reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Myfanwy gratuluje ogromnie już teraz. Jak zaszłam w ciąże z Olinkiem to taki test uznałam jako pozytywny i nawet nie przyszło mi do głowy robic nastepne, ale wtedy młoda niedoświadczona byłam hehehe. Zrób nastepny i zobaczysz dwie grube krechy!!
Nuska w takim razie spij spokojnie i życze wzrostu tempki. I pozytywnego testu.
KrystianMartin za ciebie też &&&
Maggie mój brzuszek też wygląda jak w 4 miesiącu hehehe.

A my byliśmy w kinie na filmie Wyścig. Fajny bigraficzny o kierowcy F1.
Musze zacząc robic liste konkretnych suplementów, i wszystkiego co potrzebne żeby zacząc obserwowac swoje cykle. Podsumowac ile kasy potrzebuje. Żeby odłożyc hehehe.
 
reklama
Dobry wieczor laseczki
trzymam kciuki za piekne tempki jutro.....

wlasnie mialam wizyte , moj synek mial 3 kolezanki w swoim wieku, chate mi rozniosly, ale zyrandole jeszcze wisza. :-) Same slodkie dziewuszki :blink: ah sie napatrzylam i naprzytulalam :-) i warkoczyki naplotlam :zawstydzona/y: obym niedlugo kiedys plotla wlasne .... A jak nie to bede dalej kupowac auta, jak Bog da, u mnie ph 4,9 ale niezla walka.... I stres, Piranja ma racje z o+10, ale ja mimo wszystko boje sie.... Wiecej mnie nie ma niz jestem w domu, wiec szanse na dokladne takie wcelowanie nikle....... Spokojnej nocki
 
WITAJCIE WIECZORNIE

Ja właśnie wróciłam od znajomych...M troszkę przeholował z % i wróciliśmy do domu. Teraz właśnie śpiewa Eneja !!! Dobrze że tego nie słyszycie ...hehehe

Nuuśka kochanie Ty moje...jak Ł zareagował na ciacho ??? Fajny z niego gość !!! Szkoda że zajęty:zawstydzona/y:

Maggie KOCHAM CIĘ wiesz o tym ???

Idę spać ... nic nie piłam a w głowie mi szumi...jak to możliwe ???

MIŁEJ NOCKI BABECZKI !!!

P.S. Czy któraś była w kinie na "Mój biegun" ??? O Jaśku Meli ???
 
Kiraa podobno jest niesamowity....a pochwalę się że reżyserem jest mój znajomy...dlatego też mam zamiar w najbliższym czasie się wybrać do kina :-D
 
Dorcia no to musisz obowiazkowo zobaczyc w kinie :-)

moc fluidkow dla wszystkich, do juterka zobaczMy co przyniesie nam niedziela ;)
 
Hej
Ja tak na moment i zaraz lulu. Nuuuuśka maga kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Piranha jak można zinterpretować dzisiejszy skok temperatury? :szok: Już myślałam, że w ogóle nie dotrze do 37:-)

Dorcia ​buziaczki z samego rana
 
Nuska
gdzies jest :cool2: czekamy

kristian no laaaadnie, kciukam

u mnie dzis persona pokazala jajeczko/owu :eek: zaraz powstawiam foty.... Nie wiem czy jeszcze seruszkowac cz juz nie......:eek:

a ovufriend zaznaczylo mi przebyta owu w 9dc..... Matko....ja juz jestem zagubiona.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranju
bardzo bardzo prosze o decyzje ;-):-)

zobacz prosze moj wykres i fotki, dzis mam 12 dc, persona pokazuje owu, czyli jutro tez pokaze czyli owu bedzie w 13 dc, czy poprawiac serduszka? W tej chwili ph po nocy 4,7/4,8
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 51
  • image.jpg
    image.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 49
  • image.jpg
    image.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 56
Do góry