reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuuśka, to wcale nie było głupie pytanie, też nie chciałabym na Twoim miejscu urazić ginki więc lepiej udawać, że grzecznie przyjmujesz CLO :tak: Enpr miewało już takie awarie, mam nadzieje, że postawią szybko serwer na nogi, ja już nałogowo na Twój wykresik zerkałam :-)

Annette, a po tamtym piku LH kreska Ci zbladła czy po prostu cały czas jest nadal pozytywna? Może jednak owulki nie było wieczorem? Jeśli po Sylku pH było 6 to nadal za wysokie i plemniki Y nie zostały unieruchomione. Musisz koniecznie przez 4 godziny co 30 minut po staraniach sprawdzać pH i zbijać do poniżej 5 (ale nie niżej jak 4) a potem (kiedy plemniki X są już w "safety zone") np. zrobić irygację lub włożyć limonkowy tampon. Swoją drogą Twój M ma bardzo wysokie pH spermy (pod kątem planowania córeczki oczywiście, optymalne to 7-7,5), łyka suplementy i stosuje dietę?

krystianmartin, ja też miałam na wysokości macicy ale delikatnie po lewej stronie :-) Super, że zdecydujesz się na monitoring! Jeśli chcesz to podam Ci mój numer telefonu to będziemy w kontakcie gdybyś nie miała tam dostępu do internetu.

Piszę z kompa M więc chwilowo mam znów edycję tekstu i emotki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirahno, wczoraj test ow. był chyba negatywny albo prawie pozytywny przez cały dzień. Kreska testowa(ta, (która się pojawiła) była trochę mniej wyraźna niż ta kreska stała. Mierzyłam co kilka godzin przez cały dzień i to się nie zmieniło. Dzisiaj rano były dwa czerwone grubasy na teście. Ja nie mam porównania do poprzednich miesięcy bo testów nie używałam. Wygląda na to, ze owulka chyba jeszcze przede mną :tak:Tylko jestem ciekawa ile godzin. Mój M nie bierze żadnych suplementów :-(, je co popadnie ale pije piwko czasami ;-) Ten cykl jest bardzo dziwny, dziś 20 dc a owulki chyba jeszcze nie było. Szyjka miękka i wysoko. Sylk za bardzo na mnie nie działa, ph po nim spada o ok 1 punkt :-(Chyba bym musiała cały sobie zaaplikować :baffled:
 
Annette zaciskam kciuki, u mnie dzis byly staranka
ph poczatkowe ok 4,5, po serduszkach 6, potem lactovaginal, kontrola co godz utrzymyalo sie ok 4,9,.... Hm znow sylk i rano lactovaginal,,,, cala noc nie spalam, .... Bo mezowi sie zachcialo serduszkowania w nocy :angry: a mialo byc w niedziele.... Grrrrrr
 
Dorcia, krystian no no no :wściekła/y: nie wiecie ze baby juz tak maja ?? No dobra, niech i bedzie to YES.

piranha no wlasnie, powiedzialabym jej,ze nie biore to na pewno by sie obuzyla ze jak to, skoro sie lecze to sie mam leczyc wedlug tego co ona uwaza a nie ja no bo przeciez nie jestem lekarzem...i takie tam jak zawsze.
Normalnie zle sie czuje z tym, ze enpr nie dziala :dry: mam nadzieje ze to przejsciowe, bo ani zerknac sie nie da, ani kurde naniesc temperatur.

Zrobilam wlasnie ciacho, wstawilam do pieca i mam chwilke :blink: Ł. w pracy ale za niedlugo powienien wracac, wiec bedzie mial niespodzianke :happy2:
 
Sluchajcie, wiecie jak trudno utrzymac ph < 5,0!??? Kurcze mi ciagle rosnie... Co mam zrobic? Utrzymac je az do owulki ponizej 5 ciu... Niewykonalne :baffled::baffled::baffled:
 
Myfanwy gratuluje :* super
Nuska && nie puszczam dopóki @ nie przyjdzie to wierze, że sie udało I koniec :*
Krystianmartin o Tobie też mysle I... Ty zresztą wiesz... :) &&&& za listopad :*
Kiraa dlatego Piranha poleca 0+12 bo krócej trzeba tego ph pilnować ;)


pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
Jest juz jakis postep na enpr.pl
Wykres jest widoczny, temperature wprowadzilam ale niestety dalej mimo prob nie widac go w sygnaturce :dry:dlatego na razie piranha wkleilam link bo to jedyne sie da :blink:

LISTOPAD 2013

Nuuuśka - termin @ 17/18.11 ( 10 cykl starań )
Annette - termin @ 23.11 ( 1 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2013

Kiraa - termin @ 01.12 ( 3 cykl starań )
zakrecona - termin @ 11.12 ( 1 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 18.12 ( 20 miesiąc starań )
matik2012 - termin @ ( 7 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

mamuśkamimi ( grudzień 2013)
maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
gdusia ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kiraa, ja też bardzo się stresowałam ale już wyluzowałam :tak: Skosiłam całą trawę na działce, zajęło mi to 3 godzinki, tego mi było trzeba :-)
Sprawdzam ph, jest trochę powyżej 5 ale nie chcę już niższego bo przedobrzę.
Poserduszkować możecie z mężem jeszcze w niedzielę, nie zaszkodzi na pewno ;-)
Trzymam za Ciebie kciuki.
Myfanwy, gratuluję i zazdraszczam ;-)

Piranha
, dziękuję Ci bardzo za cierpliwość i pomoc.
 
Do góry