reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie dziewczynki.ale mam cela :-) wlasnie dzis myslalam o polisi.gratuluje ci kochana z calego serca zdrowego dzieciatka.dzis tym bardziej,bo niestety jedna z naszych wspolnych znajomych dzis dowiedziala sie,ze jej fasolka przestala rosnac. Zobaczysz,ze braciszkowie beda sie kochac na zaboj,a i ty mamusia bedziesz kochac drugiego skarba ponad zycie. :-)
Niestety tego nie da sie w 100% zaplanowac,trzeba o tym pamietac.

Przepraszam,ze tylko z doskoku wchodze,ale nie jestem w stanie ogarnac wszystkiego.pozdrawiam was wszystkie.dziekuje,ze jeszcze jestem w tabelce starankowej :-* prosze mnie nie wykasowywac ;-)
 
reklama
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 41
  • image.jpg
    image.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 92
Antosia ciekawe czy widać nuba...ja się tak znam-jak Zabłocki na mydle !
Ale cieszę się bardzo że u Was wszystko w porządku ! Może będzie nam dane niebawem poplotkować ???
 
Antosiu, Kochana, cudo tam nosisz. Normalnie się rozmarzyłam. :-D Piękna dzidzia! Aż niewiarygodne, że taka duża się wydaje. Przecież niedawno dwie kreseczki widziałaś! Wspaniale. Bardzo podoba mi się Twoje podejście. :tak: Jeszcze więcej szczęścia Tobie życzę!
Nuuska, chyba tak juz jest, że wszystkim nie dogodzisz. Jak zaszłam drugi raz w ciążę, część rodziny uparcie mówiła, że POWINIEN być drugi chłopak, bo wtedy będzie i taniej i chłopaki się lepiej dogadają. Teściowa za to bardzo chciała wnuczkę i ciągle o niej mówiła. A ja ze wściekłością w oczach powtarzałam, że ma być zdrowe. Nawet nie wiesz, jaki miałam wk... jak musiałam tego mędrkowania słuchać. Potem, jak już znałam płeć dziecka, też słyszałam - o jak wspaniale, że będzie córka, ale raz uslyszałam, od obcej w sumie baby - współczuję, mógł być drugi chłopak - czarna była i dla niej chyba mężczyzna ma większe znaczenie. Nie da się wszystkim dogodzić. Dlatego, jeśli będzie mi dane być w ciąży po raz trzeci, raz że długo nic nie powiem, a dwa będę bezczelnie na pytanie - co będziecie mieli odpowiadać DZIECKO. ;-)
 
Macy ja zawsze chciałam mieć trójkę dzieci i cieszę się że to mi się spełniło. A w sumie to jestem wdzięczna mojemu M że też tak chciał :tak: Mam nadzieję że jak zdecydujesz się na trzecie maleństwo to będę maiła szansę Ci kibicować
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lekarka powiedziała mi że dziecko jest starsze niż myślała bo wyszło że mam 11 tydzień i 3 dzień. Wiedziała że myślałam o badaniach prenatalnych, dlatego zrobiła mi je za free.
Ja co prawda jestem do innego specjalisty zapisana na badanie prenatalne ale miło mi się zrobiło że tak do mnie podeszła :blink: Przynajmniej nie będę aż tak się stresować przy kolejnej wizycie.
 
Do góry