reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nowy design:-):-)

doczytuje Was dziewczynki pobieznie, bo jestem w goscinie i nie mam czasu...

Piranhao jak nadzorujesz osobiscie staranka, to zapraszam do mnie.... Chyba pod lozko Cie schowam... I bedziesz pukac spod lozka kiedy i w jakiej pozycji :-D:baffled:

Pani polozna, ktora podczytuje z krzaczorow pozdrawiamy i prosze sie ujawnic :-)

tez mysle, ze niedlugo zaprosza nas do Tvn-u na wywiady, a piranha bedzie brylowala pod scianka na czerwonym dywanie :rofl:

pozdrawiam nowe i stare dziewczynki
 
reklama
anias, witaminę C, E i syrop (trzeba go pić w maksymalnych albo jeszcze większych dawkach by to pomogło) musi przyjmować M (Ty również łykaj C i E oraz pozostałe suplementy z listy ale tylko suplementy łykane przez M mogą wpłynąć na czas upłynnienia), myślę, że syrop pomoże od razu bo on upłynnia po prostu śluz, nie trzeba tu czekać na spermatogenezę. Tu nie chodzi o aglutynację (chociaż tą też warto zmniejszyć bo jest umiarkowana) ale o upłynnienie, dopiero po upłynnieniu plemniki mają możliwość przemieszczania się a tym samym dotarcia do macicy i jajowodów, 60 minut to sporo (kiedyś norma podawała do 30 minut), zwłaszcza w kwaśnym, zabójczym dla plemników pH pochwy. Zdarzają się jednak przypadki, że upłynnienie trwa 2-3 godziny albo nawet wcale go nie ma - wówczas zostaje zazwyczaj tylko inseminacja. Na pewno te suplementy i syrop trochę pomogą, dobrze gdyby M powtórzył badanie np. po 3 miesiącach. Z naszymi kciukami na pewno się uda!

Kiraa, HAHAHA :-D:-D:-D

A ja po zalogowaniu mam wciąż poprzedni design :-)
 
Ostatnia edycja:
zakrecona podziekowala za kciukaski i odwdzieczam sie tym samym ! :-)

elmuś łeeeee chyba za szybko powiedzialam, ze wszystko w porzadku :/ Takie uroki ciazy..:no: trzymaj sie kochana i kurcze oby wszystkie dolegliwosci szybko minely :-(

piranha moze Ty masz stary wyglad bo masz stary komputer ?? :-D
a wiedza taaaaaak , niewatpliwie jestesmy bogatsze o wiedze na temat dokladnego czasu owulacji od piku, i kurde blaszka tego, ze moze byc i 20dc :eek: U Nas czas uplynnienia jak juz o tym piszecie wynosil w badaniach majowych wynosilo 10 minut.
a pod swoje lozko to i ja zapraszam - mam duzo miejsca pod a szafe jaka pojemna !! Zrobimy wlasny pukajacy system znakow, i wyjda blizniaki jak nic!

Airfix ja ostatnio powiedzialam Ł. ze z mila checia nalapalabym troche tych jego zolnierzy i poogladala po mikroskopem :-) ale powaznie ! Choc ja sie na tym kompletnie nie znam.
 
Ostatnia edycja:
Magiee dziekuje:)

Dobra to na spokojnie jeszcze raz. Witamina c na aglutynacje a mucosolvan na uplynnienie. Tak?
M bierze selen i androvid ale jutro zmieniam na ferilman. Zamowie jeszcze witamine e i b 50 i czy to na razie moze byc czy mimo wszystko kupic wszystko? A co na mega turbo szybkie plemniory? Jaki jest specyfik;)?
 
anias, tak jak piszesz ale na kiepskie upłynnienie też polecane są witaminy C i E choć najlepsze efekty da w tej kwestii zapewne syrop rozrzedzający śluz. Z suplementów wzięłabym witaminę C, E 400iu dla Was obojga, koenzym Q10 też dla Was obojga, B-Complex B-50 dla Was obojga (Ty łykaj w dawce 2 x 1), cynk 50 mg dla Was obojga, FertilMan a na turbo szybkie plemniki to L-karnityna 2000 mg :-) Wszystkie te suplementy mają jakiś tam swój udział i nie wiedziałabym z czego zrezygnować ;-)

A ja wciąż mam stary, poczciwy wygląd BB :-D A może da się powrócić do niego poprzez Ustawienia ---> Ogólne ustawienia ---> "Skórka" forum? (mam tam ustawione "BB - to dziewczynka" :-)).
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale powoli kompletuję suplementy i inne potrzebne rzeczy. Niedługo będę częściej zaglądać bo będę potrzebowała Waszej pomocy. Trzymajcie się. Pozdrowionka,
 
reklama
Do góry