reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
krystian alez Ty pysznosci robisz kochana !!!!!!! Czy ja sie moge wprosic na obiad ????? albo czy mozesz mi te cudenka poslac kurierem :-)
Ja mam dzis barszczyk z krokiecikami z kapusta i grzybami :blink::-)

olusia przykro mi, ze sie nie udalo :-( jaki teraz dalszy plan dzialania ? co do pregnylu, ja od 10dp bede testowac, zeby zobaczyc jak hormon przyrasta tudziez znika, zeby miec rozeznanie kiedy spodziewac sie ewentulanej @.. :zawstydzona/y:
 
Nuuuśka dzis bede dzwonic do kliniki i umowie sie na wizyte do mojej pani doktor na przyszly tydzien.... chyba nie pozostaje mi nic innego jak podejsc do 2 podejscia... pewnie wpisza mnie na liste i bede czekac na swoja kolej..... hmmmm
 
Nuska ja taka jestem anty kuchnia, ze ode mnie raczej przepisow nie bedzie :-) jak mam czas biore z dobre przepisy.pl

czy ktos kupowal moze w aptece calcium citrat, bo mi sie niestety dzis skonczyl, z allegro mi nie dojdzie..... Moje wielkie niedopatrzenie...:cool: Nie wiem co zrobie bez..... Nie wiem czy jest sens jezdzis po aptekach.....

a oto moje nugettsy i moj kot :-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 12
  • image.jpg
    image.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 17
Nuuuśka dla mnie najlepszy jest ten kurczak duszony z warzywami, mogłabym jeść codziennie i ma tylko 366kcal:-D.
Nuggetsy tez są odtłuszczone przez odjęcie żółtka. Myślisz że dlaczego schudłam 13 kg? To są zestawy od dietetyczki;-)
 
kiraa u Nas w domu to Ł. gotuje glownie, powiem Ci, ze chlop ma dryg do tego i przede wszystkim lubi to robic, ale nie daj Bog wejdz do kuchni kiedy od pichci to od razu larmo, ale mu przeszkadzam :angry: Te nugettsy i kot, swietne polaczenie, mam tylko nadzieje, ze to nie nugettsy z kota :-D

krystian no to ja przecie wiem, ale obawiam sie, ze ja nie potrafie byc taka wytrwala :/ wiele razy juz bralam sie za cwiczenia, za diete, ale najczesciej odpuszczam, bo wiadomo, chec jedzenia czasem jest silniejsza :zawstydzona/y: az wstyd ! :/
A kurczaczka ja uwielbiam z warzywammi i brazowym ryzem ;-)
 
Nuska
tym razem oszczedzilam kota :-)

calcium wlasnie maja mi na 15 sta sprowadzic.... Gdzie nasza Piranja..... Kiedy mam serduszkowac? M na pozycji startowej biedak juz czeka i doczekac sie nie moze :cool2:
 
kiraa piranha sie sniadankuje zapewne jeszcze :) jejku a Ty przed ouw jestes prawda ? a mnie sie pokickalo, ze juz po :dry:

krystian a Ty to nie za bardzo przeskakujesz kochana ? :p:p bylam dopiero co przed Toba, a teraz znowu spadlam za Ciebie :p ale czemu Ty tak dziwnie mnie wyprzedzilas, jak my w koncu w tym samym dniu jajeczkowalysmy ??


GRUDZIEŃ 2013

matik2012 - termin @ 08.12 ( 7 cykl starań )
zakrecona - termin @ 11.12 ( 1 cykl starań
krystianmartin - termin @ 16.12 ( 20 miesiąc starań )
Nuuuśka - termin @ 18.12 ( 11 cykl starań )
Kiraa - termin @ 22.12 ( 4 cykl starań )
Annette - termin @ 25.12 ( 2 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

mamuśkamimi ( grudzień 2013)
maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
gdusia ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry