reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam sie
zakrecona
spokojnie, taki spadek moze byc , ja bym tam testowala :cool:

wam rosna tempki a mi spada... Piranju gdzies jest :-) czekam na polecenia ..... :)
 
krystian kochana Ty sie o nic nie martw ja Cie bardzo prosze :* !! wszystko bedzie dobrze., zobaczysz ! Jak dzis sie czujesz ??

zakrecona jesli masz testy 10 to ja bym bez wahania juto zrobila test :*

piranha dzien dobry Kochana, smacznego sniadanka :-) namyslilas sie co do Estrofemu ? ;D**
 
Piranhu nie zapomnij sama zjeść śniadania:-)

Nuuska ma testy 10 wiec moze jutro...

Krystianmartin zaraz pewnie nasza Kochana Piranha nam pomoze Glowa do gory
 
Cześć Dziewczynki,
Wiecie co się dowiedziałam, że koleżanka siostry, która ma już córeczkę, teraz będzie miała synka. I to bez żadnego planowania. A ja tu dieta 3 miesiące, suplementy, cuda na kiju... To niesprawiedliwe, nie sądzicie??? :-)
 
reklama
krystian u mnie ok, Dupek juz wziety, tzn jedna tabletka :-)na dalsze instrukcje czekam od szefowej :-D Kiedy M.wraca do domku ? te plamienia masz nadal, czy to tylko rano bylo ?

piranha czyli ja we wtorek mam zrobic tylko progesteron tak ?
 
Do góry