reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Myfanwy aaaa no tak przeciez Ty juz dawno przewidzialas, ze to cialko zolte :-D:-D

zakrecona dziekuje :* a jak u Was ? co nowego ? temperatura bardzo ladna i obiecujaca, kciuki mocno zacisniete.


LISTOPAD 2013

Kiraa - termin @ 05.11 ( 2 cykl starań )
Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
matik2012 - termin @ 09/10.11 ( 6 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
mamuśkamimi - termin @ 12.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @17.11 ( 1 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 21.11 ( 19 miesiąc starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Nuuśka ja czekam na @ ale nawet nie muszę patrzeć w kalendarz że się zbliża bo od wczoraj jestem taka nerwowa że szok :-) Najbardziej obrywa się kolegą w pracy :-D Dzisiaj tak im dałam popalić że o 12 przywiązali mnie do krzesła bluzą i wywieźli mnie na krześle do pokoju mojego dyrektora :-D i powiedzieli żeby zrobił ze mną porządek hihi a że jestem przeziębiona to dyrektor stwierdził żebym pojechała już do domu i podleczyła przeziębienie Więc jeszcze dzięki nim skończyłam 3 godziny wcześniej A jakie miny mieli jak wychodziłam :-D:-D a na wyjście rzuciała: jutro wracam :-)
Powiem wam że jest to moja pierwsza praca (8 lat minie w grudniu) i upewniłam się w tym że z facetami lepiej się pracuje niż z kobietami :-):-) Jak nawet na nich nawarcze to się nieobrażają a jak już focha mają to tylko chwilę :-) Wcześniej na tym samym stanowisku pracowałam na zmianę z "koleżanką" to poprostu nienawidziłyśmy się jak pies z kotem :-D
A co do staranek to próbuje opracować plan działania ale czekam już jak @ nadejdzie. W aptece zamówiłam Rephrest bo coś ten sylk nie działa na mnie :wściekła/y:
Musze Wam powiedzieć że to forum UZALEŻNIA :-) Rano jak się budze to sprawdzam co pisałyście i tak samo w ciągu dnia :-D Kochane jesteście i cieszę się że tu trafiłam
Nuuska właśnie miałam się spytać co sądzicie na temat mojego wykresu :-) bo jest to mój pierwszy cykl który tak dokładnie obseruję
 
Ostatnia edycja:
Krystianmartin pozytywny jak nic :)
Nuśka no I gitara niech teraz synus sie zadomowi I bedzie super
Elmo na ja już sie zupełnie uspokoiłam :) fałszywy alarm to był, widocznie jakiś wyrzut estrogenów był bo nastepnego dnia już nie było tyle paprotek I dzis też nie było az tak dużo wiec owu na pewno przede mną... spanikowalam nieco, ale nie było w sumie powodu przecież nigdy tak wcześnie owu mnie nie nawiedziła... :) już mam luz :)
 
Anias2 co do moich efektów to jeszcze nie wiem bo w piątek dopiero będę miała. Ale podzielę się uwagami czy ładnie obniży moje PH :-)
 
reklama
Dziekuje Wam za dobre slowa :***

zakrecona oj tak, forum uzaleznia to prawda ! ja bez Was nie umiem wytrzymac, chyba ze wzgledu na bliskosc kontaktu i rady jakie dostaje.
Wykres masz na moje oko bardzo ladny - sama byc chciala taki miec ! :-) a co do wariactw w pracy to haha ja dzis do 10 to mialam taka glupawke, ze kolezanki sie wyprowadzily ode mnie w sina dal :-Da potem o 12 jak dopadlo mnie spanie, uslyszalam ze cos mi sie chyba niedobrego stalo :wściekła/y:

Spokojnej nocy dziewczynki, do jutra :*
 
Do góry