodobnie bedziemy jechac do znajomych ktorym pol roku temu urodzilo sie dzieciatko, bedziemy tam zostawac na noc i tu mam pytanie :
piranha Slonce, powiedz Ty mi, czy jesli w sobote poloze sie po polnocy jest sens mierzyc temperature ? kurcze zalezy mi na pomiarze, ale nie chce az tak dostawac do glowy zeby o 23 isc spac :wściekła/y:no i nie wiem za bardzo co poczac :zawstydzona/y:
 
krystian weszlam na FB ale juz Cie nie ma :zawstydzona/y:Kochana nie martw sie na zapas tymi plamieniami, ale powiedz o Nich i wszystko koniecznie lekarzowi w poniedzialek, bo wszystko moze miec znaczenie. ale ja wierze ze to nie znaczy nic zlego kochana !!

krystian za 9 miesiecy i troszke spotka Cie wlasnie to : To_ja_Kornelka.jpg ;D:*
 

Załączniki

  • To_ja_Kornelka.jpg
    To_ja_Kornelka.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 25
Nuuuśka a mówiłam Ci już że Cię Kocham:-D:-D:-D:-D:-D. Mój M powiedział: No ale taka czarna to nie będzie;-).
Ja bym spała:) jeśli chodzi o tempke, przeciez brak jednego pomiaru nic nie zmieni... Juz i tak Pascal buduje sobie u Ciebie w brzuszku domek:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuska
ja bym mierzyla, ale zaznaczyla jako zafalszowana

ale sliczne Kornelki ;)

jest tu gdzies moze wykres Pirai na watku?
 
Do góry