reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oczy niebieskie, ja piekłam ze strony mojewypieki.com - piernik staropolski. Przepyszny! Mięciutki, pachnący. Marzenie. W ty roku też go zrobię, tylko czekam na dostawę przypraw. Zrobiłam już wg przepisu, ale wyszła bardzo ostra i chcę dodać trochę składników, żeby tak w mordę nie paliło. ;-)
Polisiu, pewnie gdzieś w sercu jesteś niepocieszona, ale wiem, że będziesz szalała za tym bąblem do granic. Gratuluję Tobie zdrowego dziecka.
Daria, pięknie. Pękniesz, jak je wszystkie zjesz. :-D
 
reklama
Polisa super że zdrowa dzidzia, a syn naprawdę lepiej jak , bo we dwoje zawsze będzie im raźniej mówię z własnego doświadczenia będzie super
 
Ostatnia edycja:
Polisiu gratulacje zdrowego syneczka, eh wiadomo jakiś tam żal w środku pozostaje ale najważniejsze że maluszek zdrowy, na pewno synuś będzie się bardzo cieszył z braciszka, a przecież może i jeszcze będzie trzecie i córeczka będzie, nigdy nic nie wiadomo. Komentarzami się nie przejmuj, ludzie są beznadziejni
Krystianmartin Ty kochana masz super podejście, tak trzymać !
Matik ładny wykresik, trzymam kciuki !
 
Ostatnia edycja:
Piranha gdzie Ty kochana sie uchowalas(?):) takich osob bezinteresownych jak Ty to ze swieca szukac!:)


Witamina e to ta: ( tylko nie smiej sie ze mnie:p)

http://aptekazawiszy.pl/vitaminumemedana200mg20kapsulek-p-29800.html

Tego aplikowania sody do srodka sie boje:/ bo podobno nie mozna dotknac szyjki a znajac moje umiejetnosci to dotkne ;). Bede cytryny duzo pic ile to trzeba na dzien? I do owulacji tylko?
Na sodowy napoj juz znalazlam przepis. Co lepsze soda do picia czy cytryna? Jesli chodzi o efekty?
Wyczytalam ze sok z ananasa jest tez dobry wiec wymieszalam ananasa i pomarancze i pilam ja i M.
Dzisiaj mam 7 dc wiec jeszcze troche do owulacji czasu zostalo.
 
Daria ale mi smaka narobiłaś :) Fakt przygotowanie czasochłonne, ale za to jakie pyszne :) Robiłam z 4 miesiące temu, aż mi się rączka ułamała od tej maszynki hehe Krem robisz jakis specjalny czy po prostu budyń ucierasz z masłem?
Polisia Trzymaj się Kochana. Ważne że dzidzia zdrowa i ważne że znów zostaniesz mamą, widocznie tak miało być i tam u góry miałaś zapisane dostać synka, którego i tak będziesz kochać najmocniej na świecie.

nie krem mamy od ruski i taki caly czas robimy :) na mleku w proszku powiem ci w domu mam ta maszynke na piec a tutaj kupilsmy sobie elektryczna ale wygoda masakra :)

przepis dam ale to nie jest moj ale tak samo smakuje to od cioci poniewaz moj zostal w polsce ;/
Orzechy:
2 margaryny 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1 szklanka cukru 2 całe jaja 4 zółtka 6 szklanek mąki
Ciasto zagnieść jak na makaron. Formować kuleczki, wkładać do foremki.
Masa:
1 margaryna 1 szklanka curku pół szklanki mleka półtora szklanki mleka w proszku (niebieskie) 3 łyżki kakao
Mleko, cukier zagotować i dodać margaryny, i już nie gotować, tylko margarynę rozpuścić w gorącym mleku. Dodać kakao i lekko przestudzić. Dodać mleko w proszku i rozmieszać.

Polisia ja powiem tak mowia ze dwojka tej samej plci ponoc dobrze sie razem bawi nie wiem wypróbuje;p wiadomo ze przykro mi tez bylo ze jednak ze nie corka ale sie nie poddaje i bede starac sie 4 raz :) a u ciebie moze byc i 3 :) jednak jedne rzeczy sa nam dane z gory mimo ze zrobimy wszystko co w naszej mocy :)

macy ja to sie nim tak najadlam ze mam dosc ale jak kolo nich ide to musze zjesc:-D ja nie umiem sie oprzeć słodkiemu;/

cos mialam pisac nie pamietam co mam taka skleroze;/
 
Polisia GRATULACJE !!! Gratuluję Ci zdrowego chłopca...zobaczysz że za kilka lat powiesz...kurcze jak dobrze mieć dwóch chłopaczków !!! Cieszę się bardzo że wszystko w porządku !!! Mówisz że w koło widzisz same parki...a u nas w najbliższym otoczeniu są tylko trzy rodziny które mają parki...zazwyczaj są dzieciaki jednej płci

Nuśka ale ja wcale nie krzykałam !!! Ja po prostu lubię trzy wykrzykniki :-D
Może faktycznie wyglądało to na KRZYK ???

Mysiulka życzę Ci żeby Twoje życie się ułożyło, tak jak sobie tego życzysz ! Po burzy zawsze przychodzi spokój !

Daria co do ciuchów to mam w Krakowie kilka "chińskich marketów" i nie widziałam tam tych ciuchów...ale myślę ża atmosphere to nie "chińska firma". Zobaczę jak przyjdą...jeśli będą przypominać ścierkę do podłogi to po prostu je odeślę.

Piranha zdróweczka kochana dla Was !!!

u nas te chinskie maja wlasnie te ciuszki co pokazalas i inne a na allegro pisza ze to Italia al powiem ci bardzo fajne tez maja te sklepy szachownica i tez tanie ale te w chinskich nie sa zle nie wszystkie bo wiadomo nawet w drogim sklepie sie cos zle trafi ;/
 
Hej
Polisia gratuluje zdrowego synka. CHłopcy będa mogli się razem super bawić Wiem że wolałabyś dzisiaj usłyszeć dzisiaj inną wiadomość i domysłam się że jest Ci smutno ale widocznie tak musiało być Trzymaj się ciepło
Mysiulka przykro mi ale mam nadzieję że po gorszych dniach zawsze przychodzi słońce i życzę Ci dużo szczęści i miłości:-) Trzymaj się ciepło
Ja też niecało pół roku temu przeżywałam okrutny kryzys w życiu osobistym i uczuciowym i wiem że życie potrafi nieźle namieszać i pokręcić .... Postaram się Wam kiedyś to napisać ale na tą chwilę nie potrafię ....:( Na momencie ściska mnie w gardle a oczy robią się szkliste :-:)-(
Teraz cieszę się tym co mam i mam nadzieję że wszystko ułoży się dobrze
Daria ale mi narobiłaś apetytu ślinka mi cieknie na samą myśl
Z tych 3 to mi też Logan.
Dorcia fajne ciuszki:tak:
VViedźma głowa do góry Musi być dobrze. Kicuki trzymam
Oczywiście za Nuuuske też kciuki zaciskam :-)
Gdusia ja zamówiłam te paski i wg mnie są ok:tak:
Piranha zdrówka życzę dla całej rodzinki:-)

Od paru dni męczy mnie przeziębienie ...katar, ból gardła itp :( a zimno mi cały czas Należę do tych co cały czas mają zimne ręce i stopy :( Termofor dzisiaj poszedł w ruch :-)
zamówiłam właśnie świeczki http://allegro.pl/swiece-z-wosku-pszczelego-miod-wosk-pszczeli-kpl-i3644505882.html aby wspomogły lampe solną :)
 
Ostatnia edycja:
Polisia gratuluję!!!!! Dwoje chłopaków fajna sprawa. Ja załuję tylko sporej różnicy wieku między moimi, ale moich Aniołków nie zamieniłąbym za nic.
Kurdę można sobie pomóc ale NIGDNY nie ma pewności 100%. Ja jako, ze już mam 2 chłopców to już mam ogromne parcie na córkę,a może najpierw powinnam zmienić myślenie bo przecież nie jest powiedziane, że to daje 100 %, a na dzień dzisiejszy nie jestem gotowa na 3 chłopca. Już sama nie wiem....
 
Daria...szachownica...nie znam !!! Zapodaj linka !!! Wiesz ja mam tyle trudniej że nosze duży rozmiar...a najwięcej ciuchów jest w rozmiarze uniwersalnym czyli 36-38
 
reklama
Polisiu kochana, wiadomo, że wymarzona płeć to radość dla rodziców, nie ma co mówić, że jest inaczej. Ale tak naprawdę ważne jest przede wszystkim to, że to nasze dziecko, wyczekane i stworzone z miłości. Wymarzona płeć to tylko mały dodatek, wisienka na pysznym torcie. Cieszę się, że masz zdrowe dzieciątko, ot tyle. Prawda jest taka, że zawsze będziemy kochać wszystkie nasze dzieci tak samo. Bo to nasze dzieci.
Mam koleżankę, która mając już synka nie chciała poznać płci aż do porodu, bała się rozczarowania. Chwila kiedy zobaczyła swojego drugiego chłopca była tak bezcenna, że nie pomyślała nawet przez chwilę, że to mogłaby być córeczka. Pewnie teraz jesteś smutna, ale jestem pewna, że za tydzień dwa będziesz się cieszyć z synkiem z braciszka.
Swoją drogą wydaje mi się, że teraz jest chyba boom na chłopców, skoro mimo planowania uchował się taki rodzynek, na marcówkach większość chłopców. Może ja tylko miałam po prostu szczęście i się fartem udało? A natura i tak robi swoje.
 
Do góry