reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej
Nuuuśka ja prosiłam Mikołaja aby mi podwyższył temperaturke i ...... tez mi skoczyła na 37,03, mam jeszcze taki nie całkiem biały śluz ale to nie brunatny więc luzik.

Piranha
jest drugi skok temp:-D

Zakręcona zawsze dopóki nie ma @ jest szansa. Mojej znajomej w dniu spodziewanej@ wyszedł negatywny a jej córcia ma już miesiąc:-D
Maggie Dzień dobry:-D

Dorcia a Tobie co Mikołaj podrzucił?
a to mój wykres
Zobacz załącznik 597697
 
reklama
zakrecona dzieki kochana :*
Testy ciazowe ....w Tesco sa fajne bo 10 firmy PEPINO, albo BOBO-TEST, w rossmanie sa fajne, pakowane po dwa, ale nazwy nie pamietam - CHECK ....i dalej nie wiem. Niestety zaden nie pokazal mi jeszcze dwoch krech wiec dochodze do wniosku, ze chyba jednak nie sa takie fajne :wściekła/y:
 
zakrecona kochana przykro mi.... cos o tym wiem... a moze nie wszystko stracone jeszcze? hmmm

A do mnie mikolaj nie chcial przyjsc w postaci fasolki.....:-(moze innym razem....
 
Dziewczyny chwila kryzysu pomalu mija Spróbuję w niedzielę jeszcze :-) i wtedy musza juz byc || Poniedziałek i wtorek mam wolny to moze na bete skocze

Dzisiaj co jakis czas na klucie z prawej strony hmmm...
 
Nuuuśka ten wykres jest bardziej czytelny niz na ovu. Mam bóle w dole brzucha:-(. A co u Ciebie? A i na ovu mam zaznaczony dziń owulacji 12dc a na ff 11dc. oba mogą mieć rację:-D
 
reklama
krystian na enpr. tez sa bardzo czytelne wykresy, dla mnie na ovu jakos tak w ogole nic nie widzialam, poza tym wkurzalo mnie, ze co chwile tylko ovu przestawial termin owulacji, jakos tak na enpr jestem od poczatku, a konto na ovu usunelam.
U mnie ok, zimno dzis strasznie na dworze, ciekawa jestem czy u mnie w ogole mozliwa jest wyzsza temperatura niz 36,87 bo taka jak juz mialam w jakims cyklu to to bylo maksimum tego co miec moglam :wściekła/y: Chyba dopiero jakby w ktoryms momencie poszla wyzej, zapalilaby mi sie lampka w glowie, ze a moze....? a tak to czuje sie jak zawsze :zawstydzona/y:
 
Do góry